kaze

málokedy sa stáva, že sa mi páči druhá časť viac ako prvá, ale tu sa to stalo. Arnolda mám rada a je mi ľúto, že dnes nemá už také dobré filmy ako bol napr. tento. Podľa mňa, takto má vyzerať akčný film. Perfektná klasika. ()

snatch

Tak jako je Rambo "taťka" čistě akčních filmů, tak akční Sci-Fi má taky svýho - je jím beze sporu Ti-2. Sarah Connorová ještě ve větším nebezpečí než před deseti lety, ale tentokrát je Ti na její straně, čímž pravděpodobnost jejího přežití přece jen trošku stoupají. Dokonalé triky, vynikající scénář a Arnold v nejlepší formě "strojového hraní" :) ()

Berry

Stává se málokdy, že by dvojka překonala jedničku. Tady se to stalo. Arnie se tentokrát bije za tu dobrou stranu a Linda Hamilton je ještě o něco přesvědčivější, než ,,minule". A ve chvíli, kdy do filmu vstoupí PERFEKTNÍ Robert Patrick se z Dne zúčtování stane klasika. ()

Denver

James Cameron nám servíruje akční spektákl, který nemá konkurenci. Našlapaná akce, precizní efekty, silný příběh a hutná atmosféra - to všechno do sebe přesně zapadá v dokonalý celek, kterému se nedá vytknout snad vůbec nic. Naprosto kulervoucí film, který vás dvě a půl hodiny nenechá vydechnout. ()

joker2

Ano, ano, ano. Tak se mají točit pokračování. Jen houšť a větší kapky. Skvělé triky (T-1000 je bůh, nejlepší terminátor světa, lepší než nahatá kočička ze trojky). Příběh správně graduje a přesto je stále čas na akci. Nezapomenutelné metamorfózy a smysl pro detail - Patrick projde/proteče mříží, pistole však ne. Metamorfóza do podlahy nemá chybu a "Hasta la vista baby" a rozpadnutí se na zmrazené kostičky je nadčasové. Protečení do helikoptéry s odrazem vyděšené tváře pilota muselo dát taky hodně práce. Takže volba je jasná, což vyplývá i z toho, že tento film je na 23. příčce hitparády ČSFD. Najde se odvážlivec, který dá jednu hvězdičku (i s odůvodněním)? Dovolím si malý exkurz o pokračováních, kdy dvojka byla lepší než jednička. Jedná se o všeobecně uznávaný seznam, který jste možná už někde viděli (nečiním si nároky na úplnost) - takže jsou to: Terminátor 2, Impérium vrací úder, Vetřelci a Kmotr II. Víc si teď nevzpomenu, ale pravidlo, že pokračování je vždy horší je téměř neporušitelné. Sláva výjimkám. ()

Honny2

O tomhle filmu už se nic nového napsat nedá, je to nejkultovnější snímek mého raného mládí. I když v celkovém náhledu je to trochu naivní americká slátanina, tak je to film, který mi zůstane v paměti na věky věků....viděl jsem ho cca tak.....eehmm mockrát, ani nevim:D Takže 100% no problem a jestli se ti to nelíbí, tak "Vychladni - balíku!" ()

laserr

Cameronovi ty "dvojky" moooooooc svědčí :D Rozhodně lepší než jednička-je vidět, že peníze hýbou světem a s malým rozpočtem jde sice natočit slušný film, ale pokud je ten rozpočet už "trošku větší", tak se hned točí líp. Když pomlčím o jistých botách, kterých tam pochopitelně bylo požehnaně, tak je to opravdu celkově výborný film. ()

strangercz

Jeden z nejlepších akčních filmů všech dob. Na svou dobu dokonalý triky a Arnold tady předvádí jeden ze svých nejlepších výkonů. ()

Boomstick

Velmi dlho som T2 obchadzal.Po vcerasjku som zistil co mi cele tie roky utekalo.T2 je fantasticke pokracovanie uz aj tak kvalitneho filmu.Vo svojej dobe velmi revolucny film berie to najlepsie z prveho Terminatora a vdychuje im uplne novy zivot.Na to ze je to akcny film je tu dost vela momentov kde sa filozofuje (najma o zodpovednosti za nase vytvori) a taktiez aj dost emocii.Buducnost v ktorej nas ovladli stroje je mrazivo nadcasova a aktualna....lenze zatial viacmenej ludia nad strojmi vyhravaju..... ()

jane1106

Ve všech směrech větší a okázalejší než jednička (což ji ale v mých očích rozhodně nesnižuje) s tentokrát pro změnu kladným T-800 (mírně mi u něho však nesedělo ono ,,polidštění") a jeho modernějším protivníkem T-1000, jehož Robert Patrick proměnil v tak dokonalý vraždící stroj, že bych mu za tuto fenomenální kreaci snad udělila Oscara. Linda Hamilton alias Sarah Connor potěšila novým účesem a takřka mariňáckou houževnatostí. Trikové orgie! ()

smitka8

Teda, pokračování Terminátora mě mile překvapilo. Oproti prvnímu dílu to bylo o dost dynamičtější akčnější plné výborných dialogů a hlášek. Ale stejně to pro mě nikdy nebude ten nejlepší akční film všech dob jako pro většinu zdejších uživatelů. 9/10 ()

Pidzey

Jedno z mála pokračování co překonalo svého předchůdce,které je neuvěřitelný zážitek.I v dnešní době úžasné triky(T1000 je prostě waw). Hromada legendárních hlášek.Skvělé akční scény.Linda Hamilton ve své nejlepší a nejslavnější roli,Arnold možná taky a Robert Patrick je dokonale sliskej záporák. Pokud zhládnete o 20 min delší verzi,zážitek se ještě umocní..je tu pár dooost mňamozních scén a detajlů. Co vám taky budu říkat,prostě Cameron. ()

El-Barto

První Terminator je surovější, nesmlouvavý sci-fi se zlým Arnoldem. Arnie se vrátil jako hodný a já jsem si říkal, že to nebude ono. Ale Cameron naplnil vztah kyborga s malým Johnem dostatečnou porcí citů a zasadil děj do globálního problému. Takže pokračování je jiné, mě osobně se víc líbí jednička, ale i dvojka si zaslouží min 8/10. ()

honelnik

Sunshine edicia filmu dokazuje, ze dlhsie neznamena vzdy lepsie, a ak si chcete dojem z filmu pokazit, uprimne doporucujem 154 minutovu verziu....Obsahuje perly ako - usmievajuci sa terminator Arnold a happyend "30 let pote", v ktorom Sarah Connor v najhorsom make-upe v dejinach A-ckovych produkcii spomina, ako so svojim synom, dnes kongresmanom, ktory bojuje za dobro ludu v senate USA, rozmasakrovala stroj z tekuteho kovu...nie je ziadny osud, len ten, ktory nam producenti ukazu. ()

Kjuk

Když jsem byl ještě základní školou povinný, koukal jsem na Terminátora dvojku pravidelně. Když jsem ho však nedávno chtěl ohodnotit, říkám si, vždyť já už ani porádně nevím, jak to tam všechno bylo, tudíž jsem s hodnocením počkal a řekl si, že se na film musím v nejbližší době podívat znovu. Dokopal jsem se až dnes a teď nevím co napsat. Terminátor 2 je pro mě prostě a jednoduše nejkultovnější film a nejlepší Sci-Fi, co jsem kdy viděl. Ať si každej říká co chce, ale ta myšlenka s budoucím průběhem našeho světa podaná v týhle podobě, je více než mrazivá a zarážející! Jedním slovem nádhera a třemi číslicemi 100 %!! ()

RedHot

Po dechberoucí jedničce dobíhá malinko udýchaná dvojka, která musela po solidním náběhu na začátku a trochu roztahaném prostředku pořádně přidat ke konci, aby zachovala celkový dojem nadprůměrný i pro ty z nás, kterým se akčním žánrem většinou nezavděčíte. --- Souboj obou titánů z budoucnosti je jedna z nejepičtějších záležitostí, které lze na filmovém plátně vidět. Konzervativní křivky rakouského kulturisty dostávají těžce na katafrak od tekutého hezouna, to je panečku něco, na co u Arnolda nejsme zvyklí, že ano? Nakonec se ale ukáže, že za pomoci několika tun tekutého dusíku, žhavého olova a rotačního kulometu může zachránit svět kdokoliv a ještě zachránit slzavý konec zvednutým palcem. --- Kluk mi do role sedl, s ním nemám problém. Nelíbí se mi ale, kolikrát Cameron do příběhu prvoplánově zatáhl děti, aby z diváka vyždímal co nejvíc slz. Když se na obzoru objeví narudlý hřib a k plátnu se blíží tlaková vlna, nějaké záběry na plačící robátka a jejich polekané maminky jsou naprosto zbytečné a celkový dojem nekompromisní robotické řežby ruší. ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu