Matka (Nia Long) mladé June (Storm Reid) zmizí na dovolené v Kolumbii se svým novým přítelem. Když dcera začne po nezvěstné matce pátrat, svazuje jí ruce nejen úřednická byrokracie, ale i vzdálenost tisíce kilometrů. Zatímco June zůstává v Los Angeles, využívá při hledání stop nejmodernější technologie, aby se ji pokusila najít dřív než bude příliš pozdě. Čím více proniká do světa digitální detekce, dostává se jí více otázek než odpovědí... A když June odhalí tajemství o své matce, zjistí, že ji vlastně vůbec neznala. (Falcon)

shade000

V porovnaní so Searching je to predsa len o jednu hviezdičku nižšie, to áno. Ale aj napriek tomu je to film, ktorý sa rozhodne oplatí vidieť. Klobúk dole a ten koniec ma fakt dostal... ()

Solverino

Mladá černá teenagerka v sobě objeví nekonečné hackerské schopnosti, kdy dokáže lusknutím prstu prolamovat hesla na své letitém iPočítači, který je schopen multitaskovat jako serverové pole s neomezeným výkonem a tunou operační paměti, streamovat videa z půlky světa atd. FBI s KGB (GRU) musí zelenat závistí, že jí ještě nenajala. Nejvtipnější je když prolamuje dvoufaktorová ověření uhodnutím hesla během několika vteřin. No koukat na to bylo čiré utrpení. Zápletka děravá jak staré ponožky a výsledek rozpačitost obecná. Nechápu zdejší hype. ()

Vämpiriüs

Začátek vypadal zajímavě, ale jak se příběh postupně rozbaluje, stává se z filmu poměrně slušná kravina. Děj je děravý a z F.B.I. dělají bez pardonu pitomce, kteří nepoužijí údajů získaných z cizího emailu bez svolení majitele emailu. ()

kubas369

7.5/10.  Formou velice zajímavé a kreativní. Bohužel samotný děj je překombinovaná volovina. Musím ale říct, že to vlastně funguje. Díl moderní rodinky se stejným nápadem je ale daleko lepší. Soukromý už ale neexistuje co? ()

Dejvecd

Missing je docela predvídateľné klišé a prvých zhruba 50 min. sa trošku tiahne, avšak aj tak sa jedná o slušné pozeranie s fakt dobre spraveným found-footage kedy väčšinu času sledujeme obrazovku laptopu a aj napriek tomu, že veľa zvratov je dosť očakávaných, tak som sa nenudil a pátranie po Grace som si docela užil. 7/10 ()

J.Mayen

No kdybych tušil v jakém formátu se bude film vysílat, tzn na plátně 10 malých obrazovek, k tomu titulky, mluvení, vyzvánění apod, raději bych si na film počkal než vyjde na blue ray. Také by me opravdu zajímalo kolik Apple zaplatilo za tuhle reklamu, mizná budu zvažovat změnu místa pokud mě u Apple naberou. Za mě spiš slabší kriminálka. ()

blondboss

Interaktívny thrilller na štýle jeho predchodcu, ktorý ale v mnohom postráda tú univerzálnosť, unikátnosť a hlavne skvelú myšlienku, ktorou oplýval predošlý film. Navyše vtedy to bolo všetko "wow efekt", teraz už to bolo viac predvídateľné a s veľmi chabým rozuzlením. Stále je to ale v rámci žánru jeden z tých lepších snímkov a to využitie online priestoru vo filme je jednoducho stále niečo, čo diváka pritiahne. Ja ale jednu hviezdu uberám kvôli dosť veľkým logickým medzerám. 65 % ()

Mamutol

Celou dobu si klikají režiséři něco na počítači a něco na mobilu, ale jakmile přestanou a má dojít na očekávané finále, tak to těžce nezvládnou. Mladá June si levou zadní resetuje hesla k účtům, nabourává se do cizích profilů a když zrovna potřebuje, tak dává i kamerové systémy. A zase tu máme povinnou směsici národností, kteří se mezi sebou milují a dovádějí kromě jednoho zlého nekompatibilního pána. ()

JenYu

Tak tohle mě bavilo!!! Spoiler: Sice jsem doufala (bohužel marně), že prolog nebude mít klíčový vliv na zápletku, ale i přesto to byl velmi vydařený film. Zaujal mě nápad vše snímat přes obrazovku hlavní postavy, který nádherně ilustruje, jak mladá generace vnímá svět - výhradně přes displej. Výborné řetězení událostí, propletence a super gradace. Storm Reid skvěle vybraná a hrající, takže co víc si přát? (Drobnosti by se našly - např. příliš snadné uhodnutí hesel, to ale na celkovém dojmu vůbec nic nemění.) ()

Sebule

Výborný thriller, který se za mě může měřit se Searching. Opravdu dobré tempo, herecké výkony a styl. Příběh byl místy děravý a ne moc realistický, co se týče práce policie a práce se sociálními sítěmi. I tak ale stále velice zábavné, napínavé, plné super nápadů. Hodnocení: 8/10 ()

wowylgu313

Filmu : Pátrání jsem dal lepší dvě hvězdy, tady ten kousek je víceméně na úplně stejném principu (alá 110 minut koukání na obrazovku notebooku) jen tomu dodali mírně na dramatické scéně ač se tomu nechce věřit ale je to tak. Příběh zde je "rozsáhlejší" což nevím zda vůbec bylo potřeba ale ok ... Bohužel tak i tak jako celek to občas byla nuda. Né jako již zmiňovaný starší snímek ale prostě byla. U tehle šipky pozorující Story je to diskutabilní. Protože věřím že od někoho to dostane přesně těch osmdsát jako zde na ČSFD a pak tu je ta část populace, která jde úplně mimo tenhle "nápad". Tady dávám jen nepatrný rozdíl od "Pátrání" ... 50-55% ()

kacir odpad!

Keď mi počas natáčania vypadne mobil z ruky, tak to všetko čo stihol zaznamenať až po pád a následné zdvihnutie bude zaujímavejšie ako toto moderné dielo. Film ak sa to dá nazvať filmom, kde v hlavnej úlohe sú notebook a dve čierne široké rozčapené nozdry. Veľké nie! ()

jokino

Samozrejme, lebo všetko by išlo prakticky hneď a až tak neuveriteľne ľahko, a pod. A mladá slečna by mala takmer ihneď také nápady s "pátraním", a v zápätí realizovala. Nápad určite nie je zlý, no prevedenie je deravé, ako ementál a bez atmosféry. ()

Matos

Tak a máme tu konečne thriller podobný skvelému Searching, ktorý je stvárnený podľa môjho názoru ešte dokonca mierne lepšie ako vyššie spomínaný film. Tento počin má krásne tempo s množstvom zaujímavých nápadov a zvratov, ktoré diváka nenechajú ani chvíľu vydýchnuť. Natočené netradičnou formou s minimalistickou kamerou a väčšinovým záberom na zdieľanú obrazovku hlavnej postavy, dodáva filmu množstvo originálnych nápadov ako pracovať s divákom. Film s jednoduchou zápletkou dievčiny ktorá sa snaží nájsť svoju (stratenú?) mamu, s malým množstvom hercov a napätou atmosférou. Milovníkom krimi príbehov ako sú Unesené alebo môj obľúbený Zodiac určite odporúčam, síce to nemusí sadnúť každému ale minimálne za svoju originalitu to určite stojí. Trošku ma mrzí ten nasilu sa byť snažiaci akčný koniec, ktorý filmu vôbec nesedí a viac mu ublížil ako pomohol, ale chápem že sa to snažili nejako uzavrieť, aj keď v konečnom dôsledku sa mohli radšej vybrať inou cestou. Nevadí, film si za mňa zaslúži aj tak 5* a dúfam že čoskoro sa mi podarí vidieť niečo podobné ako je toto. Skvelá to vec :) ()

TesterX

Obstojná a napínavá hrátka s aplikacemi, byť s pár berličkami, které trochu překrucují reálné možnosti. Nicméně je to pěkně a přehledně vykonstruované, převyprávěné, mrazivé a hudebně velmi úderně podložené. ()