Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
14 fanoušků
/ 10 bodů
Fighter.39
Tomáš Kučera
Liberec, Liberecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Krátkometrážní
film
seriál
hudební…
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Amadeus
(1984)
Podfu(c)k
(2000)
Mlčení jehňátek
(1991)
All That Jazz
(1979)
V Bruggách
(2008)
Big Lebowski
(1998)
Trainspotting
(1996)
Tenkrát na Západě
(1968)
Bronson
(2008)
Příchozí
(2016)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(14)
2Pac
kristofer
WALKonAIR
Greg25
Bube1
bnovotna93
peaches99
mono.polo
Rambocrack
KillBoss32
Lavrinenko
johnj.
jirisas
Lemur_