Včelař

• USA The Beekeeper (více)

Clay (Jason Statham), bývalý agent tajné organizace Beekeepers, se po smrti svého přítele a souseda vydává na cestu krvelačné pomsty celostátních rozměrů. (Arigato)

faraoon

Až nekriticky vzhlížím k řadě rolí elegantně stárnoucího a stále frenetického Stathama a fanaticky přisuzuji pomstě blahodárné účinky na psychosomatiku člověka stejně jak nám ve svých sqostech předkládá neméně pomstychtivý mlsoun Čchan-uk Pak. Takto už je to však i na Ayera trochu moc. Z těch beepíčovin sice entomologicky přiléhavých, leč infantilně spasovaných s brutalitou úkonů nám Ayer stočil hodně silnou medovinu čímž jej podezírám, že nám chce jen opatrně namazat med kolem huby a přitom stačilo tak málo a místo medu pančovaného glukózofruktózovým cukrem mohla vzniknout řádná dávka propolisu. Nicméně či spíše nicvíce Ayerovo zpracování tohoto druhu látky zdá se mi podstatně sofistikovanější oproti zcela dementním Stahelskeho vyvražďovačkám s imbecilními scénáři a toporným projevem Wicka Reevse. ()

misar3

Originální revenge story plný solidní akce. Jason Statham tady vypadá jak nezastavitelný Terminátor, kterého nikdy nelízne žádná kulka, pěsty nepřátel se mu vyhýbají a z nějakého důvodu vždycky ví, kam má jít a komu namlátit. Ale dívá se na to celkem dobře. ()

RAFT

David Ayer nám natočil další Stethamovku.Kde jsou ty časy na sakra dobrý film jako byl železná srdce,Patrola,Ty časy jsou pryč .Snad se jednou, režisérovi podaří někdy ,natočit skvělý film.60% ()

Shitonit

Jakože díky sračkám co mi skáčou do života v posledních týdnech... nato se fakt dívat nedalo, dávám tomuto pjet hvězd už jen díky Stathamovi, páč jak von umí nakopávat prdele, to je prostě pamparáda! :-) ()

Ex_Machina

Jáson a ľudia v jeho okolí vsadili na to čo mu ide najlepšie. Byť neohrozeným bijcom, ktorý sa v mene spravodlivosti dokáže prebiť cez armády Spásy, FBI, CIA, SWAT a súkromných polovojenských SBS aj do Fort Knoxu, len aby tam zabodol „žihaldo“ do sparchanteného potomka „včelej královny“ a odletel zase preč. Jáson tu tlačí na pílu o dosť viac ako je u neho prirodzené a to je na škodu, pretože to už vážne naberá kontúry, že mu chýbajú už iba oblečené červené slipy na vrchu obtiahnutých legín a na hrudi veľké červené písmeno S na modrom podklade. ()

john.h

Poctive odmakana oddechovka, ktera ma solidni pacing a neotravuje zbytecnou vatou a stupidnimi kecy na ukor paradni akce. Na nic si to nehraje. Mozna se to trochu snazi prizivit na Johnu Wickovi, ale proc ne, radsi vic Johnu Wicku a old school kaskaderskych silenosti nez vic homoklad v elastakach boricich digitalni mrakodrapy. Vtipne je, ze Stathamova postava je ve filmu explicitne popsana jako ctyricatnik, pritom uz mu tahne na sedesat (ano, tezko tomu uverit, ale i tato 'mlada generace' akcnich hrdinu miri pomalu, ale jiste do duchodu). ()

honeja

Film by chtěl být nový John Wick, nemá však na to. Jason Statham hraje drsňáka, jak jsem u něj zvyklí, akční sekvence nejsou až tak špatné, minimálně jednu cool scénu film nabídne, po slibném úvodu se však stane poněkud banálním a příliš jednoduchým. Vedlejší postavy jsou plytké, příběh postrádá výraznější momenty překvapení a po skončení se nemůžu ubránit béčkovému dojmu. Prostinká akční oddechovka. ()

Clark_Kent

Nikdy neserte včelaře, jinak se budete potýkat s velkými problémy. Statham si drží stále vysokou formu a je to cejtit na každým záběru. Jen škoda, že tohle rozbředlý csfd, složený z ubrečenejch usmrkanců. Takovýhle adrenalinový snímky, prostě nedokáže ocenit. Ale to není jen Beekeeper, je řeč i mnoho jiných filmech. ()

