Reklama

Reklama

Rychlý Stripes

  • Jihoafrická republika Racing Stripes (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Podobně jako prasátko Babe, které se chtělo stát pasteveckým psem, má sen i Proužek, mládě Zebry omylem opuštěné v bouři potulným cirkusem. Proužek má sen vyhrát dostihy. A to ne ledajaké, ale rovnou nejslavnější dostihový závod světa: Kentucky Derby Open. Pruháček je zachráněn panem Walschem, trenérem koní a majitelem malé farmy. Na farmě se brzy seznámí i s ostatními zvířátky: poníkem Tuckerem, moudrou kozou Franny, potrhlým kohoutem Reggiem a dalšími. Také se spřátelí s Channing, dcerou pane Walsche, která má stejný tajný sen jako on. Oba dva, s pomocí svých zvířecích přátel, pak musí bojovat s předsudky a posměchem ostatních (Nejsi kůň!, Jsi jenom holka!), aby naplnili svůj velký sen: Vyhrát prestižní závod a porazit všechny ty ušlehtilé čistokrevné koně a namyšlené žokeje. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (162)

piglit 

všechny recenze uživatele

Ač vzdálen dětskému věku, byl jsem donucen shlédnout toto dílko. Netušil jsem oč půjde, tak zcela nepřipraven (4 dvanácky by to spravily) jsem zjistil, že jde o esenci všeho, co ve filmu nesnáším - mluvící zvířata (případně batolata), která sa chovají jako inteligentní bytosti. A na závěr - krátkonohá, obézní zebra předbíhá o dvě hlavy vyšší závodní koně. Ne! Děkuji, ale dnes jsem již zv..... ()

Nepi 

všechny recenze uživatele

Celkem slušná podívané o zebře,která sní o dostihovém závodu a pak ho taky vyhraje...Mluvící zvířata,která občas i dobře zahlásí,vás jistě pobaví.Jinak českej dabing je fakt výbornej...Hlasy zvířatům propůjčili Michal Suchánek,Richard Genzer,Patrik Hezucký,Veronika Žilková,Josef Carda a Zdeněk Podhůrský...Na zimní víkend slušná podívaná...!!! ()

Reklama

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Fajnová rodinná pohádka s ukecanými zvířaty a s mladou krásnou herečkou Hayden Penettiere. Příběh o tom, jak zebra nakope prdele všem dostihovým koňům. Trochu úlet říkate si? To je sice pravda, ale vydařený český dabing a spousta vtipných vtipů vás dostatečně zabaví. Je třeba to sledovat s určitým nadhledem. Film je určený především pro děti, ale myslím si, že se může bavit každý. 55% ()

maverick10 

všechny recenze uživatele

Musim dat 4 hvezdicky a hned vysvetlim proc.Film Rychly Stripes je prumerny americky rodinny film. Normalne by ode mne dostal dve az tri hvezdicky. Ale co musim vyzdvyhnout vic nez film je cesky dabing. Mel jsem moznost videt film v originale a v dabingu, ac jsem zastancem originalu musim zde pochvalit praci Zdenka Mahdala.Myslim ze celkove cesky dabing je na velmi dobre urovni.Kdyz slysim napr. nemecky dabing tam mi hruzou vstavaji vlasy na hlave.Na tomto filmu se sesly nasi predni zijici dabingovi herci: pocinaje dabingovymi stalicemi v cele s Jirim Pragrem a v neposledni rade novi mladi dabingovi herci s vycnivajicim Patrikem Hezuckym v roli Pelikana a sehranym duem(vlastne triem)Suchanek,Genzer a Zilkova. Proto ty dve hvezdicky navic...... ()

mikalana 

všechny recenze uživatele

Zapomeneme-li nemožnost toho všeho - ze zebry toužící závodit s normálními koňmi, vtipného pelikána a velice dobré postavy doprovodného koně, násobeno průměrným výkonem ústřední postavy - vyjde nám celkem zábava. Hayden se předvedla lépe než v Princezně ledu a zahrála si sólo. Milovníci koní ocení i přítomnost krásných zvířat. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (10)

  • Poník, kterému propůjčil hlas Dustin Hoffman, musel být během natáčení přemalován na hnědo. Svojí původní barvu totiž s přípravou na příchod zimy změnil na bleděhnědou. (imro)
  • Zvířecí příběh vydělal v amerických kinech během tzv. opening weekendu (14.-16.1. 2005) 18,8 mil. dolarů a do začátku dubna až 48,7 milionů. (imro)
  • Film je sice klasický, neanimovaný, tj. natočený se živými zvířaty, počítačově ovšem byli hlavní zvířecí - mluvící - hrdinové přemodulováni a upraveni. (Terva)

Reklama

Reklama