Před dvěma lety Russell Hatch (Jean-Claude Van Damme), agent Interpolu, sledoval následky rutinního zásahu, který se pokazil a jeho informátorka Esther Martin zemřela. Od té doby Hatch zjišťuje, že chrání Jaydena (Emerson Min), syna zabité informátorky. Když ho Yates (Sticky Fingaz), starý kámoš ze CIA, varuje před blížící se válkou mezi ruskými, albánskými a korejskými gangy v Los Angeles, Hatch mu nejprve nevěří, ale dva ruští gangsteři brzy zaútočí na Jaydenova dědečka pana Kima v Koreatownu. Naštěstí je potká zuřivý Hatch, který s nimi bojuje, aby ochránil starého muže a jeho obchod. Tento obrat událostí ho vede k tomu, že začne formulovat plán na ochranu Jaydena a pana Kima před hrozící totální válkou mezi nelítostnými gangy. Když Jayden náhle zmizí, Hatch se ho vydá hledat a udělá doslova cokoli, co je v jeho silách, aby zaútočil a bojoval proti každému, kdo se mu postavil do cesty, včetně domnělých spojenců se skrytými plány a nekalými úmysly. (TommyZR)

George Stobbart

Od tohto režiséra som ešte dobrý film nevidel, ale tento bol nakoniec lepší než sa zo začiatku zdalo. Van Damme vyzerá síce horšie než obvykle a prišlo mi, že ho upravili zbytočne viac a neprirodzene, ale aspoň film doručil to, čo ponúkal na posteri; teda JCVD v hlavnej úlohe a „darkness“ - keďže je to film fakt tmavý a temný, ako vizuálnym štýlom, tak postavami. Súboje bohužiaľ nie sú nič extra, ale zase to primárne ani akčný film nie je, skôr noirový thriller, ktorý sa miestami vlečie a má nevhodne zvláštny happyend. Ten mohli pokojne vynechať, ako aj zo 20 ďalších minút, no Van Damma mám stále rád, takže sa prikláňam k lepšiemu hodnoteniu. ()

Wacoslav1

Nerad to říkám, ale Žán je bohužel další adept na konec kariéry pokud by chtěl v tomhle stylu pokračovat. Bylo by navíc určitě i symbolický kdyby u toho byl ten stejný režijní neumětel jako u úplně posledního filmu Sádlo Seagala. Na unavenýho a strhanýho Žána je smutnej pohled a ostatní známější jména jsou tu jenom za statisty. Po stránce soubojů je tu jenom pár bitek v hospodským stylu. Navíc hlavní hrdina je tupec kterej se sebou nechá libově vyjebat aby pak na konci zjistil, že je to celý tak trochu jinak. V tomhle mi to dějově trochu připomnělo film Ideální zbraň, ale tam byl aspoň Jeff Speakman na vrcholu formy. Tady je jenom Van Damme vypadající jako stín toho borce kterým byl a ty jeho rádoby moudrý a chlapácký rozhovory s tím klukem jsou k nepřežití. Chtěl jsem dát aspoň ty dvě hvězdice, ale nemůžu bohužel k jejich udělení najít nějakej racionální důvod..20% ()

korbitch22

Van Damma miluju, nedávno jsem si splnil životní sen a osobně ho viděl v Praze. O to víc mě sere, že točí naprosto hrozný filmy a ubíjí svůj nesporný talent v příšerných béčkách, které nemají sebemenší smysl. Několikrát dokázal, že má mnohem navíc. Ať už to byl jeho skvělý výkon v Není úniku, Oscarový part v JCVD, vynikající seriál Jean Claude Van Johnson, nebo druzí Postradatelní, kde byl jednoznačně nejlepší ze všech. Temné drama Lukas a další, bohužel podle mě nejen že si nikdy opravdu nevážil svého potenciálu, ale ke stáru naprosto degradoval a zlenivěl. Darkness of Man je naprosto hrozný a tupý béčko, Bressack filozofuje a nemá na to. Příběh je debilní, vizuál laciný, akce mdlá a Van Damma to šíleně nebaví. Jedna hvězdička je čistě pro něj a druhá ani nevím za co, možná za to, že Loken je pořád neskutečná kunda. Snad mu dá Amazon nebo Netflix šanci ještě na něco lepšího, protože vidět svého největšího hrdinu v takových hovnech vážně bolí. Obzvlášť když víte, že má zatraceně navíc. 25%. ()

kenkaku

Tolik varování… jen minutu deset trvalo než všech DEVĚT produkčních studií protočilo svá loga. To nikdy není dobrý. Pak JCVD a přestřelka za neprůstřelným plechových sudem… Pak najednou koukám a ona to T-X!? Vždycky mě pobaví jak se mi TV snaží vnutit že 44ka s nadšením hopne na +20 dědka. Asi v 30 minutě Brenda z 90210! Deset minut na to Eric Roberts. No to je nostalgie… ale jen štěknutí na pár sekund!? Jako proč? Něco podobného by mělo být trestné.Do toho ten nonstop vodopád (jakože moudrých) keců. To fakt nešlo… ()

Lacike

Neviem čo je horšie. Ten smiešny plagát alebo samotný film. Unavený Van Damme tu pomalým krokom chodí z jedného miesta na miesto a kecá dve na tri. A aby tých kecov nebolo málo, tak to ešte celé komentuje pomalým unaveným komentárom. Akcia tu skoro žiadna nie je. Poriadna zápletka tiež nie. Zato tu je niekoľko absolútne zbytočných pár sekundových cameo výstupov dakedy dávno sexi herečiek. Všetko v štýle, jú bola som v jednej scéne s Van Dammeom a už môžem zomrieť. Niektorým sa to zanedlho aj splní. Ako napísal Wacík. Van Damme je ďalší kandidát na exhviezdu, ktorá by sa na to už mala vysrať. 2/10. ()

Zemřela herečka Shannen Doherty

Zemřela herečka Shannen Doherty

14.07.2024

Ve věku třiapadesáti let zemřela v sobotu 13. července americká herečka a hvězda populárních seriálů, jako jsou Beverly Hills 90210 a Čarodějky, Shannen Doherty. Podle dostupných informací bohužel… (více)