Noční hlídka

(TV film)
  • Velká Británie Night Watch (více)

Pierce Brosnan ako agent Graham pracujúci pre OSN dostane po náročnej úlohe v Afrike odpočinkový prípad slávneho Rembrandtovho obrazu Nočná hliadka, ktorý niekto počas jeho "turné" po svetových galériách vymenil za falzifikát. Z nenáročnej úlohy sa pre neho a expertku na umenie Sabrinu však vyvinie na smrteľne nebezpečný súboj s milionárom Schraederom, ktorý ovláda satelit schopný ochromiť všetky svetové komunikační siete. (oficiální text distributora)

Bohnice05 odpad!

Ono ani není v podstatě co komentovat. Tohle je podle mne absolutní brak a jak do takového filmu dostali Pierce Brosnana nechápu... ani jsem tento film nevydržel do konce a přepnul na jiný kanál. ()

waska

Nebýt Brosnama nestálo by to ani za zlámanou grešli. Takhle je to alespoň úsměvné. Alexandra Paul mi lezla na nervy, působila hodně trapně. ()

Likan7

O poznání více nadhledu a humoru. A taky lepší než první díl. Brosnan jako akční hrdina je prostě fail, o tom není třeba diskutovat. Jeho pošťuchování s Alexandrou Paul mě ale bavilo. Budu z toho filmu pamatovat sice jen Brosnanův knír, ale Noční hlídka je rozhodně stravitelnější než Vlak smrti. ()

crjules

Tak jsem si zrovna uvedomil, ze posledni dobou skoro nesleduji TV. A prichazim na to , ze je to jen pro me dobro!! :) Tenhle film byl totiz masakr!!! Vlastne je...stale bezi (snad poprve hodnotim jeste pred koncem). Brosnan tu vypada jako-kokot (to jedine, mi ale nejak zvlast nevadi, jen konstatuji) straslivy dabing (Nova), dialogy vyslovene debilni. Pozoruhodna uz byla prvni scena uteku vojaku s detmi. "Ne, ja tu zustanu" rekne dosud prchajici holcicka a utika kamsi stranou do more. Zbesila palba uticha hned jak jsou vsichni zbyli ve clunu... Dal sleduji jen napul oka scenu, kde Alexandra Paul stiha motorovy clun na kole (!!!) ...svete div se , dostihne ho :) Take pouziva jeden tupy vyraz...otevrenou hubu dokoran.A to vazne casto..kdykoli se naskytne nejaka akce.Vazne... Tady jsem slapl do ..... ()

harycek

Víceméně souhlasím s "Ic" jsou tam hrozný blbosti, hlavní hrdince pořád něco padá , v jednom záběru dorazí 120 kilového macka levou rukou a v dalším ji na lodi málem zabije chcípáček atd, atd. Mohl to být dobrý film kdyby ho dělal někdo jiný. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Nerajohn

Tak na to koukám, a říkám si, jakej že to biják natočil v osdesátých letech, a světe div se, tohle veledílo je ze strejného roku, jako Zlaté oko. Strašné. ()

Lada

Bez Pierce Brosnana ještě tak o jednu hvězdicku méně,kdo umí ten umí,ale stejně všechno nezachrání. ()

Spike86

Působilo to na mě jako laciné béčko a chvílemi spíše jako parodie. "Hvězda" z Pobřežní hlídky hraje hrozně, hudba nic moc a Brosnan to nijak nezachraňuje. Je to skoro konstantní nuda. 35% ()

Jasmín

Proč se tenhle film jmenuje Noční hlídka? ... o obrazy v něm jde asi tak 2 minuty, alespoň mi to tak přišlo. Zbytek se zvrhnul v kravskou slátaninu severokorejské snahy o zničení komunikačních sítí na světě. Asi nejlépe to zde vystihl v komentáři ic. Ta scéna v tom kasínu o milion při Black Jacku byla také lahůdková ()

Honey007

Nejsem si moc jistá ani jednou hvězdičkou, ale při troše snahy se na to dá dívat jako na recesi. Nepovedenou. Protože to vypadá, že David Jackson to natočil jako zcela vážně. Příšerný scénář, nepochopitelné nelogické prolínání dějových linií, smutné výkony hlavních hrdinů. Zejména u Pierce Brosnana je naprosto nepochopitelná mušketýrská image, když má představovat tajného agenta a měl by vypadat aspoň trochu nenápadně. Alexandra Paul neoslnila ani v Pobřežní hlídce ani tady, nemluvě o naprosto nemožné image a kostýmech. Hvězdičku asi za to, že je to Pierce a v "hlavní" roli oblíbený obraz od Rembrandta. 10% ()