Žraloci v Paříži

V Paříži se v řece objeví obří žralok a může z toho být nevídaný masakr. Zasáhnout proto musí jedna vědkyně, která se přitom snaží vyrovnat s nedávnou tragédií. (Netflix)

Josef.Karel odpad!

Jako parodie/komedie to může být dobrá oddechovka na deštivé nedělní odpoledne... Bohužel se to bere trochu moc vážně a jako ako akční horor to je opravdu strašná debilita. ()

lef4deth

Film je odpad, ale 3 hvězdičky dávám za masakr těch woke, eko fašistických mrdek. To mě zahřálo u srdíčka. Zbytek poslat do Jáchymova. ()

RustinParr

Námet ktorý sme tu videli už niekoľkokrát a stále sa zhoršuje. Under Paris je ďalší z podpriemerných žraločích filmov ktoré by nemuseli byť zlé ale bohužiaľ sú. Problémy tu lietali hlava nehlava a ja som sa nemohol prestať chytať za hlavu. Začiatočná scénka ktorá vás má nejakým spôsobom upútať je nakrútená hrozne chaoticky takže vás upúta skôr na epileptický záchvat. Nasledujúcu hodinu sledujeme akúsi kriminálku o zbavení sa žraloka a protestoch. Po nejakej dobe dostaneme ďalšiu, v úvodzovkách, napínavú scénu ktorá dopadne tak že som nevidel vôbec nič ale určite sa dala nejako užiť. Potom sledujeme ďalší problém ktorý sa postavám nepodarí vyriešiť a na záver dostaneme "masaker" ktorý trvá 5 minút a znova je nakrútený neuveriteľne chaoticky. Celý film som mal, s prepáčením, v riti čo sa hlavným postavám stane pretože žiadnu sympatiu mi nedali. Žraloci sú digitálne urobený celkom dobre a keď vraždia tak sa na to pozerať dá. Film má pár pozitív ako je napríklad pekná kamera, nejaké to trhanie a krv...a to je asi tak všetko. HODNOTENIE: 4/10 ()

Kopretina002

!!!!OBSAHUJE SPOILERY!!!!                                                                                                                      No tak tohle byl propadák a velké zklamání. Hrozně jsem se na tento film těšila, protože zbožňuju filmy se žraloky, ale co tohle proboha bylo. Jako vědkyně, která přežije všechno (normální smrtelník už by byl dávno mrtvý), nějakým zázrakem nový druh žraloků, kteří přežijí taky všechno a nesmyslná a nereálná záplava Paříže (jako pardon, ale kde se tam proboha vzalo tolik vody mi hlava nebere). Otravná aktivistka, která je hloupější jak 4 leté dítě. No hrůza, děs, film absolutně o ničem. Škoda. ()

lineker

Vůbec ne tak špatné jak se nám tady stačí nakukat homofobní trumbelíni, kteří zřejmě zamrzli někdy u Ramba z roku 1980. No nic, současný svět už jim asi nemá co nabídnout. Tohle rozhodně horor roku nebude a některé pasáže jsou až dost k smíchu, ale nuda se vlastně nekonala. ()

Aceboris odpad!

Tomu sa povie neskutočná blbosť dnešnej doby. Tak syfy  môže iba v tichosti závidieť.  "Komunikujem s ním veď on je neškodný" a iné hviezdne scény. Ochrana žraloka je pred ochranou ľudského života. Veď prečo nie, to že zabíja kde môže je úplne jedno hlavne ho treba rýchlo vrátiť do mora. Vysvetlenie prečo tam je si vysvetlili po svojom, vlastne tým dnešným klišé ktorým všetko vysvetľujú. Globálne otepľovanie a plasty v mori.  Film je čisto propagandistický , ako keby som videl šot na nejakú progresívnu politickú stranu, zachráňte žraloka , zachránite svet. Samozrejme nemôže chýbať predsúvanie tých správnych myšlienok a lezby v hlavnej role. Škoda dobrý animal horor so žralokom by sa hodil, ale toto je čistá hlúposť , ktorá nemá zmysluplnejší dej , celý Paríž zachraňuje zmäteného žraloka a potom sa ho snaží celý Paríž zabiť, no a ten záver stál naozaj za všetky drobné, to naozaj museli použiť kvalitný materiál. 0/10 Netflix tentrokrát úplný odpad. ()

Belmond

Název jasně vystihuje, že půjde o odlehčenou šablovinovou blbinu, kde na jedné straně stojí postavy nahánějící žraloka, který v Paříži přirozeně němá co dělat a na druhé ti co situaci zlehčují a brzy doplatí na svou lehkovážnost. Na rovinu, žádný zázrak se tu nekoná a film nezkončí zrovna uspokojivým dojmem. Na druhou stranu film nezačíná vůbec špatně. Minimálně první hodina celkem příjemně šlape, pozvolna vystavuje napětí a vyeskaluje v docela uspokojivý očekávaný střet. Až do tohoto momentu, krom nefunkčního nasílu hlásajícího ekologického projevu, bych neměl co vytknout. Chválím dobře zvolený casting, protože herci společně s kamerou jsou tím nejlepším na celém filmu a ani triky nevypadají vůbec špatně. Řekl bych na evropské poměry, fajn žraločí masakr. Ale bohužel, poslední třetina působí hrozně uspěchaně. Narychlo se nechají rozmnožit žraloci, aby z hrozby byla ještě větší hrozba a než se divák naděje, je z toho jedna velká pohroma, která z béčka vše stáhne do céčkových vod. Hodnocení mám asi na 2,5 hvězd z 5. Ale minimálně první hodinu jsem se v rámci žánru docela bavil. ()

dead.meat

V Paříži je tak krásně, vymydlení bezdomovci tam místo pochlastávání na ulici čtou knihy, na slovo poslouchají policii. Po  30 minutách vypnuto. Ale věřím že woke kvóta splněna. ()

