Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Animovaný

Recenze (1 248)

plakát

Vedlejší produkt (2024) (seriál) 

Výborná kriminálka, svým stylem a průběhem vyšetřování u českých tvůrců téměř nevídaná. K mému příjemnému překvapení zakončená perfektním koncem. Děkuji.

plakát

Let It Be (1970) 

Hodnocení tohohle dokumentu dost závisí na ročníku narození uživatele a jeho vztahu k hudbě. Jelikož jsem k písničkám (a deskám) Beatles dostal až po jejich rozpadu, je úžasný už jenom pohled na tyhle geniální muzikanty při "práci".

plakát

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021) 

Nevěřil jsem, že mě může čtyřhodinový film podle komixu udržet celou stopáž tak spokojenýho. Prostě mi tahle Snyderova verze sedla. ... A pár scén bylo fakt nezapomenutelných.

plakát

Tancuj Matyldo (2023) 

V podstatě jsem nad českým filmem zlomil hůl už před pár lety. Ani jsem nedoufal že někdo natočí něco tak koukatelnýho jako je Matylda. Pánbůh zaplať. Vzhledem k té bídě kolem musím i hvězdičku přidat.

plakát

Aristokratka ve varu (2024) 

Chvilkama mi bylo fakt líto herců, co museli vypustit z pusy.

plakát

Přišla v noci (2023) 

Na naší politické scéně by se to dalo popsat oblíbeným sloganem „bylo to pod mojí rozlišovací schopnost“. Nic proti tvůrcům, ať si klidně točí co si zamanou, ale mrzí mě když ty výtvory částečně financuju.

plakát

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál) 

Vůbec nesdilim všeobecné nadšení místních. U takhle nesmyslné délky seriálu musí být spousta vaty a tady jí je možná víc, než stěžejního příběhu. A jestli byl tohle náš nejlepší kriminalista, tak marně pátrám proč. Jeho kamarádské jednání s psychopatem, kterej by měl sedět v cele za sklem jako Lecter je ta opěvovaná metoda? To, že si toho nevypočitatelnýho cvoka přivede domů k manželce a dětem je důkazem, že patřil do Bohnic spolu s Ladínkem. ... Ovšem po stránce formy nemám seriálu co vytknout.

plakát

Barbie (2023) 

A teď Oscary .... No ty vole ....