Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Rachel Stoneová (Gal Gadot) je nezkušená technička v elitní jednotce MI6, kterou vede hlavní agent Parker (Jamie Dornan). Její tým MI6 však netuší, že Stoneová ve skutečnosti pracuje pro Chartu – tajnou mírovou organizaci, utajenou i před ostatními špiony, která využívá špičkové technologie k neutralizaci globálních hrozeb. Rachel byla vycvičena jako dokonalá profesionálka, fenomenální agentka v terénu, která se drží mise, sleduje informace a nikomu nevěří. Když rutinní misi zmaří záhadná hackerka Keya Dhawan (Alia Bhatt), Racheliny dva životy se střetnou. Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností. (Netflix)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (207)

Sabrewulf 

všechny recenze uživatele

Když odmyslím, že jsem ve filmu nikomu nic nevěřil (ani akci, ani herecké výkony, prostě nic co se ve filmu dělo), tak nejvíc mě iritoval ten neuvěřitelně slizský pomocník (herec mi vadil už v Armádě mrtvých) s jeho rádoby hi-tech programem. "Srdce" bylo trapné, infantilní, nevěrohodné a pitomoučké - hlavně ty neustálé výpočty procent - vypadalo to, že se ten slizoun bez dovolení programu ani nepůjde vysrat, páč program by vypočítal, že se mu na 80% srát nechce, tak by chudák poslušně čekal, až by se posral. Gal Gadot by mohli používat na podpal, jak dřevěné je to dřevo, tak na 99% by okamžitě vzplála. Velice rychle zapomenutelný film, tak z 87% ho každý zapomene, tipuju. A jestli tohle měla být nová frančíza ve stylu MI, tak se tomu tak na 100% od Srdce zasměju. ()

Script 

všechny recenze uživatele

Jednu chvíli jsem měl pocit, že koukám na film pro děti a v jednu chvíli zase, že koukám na film pro dospělé. Pozor, přichází spoilery.. Dvojitá agentka, která si hraje na hrdinku, chce pomoci svým přátelům (ještě s takovými nevinnými kecy co má) vzápětí její kolegy zavraždí kulkou do hlavy její parťák (nebyl to až tak špatný zvrat). Nevím jestli tahle kombinace je dobrá, protože divák pak neví na koho se ten film ve skutečnosti cílí. Následně film doplňují scény kopírující Black Widow (zničení vzducholodě), který byli fakt o malinko víc vizuálně promakaný což mi přijde celkem ironie a k závěru ne moc zajímavý rozuzlení děje. Smutné mi přijde, že hudbu dělal Steven Price, který je zrovna jeden z těch lepších tvůrců, co vám svojí hudbou jsou schopni způsobit husinu jako to udělal v Gravitaci. Tady to ovšem byl ale pravý opak a dokonce jste se díky té hudbě i cítili poníženě, že to vůbec sledujete. Gal Gadot je skvělá herečka. Zasloužila by si hrát ve filmech, kde by tvůrcům záleželo na jejich výsledném zpracování... ()

Reklama

Vavča 

všechny recenze uživatele

Netflix bohužel zase zavítal do hájemství učebnice jak pokazit slibně rozjetý a obsazený námět. Počátek filmu je našlapán adrenalinovou akcí, uťápnutá Rachel Stonevá z IT sekce je ve skutečnosti eso k pohledání a Gal Gadot se rozhodně v roli snaží působit přesvědčivě, a podle mě se jí to daří. Jste rychle vhozeni do příběhu a partička agentů kolem Rachel má slušné charisma, jsou vybráni sympatičtí herci, jenže po lisabonské expozici začne jít všechno do háje... Příběhový twist mi problém nedělá, byť je to zbytečně brutal, když se film snaží působit vtipně a lehce. Na skutečně thrillerové napětí a temnější vyznění však chybí dostatečně charismatičtí záporáci a zápletka celkově. Alia Bhatt je trestuhodně nevyužita, působí jako zmateně zlý a hloupý charakter z jednoho nejmenovaného rpg. Měla být buď záporná postava se vším všudy, nebo prodělat nějakou znatelnější změnu. Některé akční scény velmi povedené, jinde by bylo potřeba přidat, jinak hudba a vizuál ok. Stačilo trochu promakanější scénář, a hlavně najmout nějaké eso akční choreografie jako Yuen Woo-ping nebo Corey Yuen, atd. to by určitě z obsazení dostalo maximum. Takže celkově sice selhání, ale svým způsobem pořád zajímavé pro můj archiv... ()

Juto 

všechny recenze uživatele

Je to ďalším obrovským trhákom Netflixu, ktorý sa tak zúfalo snaží spustiť franšízu, ktorá jednoducho nerozumie tomu, ako by tieto filmy mali fungovať. Bolo to dosť rozhorčujúce. Film má slušné obsadenie a akčné sekvencie ujdu, ale k tomu má taký hrozný, nudný spletitý scenár plný klišé a totálneho nedostatku uveriteľných postáv. 4/10 ()

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Nesympatické postavy dělají těžko uvěřitelná rozhodnutí v nelogickém světě s divnou zápletkou a jejich motivace je dost nepochopitelná. Jamie Dornan je topornej, což je i Gal Gadot, ale ta je aspoň zdobná. Místy to vypadá jak videohra, ale pár slušných míst se jakžtakž najde. Ale jinak je to dost generické, se slabší akcí a je to prostě nudné. ()

Galerie (136)

Zajímavosti (2)

  • Natáčalo sa v južnom Tirolsku, Londýne, Reykjavíku a Lisabone. Natáčalo sa viac ako 5 mesiacov - od 26. januára do 28. júla 2022. (Arsenal83)
  • Na pozici executive producer najdeme mmj. také Grega Rucku, komiksového autora sólové Wonder Woman. (NinadeL)

Související novinky

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

S příchodem druhé poloviny srpna se nám léto pomalu přehouplo do své finální fáze, a pokud už vám příležitostné deštivé počasí narušuje plány na rozverné venkovní aktivity, nemusíte klesat na mysli,… (více)

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

11.08.2023

Herečky Gal Gadot (Wonder Woman, Rychle a zběsile 5) byl v posledních dnech plný internet, což je dáno zejména tím, že má tento víkend na Netflixu premiéru její nový špionážní snímek Heart of Stone … (více)

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (více)

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021

Hrané adaptace klasických animovaných hitů se studiu Disney v posledních letech velmi dobře vyplácí, není tedy divu, že po Popelce, Knize džunglí, Krásce a zvířeti, Dumbovi, Aladinovi a Mulan nyní… (více)

Reklama

Reklama