Geniální specialistka na boj proti teroru nedůvěřuje umělé inteligenci, ani co se za nehet vejde. Při zoufalém honu na zlotřilého robota ale možná změní názor. (Netflix)

warrenur

Dalsi z radu B-ckovych pocinov od Peyton-a so slavnou a cinorodou J-Lo v hlavnej roli. :) Nic proti, nech len toci...zvacsa su to len ludske, naivne a neuritelne pribehy popovej maminy. Ako sci-fi, kvantum CGI, klise a farbiciek a tak trochu i strata casu. Mozno vsak na zaver pohladi po srdiecku. Blbinka. ()

Kopi1

Hezká videohra se stupidním scénářem, nelogickým chování JLo, dlouhou stopáží a nakonec docela podařeným hlase Smitha. Třešnička je výskyt Marka Stronga asi na 5 minut. ()

Hapretor

Tohle mi fakt sedlo ... konečně nějaký aspoň zábavný a hezky udělaný sci-fi ... Jennifer taky dobrá ... táhne ji na 55 a pořád "šťabajzna" ! Příjemné pokoukání a zábava. Thanks NetFlix. ()

Ydrosten

Další z filmů kde si jen odškrtáváte jednotlivé sekvence a scénky a klišé. Hrdinka je chytřejší než AI a dokazuje to hraním šachů s PC a taky tím že při odchodu mezi dveřmi zahlásí "ŠACH MAT", největší AI záporák chce zachránit lidstvo a zemi tím že bude zabíjet lidi dřív než zabijí oni sebe, hrdinka a záporák mají společnou minulost, hrdinčina matka "to myslela dobře", hrdinka se sere tam kam nemá, hrdiní vojáci do jednoho umřou a hrdinkla je na všechno sama, hrdinka musí věřit AI a musí se spolu naučit spolupracovat, hrdinka odhaluje tajné informace, souboj dobra se zlem, hodná AI umírá za pláče hrdinky, hodná AI neumřela a hrdince stéká slza po tváři že Smith je zpěta ještě stihla povýšit na nejvíc nejdrsnější paní vojákovou takže teď velí skupince jiných hrdinek (převážně žen, protože muži jsou asi fakt úplní idioti) Jennifer na svůj věk vypadá sice dobře, peníze to stárnutí umí utlumit ale herečka z ní nikdy asi nebude. Občas mi přišlo že sice věděla v čem hraje ale zapoměla hrát. Chytrou paní jsem jí moc nevěřil. Netflix sice neřeší peníze ale to nezaručuje kvalitu. Beru že má odvahu dělat i béčka a céčka ale bohužel, ty kvality to pořád postrádá. ()

PDcz

Par dlouhych let jsem tu nic nenapsal. Tak to uz nepla. Nebylo to spatny, ale... ona mi tam uplne strasne moc vadila hlavni role. A to jak scenaristicky, tak obsazenim. To neslo.. ne.. fakt ne.. prosim.. uz ne. Sem si upe vybavil CatWoman s Halle Berry. Se teda omlouvam za pismenka a treba zase nekdy neco napisu. ()

Artard

Ak by si chcela Jennifer napísať scenár, kde by si vytlačila ego do stratosféry, vyzeralo by to takto. Radšej si pozriem Adama Sandlera, ako rieši problémy vo vzťahu s obrím vesmírnym pavúkom, než túto Big hero six paródiu. ()

figliar

Nebol to až taký prepadák, ako sa spočiatku zdalo. Námet je ako tak originálny, aj keď určitá podobnosť s Avatarom sa nedá poprieť. Vizuál filmu bol skvelý, a nebiť príšernej voľby do hlavnej úlohy, mohlo to dopadnúť podstatne lepšie. Jennifer Lopez je nie len zlá herečka, ale je aj o 2 dekády staršia ako Atlas, ktorú stvárnila. Jennifer Lawrence by bola pre mňa prvá, a o 2 triedy lepšia voľba. Ale na to, že to mal na starosti Netflix, film sa určite pozrieť dal. ()

sadlokan

Než skončí naháněná na planetě.A jednu přistřelim za toho asijského padoucha který asi není určený pro asijský trh. ()

tavlas

Kdyby tam hrál, kdokoliv jiný mohl to být sci-fi béčková pecka. Ovšem Netflix tam musel nasrat učesanou/neučesanou, stárnoucí krávu. Po dobu116 minut je člověk nucen se dívat na obličej  neherečky/nezpěvačky, která se snaží být chytřejší než AI, což sama na začátku filmu vyvrací. Mimochodem, jestli je cena za nejvíc nevhodně oblečené elastické kalhoty, výhra jde Jennifer. Klasická Netflix sračka, kterou nás tato nej půjčovna filmu zásobuje cely rok. ()

Daiker

Stupidní sci-fi na deštivé odpoledne.... JLo s tou její trvalou už přehrávala... Příběh průměrný, akce občas nepřehledná.... Zas na druhou stranu si to na nic nehraje a dostanete to co bylo prezentované v traileru... ()

zberatel

Ja milujem tieto akčné sci-fi béčka. Teda v prípade že sú v správnom pomere namiešané a tento u mňa je. Dabing to možno asi zlepšil, keďže JLo nepatrí do prvej ligy, ale na to som si pri sledovaní jejich filmov už zvykol 😁. Dialógy neťahali vobec za uši, klasické klišé a čo je hlavné, bavilo ma sledovať ako sa postupne búra jej bariéra voči Smithovi 🙂. ()

Likan7

Tentokrát půjdu proti proudu, mě to tak příšerný nepřišlo. Jasně, JLO tu je hrozná a vyloženě hraje nejhůř za celou kariéru, scénář je předvídatelný a hloupej. Ale na druhou stranu to celý pěkně odsejpá. Když to bouchá, je to barevný i přehledný a přiznejte se kdo se na konci nepousmál, i když jsme ten hlas čekali všichni. Lehce stravitelná jednohubka, u které bych si v klidu dal dvojku... a i tu JLO bych nejspíš přežil. ()

E lan

Hezké trochu AI sci-fi s dobrými triky, průhledným ne úplně logickým scénářem, ale rozhodně přímočaře a zábavně ubýhajícím dějem. Stojí za to vidět! ()

Kingjiri

Na poli větších bijáku (řekněme až takovejch mini blockbusterů) se Netflixu ani tentokrát nepodařilo nijak zabodovat. Scény mimo zemi (většina bijáku) byly silně predigitalizovaný. Často se teda zdálo, že jde spíš o nějaký videosekvence z počítačový hry než o plnohodnotnej film. Příběh toho taky moc nezachránil a seděl by právě spíš do nějaký tý videohry. Aspoň teda akce byla vcelku fajn, rád jsem se zase po delší době podival na MILFku Jennifer Lopez v hlavní roli a pojetí tématu umělý inteligence bylo docela zajímavý (rangeři), dvě silnější hvězdy. ()

oldy

Hlavní hrdinka Atlas nemá moc v lasce AI a tak se přida ke komandu aby zničili/zajali hlavního padoucha. Ten je na cizi planetě a čeka na ně. JLo v mechu jako největší drsňačka proti všem robotum.... Je tu dost akce(někdy nepřehledná) a díky ni to rychle uteče. JLo a jeji hraní na city a emoce jsem moc nemusel. Celkově slabší průměr na večer. 4/10 ()

celticek

J.Lo přehrává jako svině. Slabý je ovšem námět - nic, co by tu dříve nebylo. Začátek jsem ještě přežvýkal, pak už to bylo horší a horší. Po hodině nekoukatelné. Ztráta času. ()

ShiShinka

Narcistická Jenny from the block ve svém Bronx účesu si zacálovala další filmový počin, kde se rozhodla v drtivé většině stopáže dát světu na odiv své herecké kvality (akorát že vůbec). Nemůžu ji vystát, takže nemůžu ani hodnotit. Každopádně jestli je fakt přesvědčena o tom, že dokáže utáhnout takovýto film, tak to je fakt už diagnóza delulu. ()