Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Krátkometrážní

Obsahy (14)

Cut

Cut (2013)

Krátkometrážní snímek Petera Lempera zachycuje provoz jednoho malého kadeřnictví, které mívá po půlnoci opravdu nevšední zákazníky.

Vader: Night of the Apocalypse

Vader: Night of the Apocalypse (2004)

DVD obsahuje záznamy ze tří vystoupení polské death metalové skupiny, dále pak biografii, diskografii, interview s jednotlivými členy, fotografie, webové odkazy a desktopové tapety.

Seznam skladeb:
1. Intro 1 / Epitaph
2. Torch of War
3. Xeper
4. Carnal
5. Reign Forever World
6. Intro 2 / Breath of Centuries
7. Silent Empire
8. Black to the Blind
9. Intro 3 / Revelations of Black Moses
10. North
11. Nomad
12. Sothis
13. Raining Blood

Metalmania 2003
1. Intro
2. Xeper
3. Epitaph
4. Cold Demon
5. Nomad
6. Wings
7. Vicious Circle

Supporting Slipknot & Metallica (2004)
1. Sothis
2. Crucified Ones
3. Epitaph
4. Wings
5. Xeper
6. Carnal
7. Reign Forever World

Invaze obřích pavouků

Invaze obřích pavouků (1975)

V severním Wisconsinu dopadne záhadný meteorit. Na místě dopadu nacházejí obyvatelé nedaleké farmy podivné kulaté kameny, které obsahují diamanty. Farmář sbírá další a další koule, nevědom si toho, že se v nich krom drahých kamenů skrývají i mláďata obrovských pavouků. Zanedlouho na obyvatele blízkého městečka útočí pavouci velcí jako domy... NASA vysílá na místo dopadu meteoru vědce J. R. Vance a Jenny Langerovou. Zjišťují, že meteorit pravděpodobně otevřel černou díru, skrze kterou na naší planetu proudí obří pavouci z jiných dimenzí.

Temný vesmír

Temný vesmír (1993)

Astronaut je v raketoplánu napaden tajemnými oranžovými spory. Následkem toho zmutuje v odpudivé, slizké monstrum, které se po havárii raketoplánu kdesi v lesích na Floridě vydává hledat potravu. Tou by měl být tým, který se vydal vstříc ztroskotanému vesmírnému plavidlu. Kdo vyhraje následný boj o život? Zůstalo v netvorovi ještě něco z jeho lidskosti?

Björk at the Royal Opera House

Björk at the Royal Opera House (2002) (koncert)

Záznam koncertu z Royal Opera House v Londýně, pro který si Björk pozvala mj. harfistku Zeenu Parkins nebo elektronické duo Matmos. Koncert se odehrál 16. prosince roku 2001. Na disku se dále nachází půlhodinový dokument, mapující celosvětovou tour Vespertine.

Playlist:
1. Frosti
2. Overture
3. All Is Full Of Love
4. Aurora
5. Undo
6. Palmstroke
7. An Echo, A Stain
8. Hidden Place
9. Cocoon
10. Unison
11. Harm Of Will
12. It's Not Up To You
13. Pagan Poetry
14. Possibly Maybe
15. Isobel
16. Hyperballad
17. Human Behaviour
18. Joga
19. It's In Our Hands

Kabát - Suma Sumárum

Kabát - Suma Sumárum (2002) (koncert)

Záznam koncertu z Malé sportovní haly v Praze, který se odehrál 21. března roku 2001. Na disku se dále nachází 11 videoklipů.

Neuvěřitelné putování

Neuvěřitelné putování (1963)

Rodinný film na motivy úspěšné stejnojmenné knihy pro děti vypráví příběh trojice zvířat, která podniknou 250 mil dlouhou cestu za svými páníčky. Rodina Hunterových odjíždí na dovolenou a tak nechává zvířata u svého přítele Emila Genesta. Psi Bodger a Luath společně s kočkou Tao utečou v momentě, kdy Emile vyrazí na lov, a instinktivně zamíří do dalekého domova... Film z produkce studia Walt Disney se natáčel v Kanadě a v roce 1993 se dočkal remaku v podobě Neuvěřitelné cesty, kde zvířata narozdíl od originálu mluvila.

