Geniální specialistka na boj proti teroru nedůvěřuje umělé inteligenci, ani co se za nehet vejde. Při zoufalém honu na zlotřilého robota ale možná změní názor. (Netflix)

Sharlis

Je to ukazkova rychlokvaska, fullcgi film bez realnej akcie. Neukazali vobec nic z vesmiru, ci z tej planety. Inak sa divim kolko hate dostala JLo, mne tam vobec nevadila, a co by asi tak za herecky vykon mohla predviest v takomto snimku. Takze skor predpokladam, ze honici tam chceli nejaku 20ku v latexovom space kostymceku, gotcha. Kazdopadne neni ziadny dovod preco tento film kvoli comukolvek doporucit. ()

brasek

Nedopozerané! Miestami mi to pripomína Votrelcov, ale len na chvíľu. Zvyšok potom je taká slabá sci-fi fraška, kde nič, tu nič. ()

Tadas

Sci-fi přesně pro mě! neuvěřitelně dobré cgi, nápaditý příběh, co se týče technologií, planet, trochu inspirace u Avatara a Na hraně zítřka a přesně proto mě to zaujalo a bavilo hned od první minuty! ()

Raziel811

Nemám problém s JLo, ani s celkem obyčejným scénářem. Vlastně nemám problém s ničím z tohoto filmu. Nic jsem nečekal a naopak byl příjemně překvapen. Mé celkové nadšení pramení hlavně z toho, že mě ve své době hodně bavila hra Titanfall 2 a toto je defakto jeho filmová podoba. Slušné efekty, pěkný design mecha a vcelku zajímavý záporák. Za mě je to asi nej film JLo, když pominu snímky, kde byla spíše na okrasu typu Vlak plný peněz nebo Uturn. ()

Polux

5/10 | Tak nakonec to není taková mizérie, jak napovídaly trailery (v kategorii "tragická sci-fi od Netflixu" nadále dominuje Snyderovo opus magnum Rebel Moon), ovšem na uznalé poplácávání po ramenou to také není (v kategorii "tohle jsem už někde viděl" se film dostává na přední příčky) a navíc to trvá úmorné dvě hodiny. Lopez v hlavní roli nepředvádí nic extra (tradiční klišé "chytrá postava se pozná podle toho, že nosí brýle a hraje šachy s počítačem" samozřejmě přítomno:-)), akce v neškodném ratingu je sice poměrně dost, ale žádné body za originalitu ani provedení nedostane, humor funguje tak na půl a tempo má v průběhu filmu občasné výpadky. | Peyton si navíc půjčuje celé části filmu odjinud, jak po stránce narativu (válka lidstva proti vzbouřené umělé inteligenci, personifikované v osobě androida, nemá daleko k loňskému Creatorovi, instruktáž vojáků s "expertem" před výsadkem jako by vypadla z Aliens, rozhovory hlavní postavy s nápomocnou umělou inteligencí v mechu připomenou Upgrade), tak audiovizuálního zpracování (souboj mechů s rojem dronů během volného pádu se podobá bitvám v prequelových SW, samotný design mechů vypadá jako v Avatarovi a v rámci finální bitky s hlavním záporákem dojde (tak jako u Snydera) i na použití napodobeniny světelného meče) a jedinou polehčující okolností jsou na poměry Netflixu vcelku obstojné produkční hodnoty (triky se stran zamoření digibordelem docela drží na uzdě). | PeZet ()

stret

Dovod tejto hrozy o agentke Vseprdovej je v tom, ze je producentkou tejto hrozy. Keby obsadili skutocnu herecku, mohlo to byt lepsie. Alebo ani nie. ()

Miroslav.Zac

Jennifer jsem vzal jako herečku na milost už dávno, to však neznamená, že se mi její hraní líbí. Jen se nechci pořád vracet k tomu, jestli ji brát jako herečku, nebo hrající zpěvačku. Narovinu, zpívá líp než hraje. Tak jako v jiných filmech, ani tady nepředvedla žádný oslnivý výkon, oproti jiným, kteří zase neměli co hrát a byli zde jaksi navíc, stejně jako bývá komparz v JLoiných videoklipech, ale aspoň něco předvedla. Příběh je chabý, ale od sci-fi se toho moc nečeká, po vizuální stránce slušný průměr. Plus je, že jsem neměl pocit promarněného času. ()

