Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

(více)

Recenze (293)

djfun 

všechny recenze uživatele

Hnus velebnosti... Dumas se obrací v hrobě... Tohle se nedá ani jako parodie! A casting? Tam museli bejt všichni zhulený, tohle obsazení je fakt na hranici zločinu, jediná snad ujde Mylady (Rebecca De Mornay). Nechápu, proč má furt někdo zapotřebí točit tyhle prostoduchý remaky, zlatá klasika s Yorkem! ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Tuhle verzi mám nejradši. Je mi jedno že se to nedrží historie nebo románu, je to akční, zábavné a svižné a čtveřice herců v hlavních rolích je pro mě ta pravá stejně jako ďábelský Tim Curry v roli kardinála. Viděl jsem i starší verze a neříkám, že byly horší, jen mě prostě tahle bavila nejvíc. A plus je tu nádherná hitovka All For Love od Adamse, Stewarta a Stinga. ()

Reklama

Merkin 

všechny recenze uživatele

Jeden za všechny a všichni mě!!!! Snímek sice nemá nic společného s románovou předlohou a pravda ani s historií si neláme hlavu, ale když jsem byla malá, oblíbila jsem si ho pro jeho humornou stránku, slušné herecké obsazení a solidní akci. Melancholie převážila nad řekněme uváženějším a spravedlivějším hodnocením, navíc úlisný kardinál mě rozesmává dodnes. Tak tedy, proč ne? ()

pakobylka 

všechny recenze uživatele

----- "Jeden za všechny, a všichni za MĚ.“ ----- Zapomeňte na Alexandra Dumase a jeho "Tři mušketýry“. S nimi má TAHLE verze pramálo společného. To se jen američtí kovbojové rozhodli ukázat Francii, jak se píšou dějiny. Bez okolků si navlékli dobové stejnokroje a zmužile se dali do díla. Našli i tací, kteří se ujali nelehkého úřadu soudce či šerifa. Jejich bohulibá mise se sice vyznačuje určitou dávkou neotesanosti, leč sebevědomí jim nechybí. A na čí straně stojí - to už rozhodněte sami. Slaboučké 3* ()

salahadin 

všechny recenze uživatele

Nevím kdo, nebo co chtěl tímto výplachem dokázat, ale evidentně to funguje. Dalo by se to prodávat v lékárnách jako projímadlo. S tím rozdílem, že obsah nejde spodem, ale vrchem. IMHO: Takhle bych si spíš představoval Tři teen mušketýry v režii nějakého začínajícího amerického filmaře, který si potřebuje udělat jméno nějakým divácky vděčným paskvilem. Místo dospělých tu měly hrát děti, Planchetta by hrál francouzský buldoček, kardinála by mohl hrát pitbul, krále pudl, královnu čivava a Rocheforta ohař. Tento film zcela není hoden názvu Tři mušketýři. Já bych ho pojmenoval jako Tři humusketýři. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (9)

  • Roli Porthose (Oliver Platt) měl původně hrát Charlie Sheen. Nakonec si zahrál Aramise. (viperblade)
  • Kiefer Sutherland (Athos), Chris O'Donnell (D'Artagnan) a Oliver Platt (Porthos) podstoupili 6týdenní výcvik šermu a jízdy na koni. Charlie Sheen (Aramis) zmeškal všechny tyto lekce, protože zrovna natáčel Žhavé výstřely 2 (1993). (viperblade)
  • Když mušketýři osvobodí D'artagnana (Chris O'Donnell) a prchají společně ukradeným kardinálovým kočárem, D'artagnan jim povídá o kardinálových intrikách a o vyslání posla do Callais. Na to reaguje jeden z mušketýrů: „Do Callais je to 600 mil.“ To je ale absolutní nesmysl, protože 600 mil je zhruba 1 000 km. To je vzdálenost do Callais z jižního pobřeží Francie, konkrétně z Marseilles. Jenže víme, že D'artagnan hledal práci v Paříži, odkud je to do Callais necelých 300 km. (pjotri)

Reklama

Reklama