Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
3 fanoušci
/ 1 bod
Nika
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Animovaný
Akční
Komedie
Fantasy
film
seriál
TV film
USA
Velká Británie
Německo
Japonsko
Španělsko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Modrá až na kost
(2021)
Hra o trůny
(2011)
Stranger Things
(2016)
Papírový dům (Netflix verze)
(2017)
Dámský gambit
(2020)
Vikingové
(2013)
Vis a vis (Antena 3 / Fox verze)
(2015)
Atypický
(2017)
Nemocnice New Amsterdam
(2018)
Dobrý doktor
(2017)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(3)
Will_X
Wade
F_u_k_a_r
Časové pásmo bylo změněno