Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 6 bodů
Dezz
Česko
Švandova máma
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Útěk do divočiny
(2007)
Nejhorší člověk na světě
(2021)
Taxikář
(1976)
Donnie Darko
(2001)
Kimi no na wa.
(2016)
Forrest Gump
(1994)
Klub rváčů
(1999)
Před úsvitem
(1995)
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
(2008)
Gran Torino
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(10)
TheShoCk
Svandik49
knedlman
Henry31
BigChad
Vojta14
Zidzid
Sauerak
Canfrnouss
Canfrnous