Tin & Tina

Po tragickém potratu Lola (Milena Smit) a její manžel Adolfo (Jaime Lorente) adoptují Tina (Carlos González Morollón) a Tinu (Anastasia Russo), dva sourozence s ultrakatolickou výchovou, kteří doslovně vykládají Bibli. (JasonCZ)

Mylan_ek

Ze začátku jsem myslel že to bude jasná jednorázovka dopředu ale ono ne tak úplně.... Příběh průměrný ale atmosféra suprová jeden z mála hororů při kterých jsem se místama i bál.... Bacha spoilery:  Teď trochu řečnická otázka děti co rozřezají psa a zabijí spolužáka úplně tak nevinní nejsou ...? Na druhou stranu učinili pokání.... Chybou bych považoval to že - když ti tvoje 2 čerstvě adoptovaný děti zabijou a rozřežou psa a ty si je necháš v domě a děláš že se nic nestalo.... Tak je to bullshit.... Nechápu scénu když jedou hl.postavy domu autem tak přes cestu proběhnou jejich "děti" (to znamená že nejspíš v tom době byly a to dítě zřejmě přesunuly a zaply to rádio" to by byla teorie 1. Teorie 2. je že dítě přesunul Adolfo když šel zkontrolovat ty kabely a pak ho uhodil blesk ...  Každopádně film který mi zřejmě nedá spát :D takže spokojenost ()

Artogon

Ako komédia to fungovať mohlo, ale ako horror... Celý čas som mal pocit, že 80% rozpočtu filmu zhltli nejaké zakázané substancie. Jedna hviezda za to, že som sa u mnohých scén zasmial lepšie ako u kdejakej komédie, ale to asi zámerom nebolo. ()

Petrus_Ka odpad!

No tak to byl krok vedle, ale pořádný. Španělský horor má vždycky něco do sebe, bohužel tady jsem u toho seděla s hubou dokořán a věčným protáčením očí, jakože vážně? Ne moc sympatická ženská, novomanželka, s umělou nohou potratí... to je neštěstí, oukej. Ale vážně to po x měsících trápeních vyřešíme tak, že si zběhneme do nejbližšího kláštera koupit nejvíc albínské twins, co jsem viděla. Však na první pohled je vidět, že je s nima všechno špatně, ale oni neee, šup s nima ke kase, kde je matka představená namarkuje a bereme ty ďábelské děti domu. Scéna se psem, proboha, vážně řekl, že to byla nehoda? Další scény nekomentuju, to by bylo delší, jak moje maturitní práce. A propos, pustila jsem si to jen proto, že tam hrál Denver a co si budem, ten je hot. ()