Roztleskávačky si vyberou slabší chvilku a jedna z nich skončí na dvacet let v kómatu. Když se pak probere, chce si splnit sen a stát se královnou plesu. V sedmatřiceti. (Netflix)

Arsenal83

Nielen hnusná, ale aj hnusne vulgárna. Taká je už Rebel Wilson a môže kľudne schudnúť aj pol tony až sa premení v hmlu, furt to bude veľmi nechutná osoba. Lebo inak by film mohol aj vyjsť. Má dobré staré songy, má nejaký ľahký komediálny námet. Ale keď vidím hlavnú herečku s mužským ksichtom hovoriť o tom, ako vyfajčila niekomu fotra alebo predstiera honenie na slamke od Coca Coly, tak sa mi robí nevoľno. ()

Adramelech

Film mě velmi mile překvapil. Nápad scénáristy, že studentka žijící v normální době upadne do komatu a probere se o dvacet let později v době politické korektnosti, je naprosto perfektní. Tvůrci filmu tak nastavili zrcadlo dnešní neomarxismem rozvrácené západní civilizaci, která už vykročila na cestu autodestrukce a poměrně svižným tempem spěje k cíli. Závěr filmu není prost sentimentálních motivů, ale u amerických filmů to zřejmě jinak nejde. ()

lykan9

Nesmírně jsem se bavil a samotné téma i přes mnoho klišé bylo zajímavé. Co mi nejvíc na této komedii vadilo, byl rozpačitý výkon Rebel Wilson. V mnoha polohách jí to slušelo a podávala takový slušný výkon, ale moc často přehrávala a místy mi byla až protivná. Jinak se však jedná o velmi zajímavý film, který vtipně nadhazuje, co byla zábava a co současná kultura ze zcela přemrštěných důvodů, považuje za nevhodné. ()

Malarkey

Rebel Wilson poslední dobou moc netočila, ale vydala se na cestu zdravého životního stylu. Zhubla půl člověka a ukázala se po nějaké době v této komedii. V komedii, která asi i záměrně ukazuje na to, jak teď vypadá. Ten film má ale štěstí, že je navíc docela vtipný, takže za mě fajn odpočinková záležitost. ()

Torgal

Tento námet mal ďaleko väčší komediálny potenciál, než nám ukázali tvorcovia tohto filmu. A nie je to len o tom, že by humor nefungoval, on sa oňho ako keby ani nikto veľmi nesnažil. Potenciálna zlatá baňa zábavy v podobe adaptovania sa na nové pomery po dvadsiatich rokoch v kóme, bola úplne zabitá. Ešte aj inokedy spoľahlivá istota nekorektného humoru Rebel Wilson tu pôsobí ako tieň samej seba (a tým nemyslím to, že zhodila asi polovicu svojej hmotnosti). Scenár bol skrátka strašne konzervatívny, bál sa vystrčiť rožky a potom vzniklo takéto nič bez chuti. 4+/10 ()

• Když Stephanie (Rebel Wilson) a Lance (Michael Cimino) tančí po výhře krále a královny plesu, můžeme vidět, že jsou jim na parketu nasazeny jejich korunky. V dalším záběru je nemají a poté je opět mají. (Riconbak)