Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
62. nej uživatel Švýcarsko
Heimchen57
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Dobrodružný
Animovaný
film
TV film
seriál
USA
Velká Británie
Francie
Itálie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
(2003)
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
(2006)
Piráti z Karibiku: Na konci světa
(2007)
Vzpoura na Bounty
(1962)
Bounty
(1984)
Pirát sedmi moří
(1966)
Ponorka
(1981)
Ponorka U-571
(2000)
Krokodýl Dundee
(1986)
1492: Dobytí ráje
(1992)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
62. nej uživatel Švýcarsko
Časové pásmo bylo změněno