Třiadvacetiletá vrcholová sportovkyně Andrea se připravuje na olympijské hry v Atlantě. Jako mistryně republiky ve skoku do vody nic jiného než tvrdý svět tréninků a závodů nezná. Až do chvíle, než si poraní páteř. Její sportovní kariéra náhle končí. Touha po úspěchu ji ale přivede ke kariéře pornoherečky. Stejně jako své tělo ovládala a využívala ve sportu, využívá jej při natáčení pornofilmů. Má slávu, peníze, komfortní život, nezávislost. Nakonec ale přece jen musí zpomalit…
Film je inspirován příběhem Andrey Absolonové, která byla v 90. letech jednou z našich nejúspěšnějších skokanek do vody a posléze neméně úspěšnou pornoherečkou Leou De Mae. (Bontonfilm)

caMen

Tak tohle ještě chvíli zůstane v hlavě svojí syrovostí a záměrným nedovysvětlováním. Děj jede striktně lineárně a o vnitřních pochodech hlavní hrdinky nevíme nic. Nevíme nic detailně ani o její kariéře sportovní, ani žádné větší detaily z té herecké. Co víme jistě z precizního hereckého výkonu je, že Andrea nebyla vlastně spokojená nikdy. Ani při skocích do vody, ani při natáčení porna. Vlastně film naplňuje člověka smutkem nad zvláštním životním příběhem, ale co by z mýho pohledu bylo ještě zajímavější, je právě odkrytí nitra Andrey. Tam by to asi teprve začalo být zajímavý. ()

Sebule

Bohužel pro mě nezajímavé, nezáživné zdlouhavé. Hlavní postava nemá dostatečnou hloubku, přijde mi, že film mi prostě nic nedal. I když Absolonová měla zajímavý život, film to nedokáže prodat a k tomu pro mě hrozná nuda. Sice co se týče technické stránky dobré, ale toť vše. Hodnocení: 3/10 ()

DonBraso

Jako drama je to vcelku slabé. Císařovská s její filmovou režisérskou prvotinou úplně díru do světa neudělala, to Lea De Mae zase ano :) Žerty stranou, ale už náměť možná mohl nabídnout něco nového, ale vlastně nepřinesl nic. Vytáhl Natálku, která se tam prodala a je pravda, že jí můžu. Tělo luxus a i ten přednes herecký není špatný, ač tam není popravdě kromě pár scén co moc hrát. Ono celkově casting fajn a vlastně jako slabší odvar dramatu taktéž, jen se tu vlastně nikam moc nespěchá a ani se moc nic extra netočí. Když už je tu na pořadu dne pletky s rodinou, tak to stejně jako divák přejdete s chladnou hlavou. Paradoxně film je tak minutáží rozdělen na plavání vs porno na stejno, ale to plavání je tu vlastně , pardón skok do vody zajímavější, než, že kamera se nebojí ukázat i pinďoura opravdového pornoherce. Bohužel tímto režisérka vážně šokovat nemůže. Je to samozřejmě hodně volně inspirací, ale druhá půlka vůbec nic zajímavého nepřinese. Je to hrozně takové škrobené, nahrané, sekvenční a je to vše bohužel na vrub režisérského křesla. Když to vlastně člověk řekne na plnou hubu, tak je to za ty kozy. Film spadá do průměru.55% ()

blondboss

Dokážem oceniť filmy s kvalitným životným príbehom s hlbším presahom vnútorného rozpoloženia hlavnej postavy. Tu som to našiel a navyše Natália Germani ukazuje, že je zrejme najprogresívnejšou slovenskou herečkou súčasnosti. Už len to, že pri dialógovom minime dokázala uhrať svoju postavu tak, že som jej uveril každý pohyb. Škoda občasných zbytočných nudných scén, ale inak som bol spokojný. 75 % ()

pafka

Prekvapeni letosniho roku. Film, je je fakt o necem. O pribehu divky, ktery znal malokdo. Malo znama herecka v hlavni roli je naprosto presvedciva, tezko najit neco, co nefunguje. Pribeh je to obrovsky a velmi slusne odvypraveny. Jen tak tenhle film nezapomenu a to je obrovska deviza filmu. Muzu to rict jen o par filmech. ()

fafejt001

Tak  nějak  napůl .  Něco  tomu  chybělo . Asi  nějaké  hlubší  propracování  do  jejího  nitra . Více  dramatických  obrazů  či  tak  něco .  Takže  víceméně -  průměr .  Škoda . ()

tchempi

Natálka je v TOP5 nejkrásnějších československých hereček současnosti. Proto jsem jako správný heterák šel do kina, abych viděl Její tělo. A opravdu, dvakrát předvede hrudník, na kterém pánbožko odvedl úžasnou práci. Ale to je tak všechno. Samotný film je jen artovým uspáváním hadů s plochým scénářem, nenápaditou režií, otřesným střihem a hromadou technických lapsů. Pokud u filmu o pornu s několika soft a jednou hard scénou divák usíná (můj případ), pak je něco špatně. ()

ElisR

Na československé poměry velmi dobrý film. Přemýšlela jsem mezi 3 a 4 hvězdami, nakonec jsem se přiklonila k těm čtyřem. Natalia Germani se zhostila role skvěle, z příběhu mrazí... ()

david141474

"To byl osud", říkám si po odchodu z kina a přemýšlím, co napíšu do recenze aby to nedopadlo špatně. Co se týče toho osudu, tak to jsem si neříkal, kvůli tomu co se stalo (i když možná jo), ale jak skončil. 27 let to je docela málo na smrt, co si budem. A teď k recenzi. Proč jsem na to šel? Protože to vypadalo docela zajímavě a taky proto, že to bylo jediný zajímavý co dávali. Podíval jsme se na vyprodanost sálu, viděl jsem, že je prázdnej, tak jsem si řekl, že musím podpořit českou kinematografii. Nakonec jsme tam byli 3, což bylo víc, než jsem očekával. No a co bych k tomu ještě dál řekl? No tak jako herečka Natalia Germáni nebyla vůbec špatná, právě naopak, předvedla velice solidní výkon. Sice Absolonovou moc neznám, párkrát jsem o ní slyšel a dál nic, ale jako aspoň to beru tak, že jsem zjistil něco víc o jejím životě. No radši už budu mlčet. Co se týče děje, tak to nebylo špatný, příběh byl vyprávěn velice solidně. Pár postelových scén tam bylo, ale většinou tam byla cenzura, to bylo zřejmě tím, že jsem šel na verzi od patnácti. Soundtrack takovej nic moc až hrůza. Herci nebyli špatní, dokonce se na jeden záběr objevil i Marek Dědík a to je tak vše co bych k tomu řekl no, víc mě nenapadá. 8/10 Cením originalitu! Hlavně v Česku jen tak něco v podobným žánru nevzniká. (Olympia - 22.11.2023) ()

Tomas_PO

Aktuálny (2023) český film, ktorý rozhodne nie je produkčnou tragédiou. Samotný námet, čerpajúci z reálneho príbehu, je značne šokujúci, a vyvoláva túžbu film zhliadnuť. A netreba sa toho báť, necelé dve hodiny ubehnú pomerne rýchlo. Napomohli tomu skvelé herecké výkony neopozeranej hlavnej protagonistky Natalie Germani, ale aj skúsenej Zuzany Mauréry. Na rozdiel od scény s Valihorom, no to už nech posúdi každý sám podľa svojho gusta (inak reálny manžel hlavnej protagonistky). V závere zachýbala pointa, takže cez 3 hviezdy sa film neprehupol. No zápletka bola skvelá. ()

Kaleidoskop

Snímek Její tělo je debutovým filmem režisérky Natálie Císařovské, která je absolventkou katedry dokumentaristiky na pražské FAMU. Film je volnou interpretací života Andrey Aboslonové, která byla původně profesionální skokankou do vody, ovšem po těžkém úrazu se začala věnovat natáčení porna. Nutno říci, že se to na první pohled může zdát, ale není to jen jednoduše podívanou pro běžného diváka. Autorka nezpracovává téma jedoduchým "bulvárním" způsobem, kdy by byl snímek plný nahoty, detailů o rozvracení rodiny hlavních postav, a všemožných drobností z jejího osobního života. Dle mého názoru je to právě naopak a utvrzuje mě v tom zejména druhá polovina filmu, kdy autorka opouští pevnou rovinu běžného dramatu a plně se přesouvá k jakési sociální studii, kdy již nejde až o tu celou postavu, o její příběh. Ten autorka jemně zatlačí do pozadí a otázky o úloze ženského těla a jeho vnímání v současné společnosti. Nejsem si jist, zda se nejedná o kouzlo nechtěného, ​​ale kdybych šel čistě jen po příběhu, není to žádná sláva. Příběh otevře mnoho témat (jako např. vztah hlavní postavy k rodičům, vztah hlavní postavy k nově nabyté slávě apod.), ovšem žádnému z nich se hlouběji nevěnuje, pouze kolem nich tak povrchně propluje a pokračuje ke svému cíli. Já jako divák pak začínám mít pocit, že mi je něco zamlčeno, což by mohlo být proto, že režisérka nechtěla pojímat oním "bulvárním" způsobem a raději se zaměřit na něco jiného. Na druhou stranu ovšem dostaneme spoustu zbytečných a prazdných záběrů, které by se daly vystříhat a ušetřený čas by se dal věnovat děje, ovšem podle mě zde mají svůj smysl. Myslím, že mají podporovat onu hlavní myšlenku a otázku, kterou film klade (a které se věnuje na úkor děje) - tedy jaký je vztah hlavní postavy a jejího těla? Je opravdu jeho pánem? Nebo je to jen její prostředek pro získání peněz? Je to co dělá morální? Právě otázky jsou podle mě to nejdůležitější a tyto nejzajímavější film nabízí, protože i když technické zpracování je perfektní, jak už jsem zmínil, příběh na mě moc nezapůsobil. Její tělo je tedy spíše něž dobovým dramatem nebo životopisným filmem sociálních studií, která na jednom konkrétním příběhu ukazuje sociální problematiku celé společnosti. Dost možná je to tím, že režisérka pochází z dokumentárního prostředí, ovšem spíše než Boogie nights mi to připomíná V síti, nebo jiné sociální dokumenty Víta KLusáka. Je to také možný důvod rozporuplného hodnocení, většina diváků od filmu očekává něco jiného, ​​než ve finále dostane. ()

Oggy007

Jako musím říct, že natočený to není vůbec zle. A už vůbec se nejedná o špatný film. Ale něco tomu prostě chybí. 🤷‍♂️ ()

bonovox

Príbeh hodný sfilmovania, ale žiaľ výsledok je príliš sterilné spracovanie, ktoré nejde do hĺbky. Hlavne prechod od športu k inemu odvetviu je dosť nevierohodný. Natalia v hlavnej úlohe výborná. 60% ()

anjan

Mně se to líbilo. Ačkoli pochybuji o pravdivosti a autentičnosti některých pasáží a situací, celkové vyznění filmu se mi líbilo. Natalia Germani je skvělá a hrozně ji ta postava sedla. Navíc mi přijde hustý i to, že si prosadila, aby některé scény točila s manželem. Jinak teda…čekala jsme to mnohem peprnější a kritictejsi vůči porno průmyslu - ne, že bych věděla, jak to tam chodí, ale tak nějak si myslim, že to má mnohem horší nádech. Třeba ne. Nepochopila jsem ani volbu scén - jednou úplně explicitní porno i s porno herci, podruhé záběry jen na hlavu…tak co teda? Asi mi stačilo jedno nebo druhé a spíš asi to druhé.  Každopádně cením dobre rozpracovany vztah sester, zapracování vody jako leitmotivu, vztahu k tělu i celkovou postavu Andrey. Hudba taky skvělá. ()

rigby

Nevím, jestli to bylo úmyslně, ale celý film byl takový studený, bez jakýchkoli citů. I kdyby to ale cíl byl, stejně jsem postrádal hlubší průhled do osobnosti hlavní hrdinky. Spláchnout to tím, že chtěla být nejlepší a bohatá je moc jednoduché. Kdyby nezmínila, že se takhle cítí šťastná, ani bych to neměl šanci poznat. I přes odvážné scény se mi zdálo, že pořád převládá silná opatrnost, což k tomuto typu filmu přece nepatří. Film jsem tedy viděl, ale zapomněl. Není pro co si ho pamatovat. A to je škoda. ()

Saxos

Jak může být život krutý. Nejdřív dře ve sportu - trénink, závody, životospráva, závody, trénink, trénink. Žádný rande, disco, vínečko, cíga. Úspěch se tvrdou dřinou dostaví a bum! zranění a úplný konec. Ve skocích do vody se velké peníze netočí, všichni mě odepíšou a vlastně může být ráda, že neřídí vozík a zbyla ji sámoška. Přes focení se uchytí v pornobranži /Dream Team/ a díky své cílevědomosti jí celkem obstojně ovládne. A bum! glioblastom. 27let smutné. 70%. Dobové ext. i inter. hodně mimo mísu. Závěr: doporučuji. ()

Maraboy

Její tělo není vůbec špatný film, celkem s citem natočený, nicméně na tohle téma se mi více líbil film Rozkoš. 60% ()