Neviditelné zlo

Luki.V odpad!

Tohle je ten správný dementní, nudný, samoúčelný, děravý, směšný, okofilní horor bez atmosféry, napětí, strachu, kameramana, režiséra a herců. ()

LukeSharp

Další z mnoha krvavách vyvražd´ovaček.Co na to říct.Už stokrát viděné,nechutné,spousta mrtvol občas nějáká ta nahá ženská.Žádný skvost,úplná sračka taky ne,perfektní průměrák. ()

R.O.man

Ďaľší krvák na spôsob SAW alebo Tunel smrti. Poznávacie znamenie: oči v pohároch. Heslo: bojuj, bojuj a ešte raz bojuj a potom možno prežiješ... ()

Kleopatr

Na úplném začátku (asi 2 minuty) mi přišlo, že by z toho mohl být krimithriler. O jeden střih a čtyři roky později se z filmu, přes všechna očekávání, stane vyvražďovačka. Naštěstí to neni vůbec zlý. Hotel je úkázkově hnusnej, ten barevnej filtr na kameře (jak už někoho může štvát) se mi stále líbí a celkově mi přišlo, že kamera byla hodně dobrá. ()

Cortesz

Obyčejná vyvražďovačka, která se snaží být něco víc, dokonce se jí to i v pár momentech daří, ale postupem času sklouzne k typickému klišé podobných hororů, herci špatní, zabiják ze začátku správně tajemnej, ale dál v ději se z něj vyklube obyčejnej retard, kterej má jen sílu a sám neví ani proč vraždí, děj vykradenej z pátku 13, také zde hraje hlavní roli matka, která je sice skvěle šílená, ale skončí překvapeně brzo a tím se děj dopadá k naprosté slátanině. ()

Daxus

V opuštěném hotelu žije obr, kterého nejvíc sere, když mu někdo zvoní na zvonek. To pak ďoube lidem do očí. A tady se docela zvoní. Docela dost. Obr je furt nasranej a všude lítaj mouchy. Z obrovi hlavy. A hák+sekera ve skoro hlavní roli. Výborná hudba! 61% za scénu s mobilním telefonem. ()

Brano

Béčkový, bezduchý vyvražďovací horor, ktorý je bez kúsku nápadu a napätia. Takisto tomu chýbala akákoľvek logika. Veľmi slabý film. ()

Mamlas

Nejlepší byly asi úvodní titulky. Pak to šlo na půl hodiny do nedívatelných sociálních kytek. Pak je s dost kolísavou kvalitou vyvražďovačka pár vězňů s proximací na extrakci očních bulev. Záporák je fajn, moc toho nenakecá. Komparz na zabití je složen z menších a větších šmejdů, takže mi jejich likvidace ani v jednom případě, vyjma poldů, nevadí. Dívatelné s výhradami. (42%) ()

johnsnow

SPOILER ALERT: Taká jednohubka ktorá ale rozhodne má pár prekvapení. Hlavná postava zdochne medzi prvými, dočkáme sa jedného celkom fajn zvratu, pár zaujímavých mordov(mobilom a psami) a v závere nášho killera rozjebú na sračky a ostane rozjebaný na sračky. Taký jason by to rozchodil jak nič. Priemer, teda 3*. ()

Cechyno4

Podprůměrný snímek, není čeho se bát ani z čeho se těšit. Vrah sice robustnější postavou vzbuzoval respekt. To bylo ale vše. Nezachránil to ani jeho hák. ()

zuzulatomas

Pomerne dobre spracovany film, ktory sa odohrava v starom opustenom hotely. Trochu nepochopene ako mohol ten "killer" nastrazit pasce typu zvonceky. Ale ved to by bez toho nebolo ono :D Koniec mohol byt zaujimavejsi a nie ze len odidu ... ()

honzic

Průměrné efekty, pár dobrých scén, až na ty pády, to je jak z počítačové hry. Jinak je to koukatelné. Hodnocení: 55 % ()

Liger

Formální slasher, ovšem natolik lacině a amatérsky natočen, prošpikován tupými, skoro až trapnými hláškami, že i snaha vyobrazit zajímavého vraha, zapůsobit jedním zcela (ne)očekávaným odhalením a brutálním násilím se stěží ocení. ()