Sekacik123

James Cameron je proste pán s veľkým P ako sa patrí. Odpovedá tomu aj terminátor 2 :) super, klobúk dole :) No nedalo si mi nevšimnúť jednej veci taká maličká chyba v scenári, ale filmu samozrejme nič neubrala v poslednej scéne kde T-1000 alias Patrick Robert bojuje z terminátorom a jemu stroj, teda to ozubené koleso, utrhne ruku a už na konci keď zničia zo sárou všetky časti, mikročip aj tú ruku z laborátória ale na ruku ktorú odtrhlo terminátorovi sa nejako pozabudlo :) Ale film parádny, dobre som sa bavil priňom. ()

mine.slayer

Vynikajíci film, který jako jeden z mála nechá v člověku takový ten divný pocit jako by jiné dimenze po shlédnutí v kině, to jsem zažil jen v případě Matrixu a Pátého elmementu. ()

titi74

Filmov o zachránení sveta a o robotoch bolo popravde nakrútených spústa ,ale o terminátorovi sa zapíše aj takému divákovi ktorí nie je zarytý fanúšik akčného a sci-fi žánru , James Cameron natočil film o robotovi ktorý poslúcha chlapca a ochraňuje ho pred blížiacim sa súdnym dňom ,keď začnú panovať stroje. Po trikovej stránke na tú dobu výnimočný ,dej a herecké výkony veľmi dobré ,(Arnie si za robota zaslúžil oscara) hudba chytľavá , ale hlavne strhujúci dej a jeho tempo až do konca . ()

Domtchaa

Pro mě nejskvostnějši akční sci - fi, jaké kdy bylo natočeno. Arnie v nejlepších letech, akce střídá akci, děj se odehrává v neustále jiných lokacích, což působí velmi rozmanitě a tedy o nudě se nedá mluvit. Navíc jako protivník zde je nejvíce originální terminátor ( s tou ženskou z trojky se to nedá srovnávat). Co však dělá tento film tak dobrým je atmosféra, která je pěkně ponurá, nezaměnitelná ( znovu by se hodilo srovnání s třetím dílem, kde se o atmosféře nedá ani mluvit). Mezi nezapomenutelné scény patří honička s helikoptérou na dálnici či Arniho demolování všeho kolem rotačním kulometem z budovy skynet. Classic ()

Tomulka

Jedno z nejlepších sci-fi na světě nám nabízí dokonalé efekty (hlavně při scénách s T1000). Terminátor 2 se řadí také mezi těch málo filmů co předčili své předchůdce. Zápletka je docela promyšlená a posouvá nás dále než v prvním Terminátorovi a nybízí nám také spustu akce. Nejlepším a nezapomenutelným je ale Arnold (respektive jeho role T-800). co se týče dialogů některé hlášky se stávají v tomto filmu nesmrtelné a zná je celý svět. I po opakovatelném shlédnutí si film ponechává všechny své klady a po 12 letech je pořád in nejen na poli vizuálních efektů. ()

xwerm

podľa mňa je tento film úplne najlepší vo svojom žánri nemá konkurenciu a nikdy asi mať ani nebude. Je to proste klasika. Skvelý arnold a jeho najlepší film 10/10 ()

mcclane412

Od doby kdy se natočil tento film k dnešku (2013), je technologie výkonnější přibližně 2048x (vážně) a přesto (nebo spíš možná proto) mi i dneska tenhle akčňák nahání husí kůži. ()

KIT.HL.JR.

Arnie je můj nejoblíbenější herec a moc se my líbí 98% všech jeho filmů. Je ale jeden který mě zaujal nejvíc a díky kterému má Arnold dodnes přezdívku - "Terminátor" . Jeho legendární hláška "Já se vrátím" nepoužil jen v tomto filmu ale i v pár následujících. ()

cermy2105

Terminatora 2 vidim po hodně dlouhy době a musim řict že je to pro mě zážitek jako kdybych to viděl poprvý.Tohle je bez keců nejlepší film...už jenom z hudby mi nabíhá mráz po zádech... ()

Fenk

Jednička byla pěkně šlapající 110, dvojka už dostala háv hustě vytuněnýho Favorita. Ve svý době to zabijelo videohlavy a já ho musel vidět k snídani, obědu i večeři. Nyní v novém tisíciletí, vybaven všemožnými DVD s bonusy, původnim dabingem (Jou), NOVYm dabingem (Nou), dělám, že director cunt verze neexistuje. T-800 přeci nemůže být kůň. Nemůže!!! ()

dauby

Pravděpodobně nejlepší akční sci-fi všech dob. Dlouho jsem přemýšlel, jestli je lepší jednička nebo dvojka. Nakonec mi to vychází tak, že dvojka je o chloupek lepší. ()

BaseDallas

Oproti jednotke nahradil Arnolda v roly assassina chladnokrvne vypočítavý T-1000 a Robert Patrick to zahral výborne. Takisto 14 ročný Ed Furlong a posun cítiť už z herecky vyzretejšej Lindy Hamilton. Pribudol humor, akcia je odvážna, k T-800 smerujú sympatie. Myslím, že Arnoldovi sadla úloha Johnovho ochrancu a mechanického "tatka' celkom dobre. Herecky mal viac priestoru, veci fungovali a tak sa nie je veľmi na čo sťažovať. V tej dobe sa začalo s novou érou trikov a Cameron to v Judgment Day patrične využil, aj tým je tento film jedinečný. ()

Filatov

Viděl jsem režisérskou i normální verzi a tady není prostě co dodávat. Tohle je absolutní legenda scifi žánru. Terminátor 2 překonal vynikající jedničku, kdo by to prostě řekl že? Jenže my jsme zapomněli, že James Cameron je bůh! Dvouapůlhodinová honička dobrýho se zlým naplněná těmi nejlepšími efekty, jaký jste kdy mohli na filmovým plátně v tomhle žánru a v týhle době vidět. Atmosféra je hodně hutná a oba terminátoři hrajou prostě jako stroje - jako terminátoři. Uvěříte jim totálně všechno. Mladšímu publiku bych tenhle snímek určitě nedoporučoval, protože některé sekvence s rozstřely a vraždami jsou opravdu hodně brutální. ()

RomanBond007

Terminátor 2 vie viac okúzliť diváka než takisto skvelá jednička. Efekty boli super , dej nemal chybu , skvelé obsadenie hercov(Schwarzenegger,Hamilton,Patrick), ale aj režiséra (Cameron). Doporučujem si túto klasiku pozrieť aspoň raz za život. Osobne som si to pozrel minimálne trikrát , ale stále ma to neprestáva baviť :) . Lutujem ľudí, ktorý tomu filmu dali odpad! , lebo buď nevedia o kvalitách filmu , alebo čakali niečo iné. Dávam 95% a odpadlíci - chodte sa vypchať!!! :P ()

dragon

Málokedy sa stáva, že ,,dvojka,, prekoná prvú časť. Johna Connora ako budúceho vodcu tentokrát bude chrániť T-101 s podobou T-1 z prvej časti (Arnold Schwarzenegger) a proti nemu nastúpi vyspelejší T-1000 (Robert Patrick), ktorý sa nezastaví pred ničím. Má John na to aby ochránil seba aj svoju matku s pomocou terminátora z budúcnosti? ()

Simply me

Vždy mne pobaví když mi někdo řekne "Pokračování nikdy nebývá lepší než jednička!". V tu chvíli jsou první dvě slova která vypouštím z úst vždy stejná "Terminátor 2". Příkladů by bylo určitě více, ale nemyslím si že je nějaký zářnější než tento. Terminátor 2 překonává snad ve všech ohledech díl první a nastavil laťku akčním filmům tak vysoko, že i dnes je jak se říká kumšt ji překonat. Většina filmů se rozjíždí a rozjíždí, pořádná akce až na konci. Terminátor 2 je jedna velká dvě a čtvrt hodiny trvající akce která nekončí. Jak honička s motorkou a náklaďákem (posléze náklaďákobrioletem), 'menší' řežba na policejní stanici, či Arnieho legendární přebíjení zbraně při jízdě na motorce které jsem ještě jako 'kid' trénoval den co den abych mohl být venku za největšího frajera .... prostě nádhera. Dle mého názoru Arnoldova snad vrcholová forma (filmová), i když abych se přiznal, tak od něj mohu jakýkoliv film. Toto dílo ale není jen tak nějaký film, je to naprosto úžasná lahůdka která každému milovníku akčních filmů ukáže, že i po více než dvaceti letech se řadí stále k nejlepším (minimálně akčním) filmům všech dob. ()

steews

Terminátorům jsem dlouho odolávala, až jsem se odhodlala. Nejsem moc na tyhle filmy, ale uznávám, že jak jednička tak dvojka jsou fakt dobré a trikově hodně vydařené. Nelituji, ale znovu už nepotřebuji. ()

karatista36

Je to zvláštní, ale T2 opravdu překonal T1. Lepší efekty, zajímavější hlavní lidská postava. Záporák je ještě nezničitelnější a otravnější než v T1. Tenhle film moc rád zkouknu znova a znova. ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu