Vetřelec: Romulus

• USA Alien: Romulus (více)

Vetřelec: Romulus navrací fenomenálně úspěšnou franšízu zpět k jejím kultovním kořenům, přičemž představuje zajímavé a neokoukané nové tváře. Při prohledávání opuštěné vesmírné stanice se skupina mladých kolonizátorů setká s nejneúprosnější a nejsmrtonosnější formou života ve vesmíru. A v hlubokém vesmíru nikdo neslyší jejich křik. (Falcon)

Diskuze

PKD

Tak u A:Romulus počkáme.. :) co tedy studio potvrdí..

..ale u seriálu je to prostě blbost.. Weyland se spojil s Yutani až po smrti Weylanda a Vickersové a to v r.2099 ( i viz ofiko timeline ) takže v roce 2092/3 fakt ještě nemohl existovat, to tvůrci seriálu holt nedomysleli..

na příspěvěk reagoval PKD, bobstock

SsgtJira

P.s.a vis co? Kdyz je to udajne to cas. zarazeni Romula, tak si pockame na jasna fakta a nebudeme se navzajem blbnouti logem WY. Ktere na ten fotce ala Isolation, jasne je. A mame po starostech. 👍

na příspěvěk reagoval SsgtJira

bobstock

Mám doma a mám přečteno.. tam se spíš popisuje všechno před odletem a hodně vysvětluje dej před samotným covenantem ( který se odehrával 20 let po Prometheusovi, tam už WY existoval.. tohle je ale před tím..

SsgtJira , PKD

Mám knížku Vetřelec počátek. Ještě jsem ji nečetl moje chyba, ale píše se aspon zevrubně. Loď Covenant se chystá odletět a probíhá výběr posledních účastníků, v této chvíli dojde k násilným činům, které odhalí sabotáž a spiknutí kvůli startu. Hrozba zasáhne i samotného Hidea Yutaniho (nejvyššího šéfa čerstvě spojené společnosti Weyland-Yutani) v podobě únosu jeho dcery.

na příspěvěk reagoval SsgtJira, SsgtJira

SsgtJira

Sorry. To bylo z tve str. spravne, ale ani me to moc nedava smysl. To jsem mohl napsati rovnou a byl by svatej Alien, chicht.

na příspěvěk reagoval bobstock

PKD

Snažil jsem se to napsat přehledně.. tak jinak..

1) seriál Alien FX se má podle ofiko informací odehrávat před Prometheusem cca r.2092, jak je možný, že tam má havarovat loď pod logem WY? Když WY vznikla až v r.2099?!

2) Alien Romulus by se měl údajně odehrávat mezi Prometheusem a A1, ale první fotka s klapkou a Fchug v chodbě má logo, které ještě v té době oficiálně nebylo?

Oboje tedy nějak nesedí..?

Tak asi tak.. líp už to asi nenapíšu.. ;)

na příspěvěk reagoval PKD, bobstock, PKD

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Hele takovej dotaz..? Já už asi stárnu, ale není tohle logo ( viz můj předešlý odkaz k Romulus ) WY tak trochu blbě? Vzhledem k tedy zatím asi "ofiko-neofiko?" informacim, že by se děj A:Romulus měl odehrávat zhruba mezi Prometheusem a A1? Tohle logo bylo takovýho designu ale až po A1, ne?! Kdyžtak mě opravte.. a dík..

PS: seroš Alien FX by zas měl být ještě před Prometheusem, oficiálně se má odehrávat 2092/2093,  ale tam jsem si zatím loga nevšiml.. nicméně hovoří se o lidi USCSS Maginot od WY industries??! Vždyť tou dobou ale přece ještě WY neexistovala?! Vznikla přeci až po Prometheusovi v r. 2099?! Trochu bordel ne? :-0

Happy Alien day vypadá super a Weyland corporation také nechybí. ☺️👌

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Hm, ta chodba vypadá jak z Alien: Isolation včetně ukládací stanice v podobě telefonu. Vůbec bych se něčemu podobnému ve filmové podobě nebránil :)

na příspěvěk reagoval PKD

Uživatel TheDarKnig smazal svůj příspěvek.

SsgtJira

Arty z tv s. nakonec vypadají lákavě, byť jsem si vědom, že to není finál verze a kdo ví, jak bude výsledný produkt nakonec vypadati. Já jsem ale stále co se týče tv s. velmi skeptický. Za to ta fotka z Alvarezova Aliena mě dosti zbořila, páč to vypadá, že točí nepřiznanou adaptaci (nebo alespoň inspiraci) nejlepší Alien hry vůbec. To bych se asi zbláznil. ;-) Ale reálně čekám zcela nový příběh, který by tahle frančíza na rozcestí potřebovala jako sůl.

na příspěvěk reagoval SsgtJira

SsgtJira

ouu už sem se lekl, že je to nový design pro helmu, ale on to bude nějaký inkubátor s (ne)chtěným zvířátkem 😁🙆

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu