Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Krimi
  • Horor

Poslední recenze (3 069)

plakát

Strach z hlubin (2023) 

Naprosto zapomenutý thriller, který na mě vyskočil na Netflixu. Paradoxně v mnoha ohledech zábavnější než Gensovi žraloci v Paříži. Dejme tomu, že to nemá úplně špatný námět, žralok je na bezvýznamný béčko dobře udělaný, jeho pár útoků dokáže dokonce vyvolat leknutí, má to atmosféru a smrti jsou fajn. Problém jsou příšerní herci. Společenství těch nejhorších ochotníků, kterým byste nevěřili ani otevření vchodových dveří. 26% rozhodně neodpovídá kvalitě filmu, je to na míle daleko od příšerný sračka The Black Demon, který v loni nebo před loni vyvolával celkem očekávání a je to o kus lepší, než produkčně zajištěný Žralok v Paříží, který straší na Netflixu poslední dva týdny. Menší bonus je , Madalina Diana Ghenea, neviděli jste, prostě neviděli jste dokonalejší ženské tělo, jako ta ženská je snad udělaná ve zkumavce a její tělo je čistý samet. Kdyby si nenechala botoxem zmrvit držku, možná by to byla nejmrdatelnější buchta na planetě. Ovšem čím hezčí je její tělo, tím horší je její herecký výkon, to bylo jak když Dorotka vezme svoje stejně debilní kamarády a zkouší s nimi natočit pohled do duše vraha. V rámci žánru, pokud máte rádi žraločí filmy, to ale mělo svoje místa, trojku prostě dát nemůžete ani náhodou, ale rozhodně mě u toho neomýval studený pot a záchvaty smíchu jako u Žraloka v Paříži. Lehce pod úrovní nedoceněného Jetski. Bože a to tělo :D 45%.

plakát

Žraloci v Paříži (2024) 

Miluju žraločí béčka a do tohohle filmu jsem vkládal docela naděje. Tenhle režisér že natočil unikátní The Divide? Celé to vypadá jako telenovela, herecké výkony jsou naprosto příšerné a scénář dělá ze všech naprostý čuráky. Když jsou všichni v podzemí a začnou tam běhat jako kreténi a v panice padat žralokům do tlamy, dostával jsem normálně záchvaty smíchu. Kdyby všichni zůstali stát a policejní jednotka je pokropila, tak nezemře jediný člověk, kromě tý vypíčený aktivistky. To je taky jediný důvod mých dvou hvězdiček. Tahle eko politická sračka totiž aspoň uspokojila divákovu touhu po smrti tý vymrdaný čubky, finální masakr je opravdu hodně vtipný, efekty ujdou a apokalyptický konec zvedne tuhle nedomrdlou píčovinu o level up. Nechápu, jak může Gens filmařsky tak strašně klesnout. Ale takových nadějných filmařů co nenaplnili svůj potenciál už tu bylo spousty. CGI jde, smrti taky, ale jinak je to tak příšerně debilní a iritující, že se nedá mluvit o ničem jiném, než dalším neskutečném zklamání. 40%.

plakát

Bratři (2023) 

Z historického hlediska velmi důležitý film. Protože kdo byť jen na vteřinu pochyboval, že Bratři Mašínové jsou obyčejní vrazi a dementi, musí po shlédnutí téhle řemeslně dobře natočené rutiny procitnout. Nejlepší totiž je, podřezávat krky obyčejných příslušníku bezpečnosti a nechat v bolestech trpět svoji matku a sestru. Filmařsky je to precizní, byť rutinně odvedená práce o několika bezcitných a hloupých debilech. A to jsem antikomunista a Havloid. Ale tyhle hovada uctívat natož obdivovat nebudu. Větší kokot byl už jen Palach. 60%.

Poslední hodnocení (8 183)

Tarot (2024)

14.06.2024

Mizerové: Na život a na smrt (2024)

14.06.2024

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

14.06.2024

Equalizer 2 (2018)

10.06.2024

Equalizer (2014)

09.06.2024

Atlas (2024)

09.06.2024

Strach z hlubin (2023)

09.06.2024

Godzilla Minus One (2023)

07.06.2024

Žraloci v Paříži (2024)

07.06.2024

Reklama

Poslední deníček (128)

Náš další projekt

snad vše vyjde :) 

Náš další projekt