Diskuze

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Dnes večer i v Praze ;) A jinak všude v okresních kinech, já na tom byl 29 na Soudný den a byl to supr zážitek.

na příspěvěk reagoval Sykii

Ondr4H

Ondr4H (hodnocení, recenze)

Naše kino ve městě ho naštěstí dává, ale vypadá to že asi na tři pro ítací dny jsou zatím jenom dvě rezervace a jedna je moje.Nemám naději že to přiláká více lidí a bojím se, že to dávat nakonec nebudou.

Metal Lord

Metal Lord (hodnocení, recenze)

Trochu mě zklamal přístup kin u nás. Zatímco Titanic šel do klasické kino distribuce, toto bude jen v pár kinech.... :(

skipercak (hodnocení, recenze)

T2jku pozeram kazdy rok. Kedze to je len v 3d, tak urcite uprednostnim tu 4k verziu vo forme domacej projekcie cez projektor.

Donobonolono

Donobonolono (hodnocení, recenze)

Byl jsem na 3D premiere a urcite to za ty penize stalo. Videt tuhle klasiku v kine, ve vysokym rozliseni a v 3D byl zazitek. Urcite jdete, znovu uz sance nebude.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

skipercak

Problem nevidim v 3D ale v tom, ze obnovena primiera starych filmov uz nikoho masovo nezaujima.

Close Encounters of the Third Kind tento vikend dopadli este horsie ako T2.

na příspěvěk reagoval Shakers

skipercak (hodnocení, recenze)

Tak T2 mal slabsi opening nez Top Gun alebo Carodej zo zeme OZ. Dufam ze Cameron konecne pochopil ze 3d je nevhodne pre celoveceraky.

na příspěvěk reagoval Lacike

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Ja som to videl v sudny den...29.8 a fakt som bol prekvapeny... 3D efekt samozrejme za vela nestal... ale ten obraz bol prekvapivo super... ta ostrost a farby....dobre sa mi na to pozeralo aj v 3D a hlavne som to videl konecne na velkom platne. Videl som to uz asi 200x ale znova sa mi potvrdilo ze toto je nadcasovy film.

prometheusXX

prometheusXX (hodnocení, recenze)

Videl v kine 3D verziu.Pecka.kvalitne spracovane 3D aj remastering obrazu.film z 1991 roku v 3D ,klobúk dole.pre každeho fanušika sci-fi povinnnost ist do kina na takyto skvost. Konečne som to videl v kine.James Cameron a studio DMG odviedli skvelu pracu.dali si záležať.za mna 200%

(hodnocení, recenze)

Bol som vcera. peckax100. niet o com. bal som sa toho 3D, ale bolo to jedno z naj 3D ake som v kine videl. prehladne, plasticke s hlbkou a ABSOLUTNE nerusilo dojem z filmu. musim len odporucat. vstupenku si idem zaramovat. jak ja som zavidel tym ludom, co odchadzali v 1991 z kina po titulkach s Guns N Roses v pozadi. vcera som to zatil tiez. nadherna bodka za dokonalym filmom aj zazitkom. na tom velkom platne, akoby som to videl prvykrat. zrejme pojdem este raz. kolko krat ma clovek za zivot takuto sancu?

Martin12500

Martin12500 (hodnocení, recenze)

Akurát idem z kina obraz mi prišiel dosť orezany preklad titulkov otrasný a film aj po rokoch pre mňa pecka

Maniax

Maniax (hodnocení, recenze)

Zdravím, dají se už někde koupit lístky? Třeba do IMAXU nebo normál Cinestaru?

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu