Třiadvacetiletá vrcholová sportovkyně Andrea se připravuje na olympijské hry v Atlantě. Jako mistryně republiky ve skoku do vody nic jiného než tvrdý svět tréninků a závodů nezná. Až do chvíle, než si poraní páteř. Její sportovní kariéra náhle končí. Touha po úspěchu ji ale přivede ke kariéře pornoherečky. Stejně jako své tělo ovládala a využívala ve sportu, využívá jej při natáčení pornofilmů. Má slávu, peníze, komfortní život, nezávislost. Nakonec ale přece jen musí zpomalit…
Film je inspirován příběhem Andrey Absolonové, která byla v 90. letech jednou z našich nejúspěšnějších skokanek do vody a posléze neméně úspěšnou pornoherečkou Leou De Mae. (Bontonfilm)

Annaroz

Film, který ani nenadchne ani neurazí. Z víc než zajímavého osudu se dalo vytěžit mnohem víc, alespoň co se emocionální stránky týče. Též protagonisté působili dost bezvýrazně, více méně s poker face jen odříkávali předepsané dialogy. Celkově by si film zasloužil i rychlejší tempo. Ale na prvotinu režisérky to nebylo špatné. ()

gogo77

6/10 .... pribeh o sportovkyni z ktorej sa po nestastnej nehode stava uspesna porno herecka... samozrejme ze hlavna postava v tomto ceskom filme plnom nahoty musi byt slovenka... sak od Studenkovej cias a prvych zltych fotografii sa ina herecka ani neodhalila.... zopar sexi scen a obycajny pribeh s obycajnym scenarom a reziou neurazi ale ani neprekvapi.... vidiet Valihorovu holu prdel bola vacsia sranda ako cely film .. a samozrejme Natalia Germani hviezdila/nehviezdila ... neviem jej prist stale uplne na chut ... mozno to este pride ... a bol som na 18+ verzii ()

Dodagrad

No...nevděčnému Čechovi se člověk nezavděčí. Poslední dobou to vidím u různých filmových, českých nadějných projektů. Za mě jde o povedený a do budoucna nedoceněný projekt, který právě speciálně pro některé Čechy musím zmínit - ADAPTUJE život Andrey Absolonové do filmové podoby. Asi jsem rád za to, že film je tak krátký. Člověk s dostatečnou mírou empatie dokáže pochopit cítění hlavní postavy a lidem citlivým jak pařez by nadbytečné dialogy ještě víc film zhnusily. Film má i relativně decentní scény (až na jednu - tedy ve verzi 18+) i rámec příběhu na mě kulantně působí ve vedlejších příbězích. ()

Jenda1cz

Snímek mohl být zajímavější, nakonec si ale ke mně pomale našel cestu. Zaujala mě myšlenka uživatele Tosim, že bychom měli ve filmu hledat jemné náznaky. Což je vlastně takový kontrast oproti průmyslu, o kterém film je. Hodnocení: 7/10 ()

quokam

Film se jmenuje Jeji telo a jeji telo vskutku bylo v hlavni roli. Nepritomnost emoci a cetby myšlenek u hlavni hrdinky mi osobne nevadilo ani nezavazelo, bral jsem to proste jako umeleckou licenci, zamernou vypoved tvurcu - emocni prazdno, ktere kupr vyniklo pri konfrontaci s malou holcickou a obrazkem morske panny. Co vsak bych vice zvyraznil, byla postava matky. Clovek moc nevedel, co si o ni ma myslet - coz myslim jako velkou pochvalu. Matka tam byla nejzajimaveji(nejvice necernobile a mnohovrstnate) napsana osoba a jako takova by si zaslouzila vetsi prostor. Pornobranze byla vykreslena dost idealisticky, mozna mela Andrea bud stesti na partu, nebo mame o te branze prilis kriminalne negativisticke predsudky. Primo pornoakce byly na mne az moc porno, mozna chteli tvurci vykreslit ochotu Andreji jit do stale tvrdsich a tvrdsich poloh, ale osobne bych spise tady ubral a treba u te matky pridal. Herecky mne nejvice zaujala Zuzana Stivinova v minimalisticke roli trenerky - role jakoby psana primo na telo, teda radeji to preformuluji, bo v kontextu s dejem to ma spatne konotace - napsana primo na herezcin naturel. Slecna Baresova ziskala za roli ceskeho lva, no, nehrala spatne, ale tech hereckyh poloh (zase divny termin) tam nemela pomnoho. Jinak film odtahla (ba svem tele) Natali G., ji si tusim akademici nevsimli, skoda. Pochvalil bych i herecku Terezu Sv a to hlavne za pokrok ve vyuzivani hlasu a prace s hlasem jako hereckeho prostredku, ktery vykazala od epizodni roli v Pripadech z 1. oddelenj. Celkovy dojem 6/10. ()

Polux

6/10 | Tohle téma se atraktivní kombinací vrcholového (vodního) sportu, vrcholového (postelového) sportu a všeho dramatického/tragického mezi tím ke zfilmování přímo nabízelo (osobu, dílo a osud hlavní hrdinky znám už dlouhá léta - pochopitelně čistě náhodou a pouze zprostředkovaně přes mnohem erudovanějšího kamaráda:-)), takže je fajn, že se zvěčnění ve filmu konečně dočkalo, ale s takhle divácky vděčným materiálem se šlo vypořádat mnohem důkladněji. | O zákulisí natáčení peprných filmů, tj. vztahy, konkurence, kariéra, psychika, atd., se divák nedozví prakticky nic (nad rámec toho, že všichni na place jsou jedna velká rodina, sem tam během natáčení prší a hlavní hrdinka je ve své branži asi úspěšná, protože poskytuje rozhovory a sbírá ceny), v tomhle ohledu poslouží nesrovnatelně lépe třeba pár let starý fikční biopic Pleasure. Bohužel ani psychologická rovina stran myšlenkového rozpoložení titulní postavy nebo sociologická sonda do komplikovaného rodinného prostředí nefunguje zcela adekvátně, protože není rozvedena dostatečně do hloubky. Všechny tři osudové milníky (zranění, nová kariéra, nemoc a smrt) samozřejmě ve filmu podchyceny jsou, ale celý film působí, jako by byl mohutně prostříhán a spousty důležitých spojovacích linek mezi nimi v ději chybělo. Celkový dojem vylepšuje dobrý casting a jako debut to je slušná práce, ale potenciál tady byl o dost větší.  | PeZet ()

vojacekr

Dávky emocí, kterým měl film nechat volný průběh sráželo subjektivní oko tvůrce.. na mě až moc art, což neříkám, že je špatně... možná film rozdělit na 2 dějové linky by pomohlo... true story s příchutí dokumentu oproti paralelně emočním art pojetí. Technicky ale zvládnuté a řemeslně vydařené. ()

TadashiCZ

Je to skoro dobré, ale bohužel jen skoro. Je to jen hraný dokument, který za sebe skládá momenty ze života Andrey Absolonové. Zásadní emoce neuvidíme v podstatě u žádné postavy, a pak film najednou skončí. Těch 108 minut uteklo a audiovizuálně je to skvělé, ale neodnáším si žádný pocit, ani zásadní vzpomínku z toho. Škoda. Ale možná tam doopravdy nic než tělo nebylo, jak napovídá rozhovor v rámci filmu. ()

JB001

Nehodnotím jestli je to filmový debut nebo film někoho, co už má něco za sebou. V kině jsem to neviděl, ale Netflix mne potěšil. Rozhodně to nepovažuji za ztrátu času. Příběh nadějné sportovkyně je smutný, ale takový je holt život. Jednou jsi nahoře, jednou dole nicméně úplně skončit v 27 letech je tragédie. ()

Miroslav.Zac

Na české poměry lehce nadprůměrné drama o holčině, která měla fakt velkou smůlu. Lechtivé scény jsou kromě jedné scény o ničem, ale to se dalo čekat. Kdo chce porno, najde si ho (jako já, pro studijní účely - samozřejmě). Konec je oproti skutečnosti jiný, ale co na tom? ()

Naby

Obecně zajímavé téma, ale vlastně jsem měl na konci filmu hromadu (pro mě) základních a důležitých otázek, na které mě film nedokázal odpovědět. Jsem trochu zklamán tím, že to bylo sexuálně dost zobrazované, ale jinak dost povrchní. Celkem 3,1*. Doporucit se to da kazdemu kdo komu nevadi nahota a trochu drsnejsi realita jak lidi muzou byt vnimani podle toho ze jsou v sexualni branzi. ()

NikiVai

Natalia sehrála svoji roli výtečně. Když člověk vnímá Andreiny emoce skryté za disciplinovanou maskou, vidí ženu, která byla ve svém životě ztracená a hledala cestu ven. Děkuji za tento citlivě natočený film o skutečném životě, ne o senzaci. ()

Carcooli odpad!

Prostě porno dostupné v hlavním výběru na Netflixu. Nic víc. Co se taky dá jiného čekat od českého "filmu". ()

Metuje

Super. Na to, že se jedná o režisérčin nedokumentární debut, tak naprostá pecka. Váhal jsem, jestli nedat hvězdičky čtyři, ale nechám si je na další filmy paní Císařovské. O životě Andrey Absolonové jsem věděl naprosté minimum, a tak mě možná ještě víc zarazilo, jak odvážní tvůrci byli. Je samozřejmě škoda některých přešlapů jako např. do očí bijící “plešaté” masky, očividné dublérky v pornoscéně a dalších, ale naštěstí jich ve filmu nebylo tolik. Místy mi přišlo, že autoři bojovali s mírou artovosti některých scén, kdy se ve finále vždy dostali do jednoho z extrémů. Buď jsme tak skákali dějem jako splašená koza, nebo dlouhé sekundy koukali na statický obraz. Podobně zvláštních rozhodnutí je ve filmu víc, třeba proč hraje českou postavu slovenská herečka se znatelným přízvukem? To se v Čechách nenašel nikdo podobný? Nebo mi něco uniká? Nicméně jsem moc rád, že někdo pustil do českých konzervativních kinosálů plných Langmajera a Hřebíčkové něco trochu odvážnějšího a více náročného na divácký intelekt. Tvůrcům a především režisérce fandím a těším se na další kousky. ()

orangee

Trochu přemrštěné, ale prý inspirováno reálným životem. Aneb jak ti okamžik s následkem zranění může poslat život do úplných s*aček na dno póvlu a ostudy. ()

Muffino

"Hlavně ať to není nuda, že jo?", říká představitelka hlavní role. Jenže ona to nuda je a to dokonce větší, než Pablovo péro. Film je točen jakoby dokumentaristicky a akce je opravdu pomálu. Spíš se jedná o slepeninu scén, složených z dlouhých záběrů na běžnou činnost postav. Film je nakonec neatraktivní asi jako zbytky po piercingu Natálie Germáni. Pokud kouknete na jakékoliv porno na internetu, s velkou pravděpodobností z něj budete mít větší užitek, než z tohoto filmu. ()