Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

Crocuta

Bizarní komedie, která svým prvoplánovým humorem (ne)důstojně navazuje na pofidérní tituly z 90. let, jako "Trhala fialky dynamitem" nebo "Ještě větší blbec, než jsme doufali". Produkty Tří Tygrů mám rád, ale celovečerní formát, kdy jsou vtipné skeče a výborné hlášky poslepovány debilním, trapným a (což je nejhorší) nudným dějem, jim ani trochu nesvědčí. Štěpán Kozub přehání své pitvoření natolik, že mu dost často není vůbec rozumět. A čemu mělo sloužit třeba takové cameo Miroslava Kalouska, to ví asi jenom Bůh... ()

3DD!3

Svázat tygry filmovým formátem nebyl dobrý nápad. Jejich hlavní síla je v improvizaci a i když sem tam vykoukne dobrý, vtipný moment jde většinou jen o tápání a ve finále jen o potřebu vydělat prachy, což na druhou stranu klukům rozhodně chválím. Mnohem raději bych ale viděl jak se Štěpán a Albert chopí neprovařených postav a zkusí něco nového a jiného, kde se můžou kreativně vyřádit. ()

Paxxx.cz

Svého času jsem uvažoval, že bych zašel na Tři tygry Jackpot do kina a teď po shlédnutí na Netflixu jsem rád, že jsem to neudělal. Vtípků (tedy těch, u kterých jsem se alespoň trošku pousmál) zde bylo velmi málo - především narážky na poláky super. Překvapily mě spíše některé malé role známých tváří a zvrat na konci. Kozubova banda je prostě v posledních letech populární, ale podle mě jejich tvorba na celovečerní filmy není to pravé ořechové. Pokud film dostatečně vydělá, tak je jasné, že přijde i další snímek, ale nevkládal bych do něj velké naděje...4/10. ()

pornogrind

Musím se přiznat, Třem tygrům a jejich humoru zrovna moc neholduju. I přesto jsem se rozhodl dát filmu šanci. Podívat se na to určitě dalo a nebudu lhát párkrát mě to i pobavilo. Kozub je rozhodně jeden z těch lepších novodobějších českých herců a přesvědčil mě o tom i tady. Přece jenom víc mi ale bude sedět ve vážnějších rolích. Logicky by se k Třem tygrům hodily přinejmenším 3 hvězdy. Já ale víc jak 2 dát nemůžu. ()

castor

Křupanství dostalo zelenou. Hned po pár minutách se projevilo několik nešvarů, vypíchnu dva: mnohým postavám nebylo rozumět (nejen zvukař by zasloužil přes prsty) + musíme „nás“ za každou cenu protlačit do celovečeráku. Aneb co funguje na divadelním jevišti či ve formátu videí na YouTube, mělo zůstat v divadle a na internetovém serveru. Film je jiná liga a to pánové jaksi nepochopili. Otravné žvatlání Štěpána Kozuba a mizerné hraní ostatních… Až takové dno jsem nečekal. ()

• Miroslav Kalousek si ve filmu zahrál úplnou náhodou. Jednou byl hostem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka (od r. 2012), kde na otázku, co ho baví, odpověděl, že Tři Tygři, a že by si s nimi rád někdy zahrál. (VSVB)
  • Když se kluci snaží vyměnit kolo u auta, tak mají rezervu se čtyřmi dírami, ale na autě jsou kola s pěti dírami. (Trumpitko)