Diskuze

mm13

zejo? po alienech to byl strasnej propad... kdyby to bylo naopak a alieni byli az treti dyl, byl by ten fincher snesitelnejsi... :-)

mm13 (hodnocení, recenze)

Ivoman

Tvoj výber najobľúbenejších častí Terminátora ťa ako prispievateľa do tejto diskusie plne zdiskreditoval.

mm13 (hodnocení, recenze)

NightPorter

Hej, od jednotky to bolo v tomto smere natlakované že až a potom do rozbehnutej série prišiel ten chumaj Fincher s komornejším pojatím. Strašné.

NightPorter

Ze série Terminátorů mám nejoblíbenější trojku a pětku, dvojka je na třetím místě. Když se na tyto filmy podívám jako na Blockbustery, tak dvojka nemůže být na prvním místě prostě.

:-)

Třeba se dočkám, že T2 ve 3D hodí někdo na net časem v dobré kvalitě a uvidím to a změním názor, nepojedu kvůli tomu do Prahy, v Brně se totiž rozhodli pro bojkot asi nebo co, protože to dávaj jen v jednom prastarým kině a tam nepůjdu.

Ivoman

vzhledem k tomu, ze ten film uplne vsichni milujou, at uz fanousci, nebo kritici, tak tvuj nazor, ze je "precenovany", mi prisel mimo :-) ale to bude spis tim ze T2 miluju, protoze ted mi doslo, ze ja zase nesnasim Shawshenk a Zelenou mili, tam je zase neco v neporadku se mnou :-( vzdycky kdyz to nekde reknu, dostavam sodu, ze to sou nej filmy :-D

Donobonolono

tak si to mel natocit v ramci jinyho univerza a ani neceknu, ale k alienum proste uz naveky patri machrujici marinaci a hromady akce. Aliens, nejlepsi dil s jaaaaasnyyyyyym naskokem a za T2 a Die Hard asi nejlepsi akcnak ever.

Donobonolono (hodnocení, recenze)

NightPorter

To jako trojka ? Pro me je treti Alien nejlepsi dil z cele serie, nasleduje Cameronova dvojka a za ni dil prvni. Jako decko jsem byl na trojce v kine. Pamatuju si, jak me uplne nadchl spomaleny zaber padajici rozbusky. Skoda, ze mu do toho tak kecali, mohlo to byt jeste lepsi. Jinak samozrejme mluvim o directors cut. Prej poslal ke dnu ... Tebe posilaji tvoje nazory ke dnu woe.

Donobonolono (hodnocení, recenze)

Anarvin

Mohl by to natočit Fincher. Když už kývnul na World war Z 2, tak by si mohl střihnout i Termoše. To bych byl moc zajímavej, co by z toho, v jeho geniálním podání, vzniklo.

NightPorter (hodnocení, recenze)

tyjo messi dal vcera paradni dva fiky juventusu, ani si neskrtla, nejlepsi obrana sveta... ale zda se mi ten leo furt nejakej precenovanej :-D :-D :-D

HolyKeeper

Takových filmů bylo hodně, kdy řešili vizuální efekty na koleně a úplně bez CGI efektů (Čelisti, Vetřelec apod.), ale tento se mě stále zdá přeceňovaný.

HolyKeeper

HolyKeeper (hodnocení, recenze)

Ivoman

Tak chyby jsou u kazdeho filmu, s tim clovek nic nenadela. Nebyl bych zbytecne v tomhle tom smeru zaujaty na T2. Naopak spis bych smeknul klobouk, kolik v te dobe museli resit ruznych vizualnich efektu kompromisema, protoze pocitacova technologie byla jeste v plenkach. O to pusobivejsi a verohodnejsi je pak vysledny efekt. :)

Ivoman

ty jsi vuuuul, takovejch hovadin si clovek u nejlepsiho filmu historie ani nevsimne, protoze je to megajizda a neustale se tam neco deje.

na příspěvěk reagoval Sykii

Ivoman (hodnocení, recenze)

Nejsem takový fanoušek tohoto zbytečně přeceňovaného filmu, ať čtu jakékoliv recenze a články o tomto filmu, stále nejsem přesvědčen o jeho úžasnosti a jedinečnosti. Zajímá mě jak se Cameron popral s převedením do digitální podoby a do 3D a samozřejmě jak se popral s odstraněním té spousty viditelných chyb, které tenkrát neviděl a které se po digitalizaci ještě zviditelnily.

na příspěvěk reagoval Maniax

Ivoman (hodnocení, recenze)

Super. Brno - Olympie mě odepsalo, že žádnýho Terminátora 2 ve 3D nemají v plánu promítat.   :-)

na příspěvěk reagoval jhr

Maniax

Maniax (hodnocení, recenze)

V neděli Cinestar Anděl skoro plnej sál (je to teda ten menší , ale stejně). Byla to paráda.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Ja keď som bol na tej "mimoriadnej premiére" 29.8, tak bolo skoro plne kino... dokonca aj jeden týpek tam prišiel oblečený ako Terminator..gate, bunda, okuliare, motorka...a ľudia sa s nim po kine aj fotili  ... ja som si len hovoril.. kurva, škoda, že to neni Arnold :D

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu