Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 4 body
old_herold
Kristian Szerződi
Nitra, Nitriansky, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Krimi
Dokumentární
film
seriál
TV film
koncert
pořad
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Simpsonovi
(1989)
Impérium - Mafie v Atlantic City
(2010)
Sedm epoch rocku
(2007)
Hitlerovi muži
(1996)
Generation Kill
(2008)
The Wire - Špína Baltimoru
(2002)
Temný případ
(2014)
Černé zrcadlo
(2011)
Black Books
(2000)
Knick: Doktoři bez hranic
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
dendan
veronikaLify
kuki164
kovi355
peterfosi