Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 5 bodů
Zuzik9
Zuzana
Blansko, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Krimi
Fantasy
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Austrálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Avengers: Endgame
(2019)
Strážci Galaxie: Volume 3
(2023)
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
Pasažéři
(2016)
Spider-Man: Bez domova
(2021)
Marťan
(2015)
Rychle a zběsile 6
(2013)
Top Gun: Maverick
(2022)
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
Prázdniny
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(8)
Alenes
Azuko
kunhuta
Marces
StrikerJC
Monika.Gross
agricolavita
Podenka
zuz_vecerova