Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 7 bodů
zberatelvhs
tomas
Trnava, Trnavský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Horor
Dobrodružný
film
TV film
seriál
USA
Velká Británie
Francie
Československo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Hellraiser
(1987)
Krvavý sport
(1988)
Smrtelné zlo 2
(1987)
Komando
(1985)
Hellraiser II: Svázaný s peklem
(1988)
Rocky II
(1979)
Rambo: První krev
(1982)
Tango a Cash
(1989)
Válka Roseových
(1989)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(19)
k4n9ur
Lucina84
zvrator
kekesko
Pavel1000
luckyv
Koda
SatyR.film
gwangi
fajnes
radeno121
VIETNAM20
VHSmaniak
Karnasjiny
Novaacek
Janicko1111
Guzi25
Asko1
StraJak
Časové pásmo bylo změněno