Charlie Swift alias „Fast Charlie“ je nájemný vrah a má potíže: Zločinec, kterého odpravil, postrádá hlavu. Bez ní totiž Charlie těžko dokáže, že je to zamýšlený cíl. Protože muž, který si akci objednal, je největší a nejkrutější mafián z New Orleans, Beggar Mercado. Do hry vstoupí Marcie Kramerová, bývalá manželka oběti. Je to žena s páteří a dovednostmi, které Charlie potřebuje. Zatažením Marcie do minulosti, které chtěla utéct, je pošle na divokou a nepředvídatelnou odyseu. Cestou Charlie a Marcie bojují, aby ochránili odkaz Charlieho nejlepšího přítele a mentora Stana Mullinse, a přitom zlikvidovali Beggara a celou jeho operaci. (JOJ Cinema)

cerdax2

Dalsi z pribehu prestarleho zabijaka, tentokrat v podani Pierce Brosnana, sekunduje mu sympaticka Morena Baccarin. Film ma rozumnou stopaz a pomerne rychle utece. Nenarocna zabava na zimni vecer :). 65% ()

smarkus

Vydarené akčné krimi akých v minulosti vznikli stovky ale dnes je to skôr raritka. Žiadne agitky, politika ale zabehnutý príbeh o pomste na zapadákove, kde aj černoch môže byť záporná postava. Príbeh odsýpa navyše pri 90 minútach to ubehne svižne. Brosnan hrá ostrého zabijaka, ktorý narába so zbraňou ako z časov 007 kde mu sekunduje stále pekná Morena Baccarin. Taktiež je to jedna z posledných rolí pre Jamesa Caana. Mne sa to páčilo a kľudne by to mohlo mať aj 60%. Silné 3* ()

johnsnow

Nečakal som veľa a hoci to nie je nič extra, tak Brosnan a Bacarin majú fajn chémiu, smrte sú drsné aj keď až tak extra ich tu nie je a ako tu už aj niekto napísal, hlavný záporák je prekvapivo Afroameričan, čo je dnes už takmer hriech, a je celkom ok, ale škoda, že jeho banda ktorá vyzerá fakt cool je pokilovaná brutus lacno. Ale za 3* a na jedno pozretie vôbec nie zlé. ()

mdf

Uplně obyčejná,nenásilná jednohubka,která si na nic nehraje,ale taky ničím moc nezaujme.Brosnan je tahák,na kterého se sází. ()

XXX99

Na rozdiel od podobne starnucich hviezd, Pierce nesklzol do bahna a vie si vybrať. Zahral to so šarmom,žiadna prepálena akcia vrátane záveru. Pekne,komotne. Za mňa frajer aj na staré kolená. Hlasky super. ()