Apríl

Apríl (1986)

Skupina vysokoškolských studentů jede slavit svůj poslední školní rok do vzdáleného ostrovního sídla, které zdědila jejich kamarádka Muffy St. John. Zábava, protknutá aprílovými žertíky, je v plném proudu, když se několik studentů ztratí. Zdá se, že kolem řádí brutální vrah. Telefony jsou hluché a cesta pryč není možná dříve, než v pondělí, v očekávaný aprílový den. Jsou ale drastické vraždy skutečné, nebo jde jen o nepodařený aprílový žert?

Vražda v přímém přenosu

Vražda v přímém přenosu (1997) (TV film)

Frank McGrath uprostřed diskuzního pořadu drží jako rukojmí arogantní moderátorku Piu Postmanovou. Obviňuje ji ze sebevraždy své dcery a hned, jakmile se ke své odpovědnosti přizná, ji plánuje zabít. Zabít v přímém přenosu.

Vikingové

Vikingové (1958)

Při jednom z vikingských nájezdů je zabit anglický král strašlivým Ragnarem. Protože byl král bezdětný, trůn připadá jeho bratranci, Aellovi. Enid, vdova po králi, byla však Ragnarem znásilněna a čeká dítě. Aby ho ochránila, vysílá ho na lodi pryč, do Itálie, plavidlo je však napadeno Vikingy a chlapec uvržen do otroctví. Vyrůstá v mladého muže, pojmenovaného Erik. Mezitím je v Anglii Aellův protivník Egbert obviněn ze zrady. Útočiště nachází na severu u Ragnara, mezi Vikingy. Poznává Erika a odhaluje jeho původ, díky královskému amuletu, který mu dala matka... Situaci komplikuje nenávist mezi Erikem a Einarem, jeho nevlastním bratrem, stejně jako láska jich obou k princezně Morganě. Dobrodružný film vznikl na motivy stejnojmeného románu Edisona Marshalla.

Rabid

Rabid (1977)

Rose je po nehodě na motocyklu podrobena experimentální operaci, která zapříčiní přeměnu části jejího těla. V podpaží jí vyrůstá zvláštní orgán a sílí v ní touha po krvi. Při bezcílných potulkách městem se nechává svádět od mužů, aby je poté přeměňovala v krvežíznivé šílence. Chaos v ulicích roste... Hlavní roli měla původně odehrát Sissy Spacek, nakonec však byla obsazena pornoherečka Marilyn Chambers.

Tichý běh

Tichý běh (1972)

Příběh se odehrává v budoucnosti na gigantické vesmírné lodi. Pěstují se zde lesy, které již na zemi nemohou dále existovat. Stará se o ně vědecký personál, včetně Freemana Lowella. Když je obdržen příkaz lesy zničit, Lowell se ve své lásce k nim rozhoduje zabít své pohrdavé kolegy a les zachránit. Jedinými společníky mu zůstává trojice malých robotů. Otázkou je, co bude s Lowellem a jeho lesem dál...

Film je režijní prvotinou Douglase Trumbulla, který stál u zrodu speciálních efektů ve filmech Blade Runner a Blízká setkání třetího druhu.

Kairo

Kairo (2001)

Napínavý apokalyptický příběh sleduje několik mladých lidí, kteří jsou svědky záhadných sebevražd a mizení lidí v okolí. Zdá se, že na vině je rostoucí vliv světa mrtvých. Duchové už nemají místo pro své bytí, a začínají pohlcovat náš svět. Existuje způsob, jak uniknout, jak to zastavit? Mladý Ryosuke Kawashima se o to snaží...

Spartakus a podmořské slunce

Spartakus a podmořské slunce (1985) (seriál)

Animovaná série sleduje příběh dávné civilizace z města Arkadia, která prchla před velkou zkázou do hlubin Země. V touze udržet ji mimo nebezpečí, starší zapečetí záznamy o své minulosti do Archivů. Obyvatelé Arkadie tak dále žijí, nevědomi si pokračujícího života na zemském povrchu, ve světle umělého slunce Tehry, které však zaniká. V nouzové situaci, několik Arkadianských dětí porušuje zákon, a otevírají Archivy. Vyzbrojeni informacemi o životě na povrchu, vytvářejí magickou Arkanu, a posílají jí jako posla pro pomoc. Arkana potkává dva sourozence z povrchu, Matta a Rebeccu, a přivádí je zpět k záchraně Arkadie. Cestují živoucí lodí zvanou Tehrig, spolu s tajemným Spartakem a dvojicí podivných bytůstek, Bicem a Bacem.

Reklama