Weir, vyzbrojený daty ukradenými z Ardy, musí odhalit pravdu o Valenceho smrti. (SkyShowtime)

castor

„Kevin s drdolem je pořád v domě. Nosí můj župan!“ Tady to bude evidentně hodně o důvěře diváka, protože se už jede na plné konspirační obrátky a ona bystrost hlavních protagonistů i preciznost jednotlivých situací jsou hodně o aktuálním nastavení publika. Zkrátka je toho v otázce věrohodnosti už moc. Po celkem jasně rozehraných dvou dílech se to rozběhlo až příliš mnoha směry. Mladej skejťáckej stážista má teda kuráž, zatímco John vytahuje v další skrýši další kladivo z lednice. Ostré lokty musí vytasit i Hailey, která se do nové role ponořila překvapivě rychle, to samé platí vlastně i pro ministerského úředníka Edwarda Homma. Mimochodem vůbec bych netipoval, že Meta Golding už oslavila padesátku. Každopádně místy fakt přestávám rozumět. ()

tomik99

Přestávám seriálu rozumět a stal se z něj mišmaš všeho možného, který mi najednou vůbec nechutná. Po první epizodě jsem byl nesmírně nadšení, ale teď přichází docela rychlé vystřízlivění. Moc mě ta zápletka nebaví a některé "wow" momenty jsou spíše "wft" momenty. ()