Mamlas

Na úvod chvilka ponaučení pro mentálně prostší jedince, kterak raději neodevzdat své peníze šmejdům na Internetu. Pak se pozvolna rozjíždí standardní, prostá Statthamovka s kupami mrtvých a zmrzačených záporáků. Protože, jak víme, Statthama nejde trefit a už vůbec ho nejde přeprat, byly jejich možnosti od začátku špatné, což se průběžně potvrzovalo pořád dokola. No, aspoň to bylo obvykle svižné a chybělo tam takové to odpudivé prostojové žvatlání s néjakýma dětma, manželkama, matkama, tchýněma a jiné hyperkorektní inkrementy, kterých jsou současné filmy bohužel často plné. ➡️ 61% ()

Kebabkony

Pohodičková béčková jízda, která funguje jenom díky Jasonu Stathamovi a je tu taky vidět hodně velká inspirace John Wick světem. Ale kurva ten konec byl strašnej shit. 4/10 ()

stephano

Boze to je kokotina. Ayer chtěl svyho John Wicka. Chtěl, ale nemá ho, natočil klasickou Stanhamovku ale s naprosto stupidním scénářem. Rekl bych ze Ayerovi od Training day a Harsh times uz nikdy nic dobryho nenatoci. ()

Pitryx

Jednoduché a hodně naivní, ale přitom zábavné. Čas při sledování utekl jak voda. Moc se tu nefilozofuje, ale mydlí se to tu jedna báseň. Dějově také primitivní, ale vůbec to nevadí. Já mám tyhle oddechovky vcelku rád. Škoda, že to neokořenili trochou gore, ale zase chápu, že je to i pro ty mladší.    70 %  ()

knihovna

Neserte strýčka Jasoně, nebo vám dá před držku. Asi takto by se dalo ve stručnosti popsat poselství tohoto filmu. Jo a taky tam dost chválí včely. Já nevím jak vy ostatní, ale já se bavil za ⭐⭐⭐ plus jedna za Jasoně. ()

JackBurda

Fajn klasickej akčňák se sympatickým Stathamem. Akce je fajn, jen je tu Jason až moc neporazitelnej. Ale aspoň se na to hezky kouká a je tu pár hezkých brutalitek. A finální bitka se mi moc líbila. ()

mark9th

Much better than expected. Trying to pose as an action drama at some moment where the drama parts are not so good and feel odd. As far as action goes- almost flawless and very enjoyable. Nice fighting choreography with good old Statham's english humour. Bit of reminder of his Transporter glory. In that way, I like it a lot. Plot is not so bad as you may think or others will tell you. Even with a good portion of exaggeration, the core is still believable, hitting a modern audience. Scamming is becoming a huge problem and business in some countries, therefore they need some proper kicking and revenge. Dumb? Maybe. But surprisingly works. And I'd like to see a sequel. 7.5/10 ()

Danny723

Hrozné béčko. Nejlepší herecký výkon předvedl Jason, ale dá se vůbec mluvit o herectví, když 99% bylo prostě jen mlácení ostatních? ()

Solverino odpad!

Tak takovou kokotinu aby člověk pohledal. Totálně dementní dialogy, nesmyslný děj a prdelatá černoška jako agentka FBI, její kolega taťka trubec, co doma kojí a přebaluje své čtyři děti. Všichni gauneři jsou bílí, všichni ti hodní jsou barevní a vypadají jako vystřižení z příručky LGBT+. No díval jsem se dobrovolně, přiznávám se, ale celou dobu nechápavě kroutil hlavou. Sračka par exelance! ()

xzajox

Zasa jedna fajná Stetham vs. the world jednohubka. Niet veľmi čo dodať, to čo človek čaká, to dostane. Hlavný hrdina je včelárom, takže všade je medová rétorika, ale inak je to zasa len "kuriér" v žlto-čiernom a bodá bez ľútosti ako trúd na ceste za kráľovnou. Človek sa týmito superľudskými hrdinami síce ľahko presýti, no u poctivej robotnice, akou je Stetham, to všetko kĺže dolu krkom ako medom namazané. Jasné že je tu často žihadlo prestrelené riadne cez hlavu, ale pre mňa to bola sladká zábava do čaju o piatej. Po pravde to, ako potrápil tých scammerov mi robilo až príliš veľkú radosť. Plástovú sviečku by som za nich nezapálil. Nedá sa mi bzuknúť za to menej ako 75% - 4* ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt