Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 7 bodů
Ondra19
Ondra K...
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Dokumentární
Dobrodružný
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Česko
Československo
Velká Británie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Četnické humoresky
(2001)
Teorie velkého třesku
(2007)
Taková normální rodinka
(1971)
Bylo nás pět
(1994)
Ajťáci
(2006)
Krok za krokem
(1991)
Simpsonovi
(1989)
Taková moderní rodinka
(2009)
Perníkový táta
(2008)
Případy 1. oddělení
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(10)
Vodnářka
Zbyisek
Mildasb
wacheksite
adysska
Paran
Jonathan13
Misanthrope
tomasscz
TheoretiK