Oppenheimer

USA / Velká Británie, 2023, 180 min

V době, kdy Druhá světová válka ještě vypadala nerozhodně, probíhal na dálku dramatický souboj mezi Spojenými státy a Německem o to, komu se dřív podaří zkonstruovat atomovou bombu a získat nad nepřítelem rozhodující převahu. V Americe se tajný výzkum skrýval pod označením Projekt Manhattan a jedním z jeho klíčových aktérů byl astrofyzik Robert Oppenheimer. Pod obrovským časovým tlakem se s týmem dalších vědců pokoušel sestrojit vynález, který má potenciál zničit celý svět, ale bez jehož včasného dokončení se tentýž svět nepodaří zachránit… (Cinemart)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Nolan je naštvaný že jeho film, bude mít premiéru s Barbie, která má údajně velká šance mít při prvním promítaní otevírák za sto milionů.

Uživatel dr.horrible smazal svůj příspěvek.

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Lacike

Že je to žumpa, neznamená, že se do ní musíš nořit úplně - a nemusíš ani přispívat žumpoidními věcmi.

Btw novinářská je - snad neprozrazuji příliš - ve středu, takže ve středu odpoledne bych očekával první ohlasy.

na příspěvěk reagoval Doomedx

dr.horrible

Debil, který přijde do diskuze s tím, že druhý je pedál, aby to pak opakoval, nadhodí cyklení. 😁 Ještě vyrukuj s kritickým myšlením, které si tak rád bereš jako rukojmí, ač jsi nekriticky myslící debil, a budeš to mít pro dnešek odbyté. A za necelé tři hodinky můžeš začít kolovrátek znovu. Ale už beze mě.

Castrator

už sa cyklíš. jak za starých čias aj dnes si vie každý posúdiť, kto z nás asi hovorí pravdu, ale dnes, viac ako kedy predtým, je to každému u prdele. 🙃

rovnako ako tvoje úchylky, rovnako ako tvoj trolling, rovnako ako tvoja vymyslená rodina.

ale nehnevám sa, kludne zas napíš 🤗

na příspěvěk reagoval Castrator

dr.horrible

A ten můj údajný předchozí nick se projevoval jako pedofíl čím? Že nějaký debil, který si říká dr.horrible, mu předhazoval pedofílii, jako ji a nacismus předhazuje destíkám dalších uživatelů? Nebo jsi na to přišel prostě tím, že jako pedál poznáš pedála? Poděl se. Ale spíš než tady to dělej v oridinacích specialistů.

Castrator

jasne, zmeníš si nick a všetci zabudeme, že si pedofil 🤣

ale vlastne by to mohlo byť zaujímavé, názor na ženy, od niekoho s tvojou orientáciou. kludne sa podel.

na příspěvěk reagoval Castrator

dr.horrible

To se u paniců bere jako samozřejmost.

Nikdy mě nepřitahovali, ale až budu mít čas, vygůgluju si něco o projekci, abych se o těch, které skutečně přitahují, dozvěděl více, včetně důvodů, proč o pedálství furt melou. Zkus to někdy taky, abys ten náš diskusní vztah heterosexuální muž, manžel a otec dvou dětí - pedál, který teoretizuje o ženách, lépe pochopil.

dr.horrible

Abys mohl psát o ženských a srovnávat dvacítku se čtyřicítkou, tak bys musel v zápase teorie vs praxe aspoň jednou stát na straně praxe. Což se podle toho, co píšeš, ani jednou nestalo.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

A hlavně je extrémně talentovaná herečka - což je jediný opravdu klíčový aspekt pro herce a herečky.

dr.horrible

Keď ideš na to skrze fyzickú stránku a bavíme sa o Pugh, tak to si si nezvolil zrovna dobre :D , je nízka, s väčšou hlavou, úzkymi ramenami, ktoré k nej potom pôsobia disproporčne, nemá driek, celá sa javí taká "kompaktná", preto som ju prirovnal k malému pivnému sudu, a k tomu je na hrane toho, aby si ju nazval "chubby". Ona má presne ten typ postavy, že ak zostarne a trocha sa opustí, tak z nej bude taký tlstý sud.

Ale tvár má fakt peknú, o tom žiadna. :)

TheDarKnig

Lebo vzhľad je jeden z kľúčových aspektov pre herečky a hercov, keďže filmy/seriály sú v prvom rade vizuálne médium. A keďže vo väčšine sú divákmi muži, je viac prirodzené, ak v danom filme hrá nejaká viac sympaticky vyzerajúca herečka, ako keby tam hrala dáka neatraktívna, to nie je žiadna veda. :)

jim_clark65

nie, ide aj o vek, hlavne kvôli fyzickej stránke :)

blunt bola vždycky krásna, ale dnes už bez make-upu vyzerá ako teta knihovníčka a tie dve šesťdesiatničky nie som s mladou a šťavbatou pugh ochotný ani porovnávať. 🤣

a to ju mám rád skôr ako herečku, inak má na mňa trochu moc testosterónu. ale v porovnaní s tými vráskatými silikónmi? lol 🙃

na příspěvěk reagoval Bluntman, jim_clark65

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Florence Pugh je hezká, sympatická a atraktivní holka, ale popravdě je to úplně jedno. Nevím, proč tu někteří lidé mají neustále touhu soudit ženy podle vzhledu. Je jisté, že když Nolan poprvé v kariéře přistoupil k eRku a takovýmto scénám, není to pro potěchu nadržených diváků, ale slouží to čistě vyprávění.

na příspěvěk reagoval dr.horrible, jim_clark65

dr.horrible

Nie, na ženy celkovo :) , to, že je mladšia je irelevantné, keď vyzerá, ako vyzerá. Aj PWB je mladšia a Hayek s Bellucci by ju "sfúkli", žeby ani nepípla.

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování

11.03.2024

77. ročník cen BAFTA - výsledky

77. ročník cen BAFTA - výsledky

19.02.2024

V neděli 18. února 2024 proběhl v Royal Festival Hall v londýnském Southbank Centre 77. ročník předávání prestižních cen Britské akademie filmových a televizních umění (BAFTA), během nějž byla… (více)