Vampiroza

Až do konce jsem si říkal že celkem ok film a není ani tak hloupý jako třeba meg. Ale ten konec byla totální otřesna tv špatná CGI žumpa. Škoda ()

Krtekcb

Sharknado to není, ale zase je to od Francouzů. Je tu skoro všechno, od debilních dialogů, přes nelogický chování postav až po úžasné herecké výkony všech zúčastněných. Za žraloka 20% ()

-krusty-

Že já se vždycky nechám nachytat. Dejte mi do názvu žraloka a já si to pustím :-) Myšlenka žraloků ve městě tu už byla, takže divák už uvyknul. A nutno dodat, že idea a zápletka není úplně marná. Stejně jako některé pařížské lokality.  Počítačový žralok a jeho nervní pohyb se dá omluvit (pokud se nedozvíte jaký že byl rozpočet). Ale co se omluvit nedá, je prapodivná propagace aktivismu, ekologie, feminismu, lesbických vztahů mezi teenkami s kulichem a nabarvenou bojovnicí za práva paryb (doufám, že ta barva na hlavě byla čistě přírodní), multikultury a bělošského zla a zpátečnictví. Pokud jsme v Paříži a pokud černý voják zastavuje černé policisty, proč ta svině starostka je zase čistě náhodou bílá? :-) Je to sranda, ale každá sranda začne časem otravovat a já se časem opět ujistil, že co má štempl od Netflix, je podprahová agitka. Škoda. ()

mikisocka odpad!

nechapem ako niekto moze natocit taku kolosalnu blbost. uz davno ma tak neiritovali snad vsetky postavy a ich nelogicke spravanie. uff. predstavte si akekolvek klise spojene so zralokmi a mate ho tu. ()

klobasa

Pokud dáte mozku dovolenou, tak je to koukatelný horor s opravdu klišoidním scénářem. Zase ale na druhou stranu vyhráli konečně žraloci. ()

cxxj

Hodnocení tohoto díla je poměrně oříšek. Celkově ničím nijak moc nevyčuhuje. Nicméně pojďme to rozebrat. Osazení ať se to někomu líbí nebo ne tak odpovídá demokrafií Francie, prostě to tak je a za mě to je v pořádku - hrajeme si na reálný svět a tady se obsazením opravdu trefujeme. Hudebně neurazí ani nenadchne. Vizuálně poměrně povedené, kromě CGI. CGI je na rok 2024 lehký podprůměr - fakt to není špatné ale dobré to fakt není. Dějově a příběhově to mělo docela potenciál. Nicméně co pak provedli v momentě, kdy jsme se už dostali k jádru filmu... Až po žraločí svačinku v podobě naivních a intelektuálně podprůměrných ekologických aktivistů se mi to i líbilo. Ono první se mi dějová linka žraločích a naivních aktivistů moc nelíbila a přišla příliš tendenční, ale nakonec se to tvůrcům podařilo poměrně bombasticky zakončit. Pak to začalo jít do háje a i přesto, že u podobných filmů se nemůže moc přemýšlet, tak tady to tvůrci vzali na jiný level totálně. Teď ten zábavný výčet totálních úletů: A Francouzská armáda je očividně banda slepých sniperů a dvě PBR, co se budou točit v kruhu. Výbuch ,pár, kusů druhoválečné munice na dně Seiny vykouzlí v Paříží takové množství vody, že je celá Paříž zaplavena do výšky mnoha metrů a voda je stojatá. Dvě postavy, co ví o aktuálním dění nejvíce se po pro tě téměř fatálním setkání s obrovským žralokem zabijákem se vydají plavat směrem k místu, kde zrovna onen zmíněný žralok hoduje. (Aby tam dělali co jako? Dali mu bombu mezi oči? - Btw ona ta bomba na něj moc nefungovala :D). Ná závěr, film na jednorázové zhlédnutí můžu doporučit. Filmu dávám k dobru to, že neuvěřitelně otravnou a naivní postavu nechají naprosto bez váhání sežrat, to že se nebojí udělat nonhappyend a také za mě moc povedené finální titulky a jejich grafika - vážně povedená a příběhově naprosto sedí. Celkově váhám ** a ***. Za mě 50%. ()

vimluk_CZ

Začalo to parádní scénou na moři, která byla nápaditá a napínavá. Nápaditost pak zůstane jen v kameře (některé scény mají fakt hezký vizuál) a v debilitě ostatních scén. Jasně, nelze očekávat nějakou extra zajímavou zápletku - přeci jen, námětem jsou žraloci v Seině, ale některá témata, která by stála za prozkoumání, se nadhodí a když už tvůrci neví co s nimi, pustí do nich žraloka, který je zničehonic ukousne a dál se nic neřeší. Prvních 30 minut stojí za to, pak už je to nudné a předvídatelné. Jediné co není předvídatelné je tedy konec. Ten by mě nenapadl ani po drogách. ()