Bývalý losangeleský drogový dealer se snaží napravit, ale minulost a vztahy s podsvětím mu zajistí místo v hledáčku protidrogové policie, mexických agentů i mexických drogových kartelů. (Filmbox)

LaciLC

Príjemný bol pre mňa akurát ten návrat s týmto filmom do osemdesitaych rokov a herecké obsadenie. V podstate sa jedná o veľmi obyčajný film, možno v niektorých momentoch zúfalo nudný a nezáživný. Film je zameraný hlavne na vzťahy medzi hlavnými predstaviteľmi. Nie vždy bol nudný, veď kto by sa nudil pri pohľade na tridsaťročnú Michelle Pfeiffer. ()

Makky

Mám pocit, že Gibson hraje len to, čo potrebuje a čo má hrať. Russell mi lezie na nervy, je z neho ulízaný blbec, ktorý serie život všetkým. Pfeiffer je naopak až výnimočne dobrá, vďaka nej je celý film niečo viac ako je. Avšak pripadalo mi to celé zabrzdené. Herecké obsadenie predznamenáva nadpriemerný snímok, no aj na základe ostatných hodnotení som očakával niečo lepšie. ()

asirtes

Možnosť 1., keď odhalíte kto je Carlos, tak to jednoducho vypnite a potom si choďte dosnívať vlastný koniec. Možnosť 2., keď neodhalíte kto je Carlos, tak to jednoducho vypnite a potom si choďte dosnívať vlastný koniec. Možnosť 3., Vyserte sa na to a radšej si zahrajte naháňačku šušňov s prstom v nose. Možno to bude aj väčšia zábava. ()

Petus

Škoda, že nejde dávat půlhvězdy, protože tohle je přesně ten případ. V podstatě ten film má všechny předpoklady uspět - sympatické hridny, na odlišných stranách barikády a mezi nimi krásnou ženu - a přesto nefunguje tak jak by mohl a měl. Zkrátka další lehce nadprůměrný film, po kterém vám zbude jen vzdálená mlhavá vzpomínka a pocit, že měl na víc. ()

helloween93

Vysluněná krimi s milostným trojúhelníkem Gibson - Pfeiffer - Russell. Celý film jdou policajti s Russellem po bývalém obchodníkovi s drogami -Gibson, který už nekšeftuje. Vše se změní s příchodem Carlose...Film si jede v pomalém tempu od začátku až do konce. Budu shovívavý a dám tomu tři hvězdy, i když to je tak na 2,5* ()

• V kinách sa spolu s filmom premietal aj trailer na snímku Batman (1989). Fanúšikovia boli z toho tak nadšení, že niektorí si kúpili lístok na film iba kvôli tomu, aby mohli vzhliadnuť trailer na Batmana. (m.a.t.o.)
  • Úloha Nicka bola ponúknutá Patovi Rileymu, ktorý v tom čase pôsobil ako tréner Los Angeles Lakers. Keď ju odmietol, producent Thom Mount ihneď kontaktoval Kurta Russella. (m.a.t.o.)