Nevrlá samotářka si poklidně žije jenom se svým psem. Když ale za bouře sousedům někdo unese dcerku, pustí se do boje proti přírodním živlům i vlastní temné minulosti. (Netflix)

Arsenal83

Dnešné dôchodkyne sú veľmi čiperné. Hlavne tie na Netflixe. Ohybné, pružné, zmlátia aj dvoch troch chlapov naraz, poviem babičke nech to začne pozerať, možno jej tá reuma prejde. Odhliadnuc od toho prvá polovica bola inak celkom slušná, v druhej mi to prišlo už dosť naťahované, hoci zábery prepichnutej dlane a podobne splnili svoj účel. Ale na Netflix to nebolo až také zlé, všetci boli prekvapujúco hetero. ()

Trevor

Síce miestami ako je tomu v poslednom čase až príliš často zvykom nebolo takmer nič vidieť ale na pomery Netflixu sa jedná o nadpriemerne spracovaný film. Na ich pomery. Pochopiteľne plné sebavedomých silných žien, zlých bububu bielych ujov, ku cti slúži že tentokrát sa aj staršia žena dostala do povedomia, pretože neúcta k starším ľuďom je jednou z ďalších silných stránok Netflixu. Tých cca 55% je aktuálne na tejto databáze výstižných. ()

oveckaoa

Netflixovská verze Revenanta aneb to co zde ta babka přežije by nepřežil ani Leo do žánru bych místo mysteriózního dopsal fantasy nebo sci-fi  . Chlápek unese svojí bývalé  děcko a ta ho s jakousi babkou hledá. Zhruba hodina je v pohodě , když pominete takové stupidity jako stopy na mokrém povrchu nebo to, že dvě postavy spadnou z visutého mostu a jedné se nestane vůbec nic zatímco druhá si jen vymkne rameno a pak to jde do háje. Mimochodem  tahle babka má později zaseklou sekyrku v rameni , ale je s tím úplně v klidu dokonce se s tím i vyspí aniž by jí to vadilo to, že chlapa s výcvikem z cia domlátí ženská bez výcviku radši ani nevzpomínám. Abych jen nekritizoval Netflix tam nenarval žádné homosexuály , lesby, transsexuály, transgerdery,  postižené, chlapy s nalakovanými nehtama  atd. což je u něj zázrak. 40 procent ()

koty2201

V prípade filmu Lou budem asi naozaj veľmi stručný, pretože tu nie je nič, čo by som mohol vyzdvihnúť a ani sa nebudem veľmi vyhýbať spoilerom, pretože to celé dopadlo naozaj podpriemerne. Ďalší podpriemerný televízny triler od Netflixu, ktorý je z polovice naozaj nuda. Má to neoriginálne a klišoidne napísaný scenár, ktorý sa ani nesnaží byť niečím viac ako v skutočnosti je. Všetky postavy pôsobia sterilne a fádne, rovnako ako celý dej. Bývalá agentka CIA sa musela za mlada zblížiť s nejakým teroristom v rámci misie a splodila s ním dieťa. Avšak nebola pripravená byť matkou a tak ho dala na adopciu. Jej syn túto krivdu nezniesol. Stal sa vojakom, našiel si ženu a mal s ňou dcéru. Ale bol psychicky labilný, dopustil sa vojnových zločinov a ženu týral. Tak sa hlavná hrdinka Lou rozhodla vziať rodinu do bezpečia, ale bez toho, aby im prezradila, že je to svokra tej ženy a babka toho malého dievčatka. Syn sa vyhlásil za mŕtveho a keďže ani Lou to nezvládala, tak keď už nemala dôvod žiť a chrániť rodinu, chcela si vziať život. Ale jej syn sa rozhodol mstiť a dcéru uniesol. Ako to dopadlo? Syna zastrelili agenti CIA, Lou sa musela pred agentmi schovať a v utajení odišla na trajekte spolu s vnučkou a nevestou bez toho, aby o nej vedeli. Viac klišé to nemôže byť však? Tvorcovia sa pokúsili o nejakú rádoby survival pasáž v prírode, ale mnoho práce si s tým nedali. Potom sa pokúsili o 2 akčné scény, ktoré tiež vyšumeli kamsi do prázdna. Ako som už spomenul, tak film má sterilné postavy, prostredie, príbeh, akciu ... vlastne všetko. Takže tento film odporučiť nemôžem a je to len strata času. Nie je to úplný odpad, lebo určite sú aj horšie filmy (čo sa mi až nechce veriť), ale toto na viac ako 3 až 4/10 nemá. ()

majo0007

ZiváSmrť u seba nemal sestru... nemal koho vyprstiť.... pozerateľna na 1x. Na daždivú neďeľu na Prima kanále. Nepozerajte trailer. Women Power Spice Girls Netflix.... To ale bole drsňačka! Na druhú stranu, nezaspal som pri tom. Taký tradičný netflixovský odjebek, na ktorý zajtra zabudnete. Niektorí kokoti tu spomínajú prírodu, aká bola pekušká... vy paká, veď tam choďte, alebo si pozrite National Chanell, predsa sa film nehodnotí podľa prírody! Berte to jako pokračovanie Keeping Mum ()

• Lou (Allison Janney) a Hannah (Jurnee Smollett) přejdou řeku po částečně visutém laně s dřevěnými schůdky, když Lou a poté Hannah ztratí rovnováhu, spadnou a sklouznou po bahnitém náspu. Později jdou až na břeh vody a ani jeden z nich nemá na džínách, bundách, botách ani ve vlasech bláto, přestože Lou do něj dopadne obličejem dolů. (Johnny.ARN)
  • Kamna, na kterých se vařila polévka v první chatě nohsledů, nebyla v polovině 80. let komerčně dostupná. (Johnny.ARN)
  • Únosci mají na hlavě noční vidění, které je sice v roce 1986 možné, ale velmi vzácné, a bylo by obtížné jej získat. Do poloviny osmdesátých let se jich moc nevyrábělo. Zobrazený model je verze PVS-7, která se vyráběla až v 90. letech. Ačkoli sdílí název modelu, PVS-7A, který existoval od roku 1982, vypadal zcela jinak, měl mnohem větší objektiv, jiné spínače, jiné baterie a bateriové pouzdro atd. Vyobrazené „brýle“ (ve skutečnosti „dvouoké“ noční pozorovací přístroje neboli NOD) v té době neexistovaly. (Johnny.ARN)