UncleMorty

Šmarja to aby člověk dával pozor na to co nechá v googlu. To je tak když po večerech hledáte Big Booty Latinas a druhej den si chcete stáhnout Titanfall, v Jů Es Ej to totiž vidí jako skvělej nápad na béčkový scífo, který bez keců uvaří TeplometFlix. Atlas je vlastně docela příjemnou jednohubajznou v podání Cartmanovy ruky, která se chová asi stejně snesitelně jako Thanos bez infinity stonů. Zlý ChatGPT dostal totiž náhled do lidské mysli se všema těma furries, teplometama, a neidentifikovatelnýma létajícíma helikoptérama a jako based AI se rozhodl, že v otázce přežití lidstva je jediné řešení - EXTERMINATUS. Člověk pak zmateně čumí na souboj progresivní feministky a vlastně ve skrytu duše fandí ChatGPT, aby svůj pacifistický plán dotáhl do konce a osvobodil lidstvo od těch mentálně postižených existencí, který měl Batman dávno zavřít do Arkham Asylum. Jenže v tom všem digitálním bordelu dostává ChatGPT přes držku od soudružky Atlasový s jejím kámošem robotem co se identifikuje jako on/jeho. Poslední naděje lidstva umírá a já si  píšu 3 Booty Latinas z 5. ()

Rudolf.Benes odpad!

Ta ženská mě fakt nebaví, řekl bych že, mě přímo s*re,   ta její faleš,ta brutální a očividná nedokonalost hraní,ta snaha udělat vždy a všude ze sebe něco extra .. Přehlídka mejkapů a krásy jejich vlasů pokračuje jako to bylo posledně v "našlapným akčňáku Matka..Doprd*le, ať jde radši zpívat nebo co to vlastně dělá. To se budu radši dívat jak "hraje" Richard Krajčo.Dávám 14% tolik času jsem u toho totiž ,v přepočtu na minuty vydržel (a to byly na začátku hodně ale hodně dlouhý titulky) ()

Thalin

Vcelku průměrný a trikově hrozně přeplácaný film. To neustále dohadování s Al mě po chvíli nudilo, stejně jako celé tempo filmu. Jednou stačilo. ()

nudlis

Že bych se na to někdy podíval podruhý, to ani snad ne. Není to úplnej propadák, ale není to ani průměrný, Scénář se "inspiroval" všude možně a Jennifer místama hraje, hodně spíš nehraje a tenhle žánr jí prostě nesedí. Měla zůstat u romanťáren, zatančit si jihoamerický pogo nebo maximálně vystřihnout nějakou obyčejnou policajtku, ale akční sci-fi, to fakt není její parketa. Njn, prachy jsou prachy a asi byla levnější než vyšpulená Andželína ... ()

Naby

Hezky udělaný vizuálně i zvukově. Samotný příběh bohužel není moc složitý, ale spíš hodně přímočarý a předvidatelný. Robotická smutná scéna úplná kravina.Na jedno zhlédnutí to je asi úplně v pohodě a jde to i doporučit, pokud se vyžíváte v akčním sci-fi s dobrýma efektama. Celkem 2,9* ()

afroman001

V dnešní době natočit nějaký originální sci-fi je čím dál těžší. Navíc Jennifer Lopez nikdy  nepatřila mezi herce které jsem rád viděl ve filmu. Takže jsem neočekával nic moc extra snímek. Mohu však říci, že mě mile překvapila a roli kterou Jenifer měla jsem jí uvěřil od začátku. Za sebe říkám Jenifer je herečka palec nahoru. Efekty ve filmu jsou na vysoké úrovni je na co koukat. Stejně jako mnohé vizionářské postřehy a nápady jako kyslíkový respirátor či obousměrný neurolink. No a musím i říct, že je i na co koukat u Jenifer na to, že ji během natáčení bylo 55 let úžasná postavička. ()

redsparrow

Nevim jak ostatní, ale já jsem teda žádný spektákl s rozpočtem 300 mil. nečekal. Věděl jsem, že jdu do filmu na VOD od Netflixu a to jsem taky dostal. Scénář je sice krásně hloupoučký, ale ne zas tolik, aby to neodsjepalo a člověk se nepobavil. Slušný efekty a atmosféra, jen chybí trochu základní fyzika a hapruje vůbec hlavní zápletka, ale budiž, na béčko dost dobrý. ()

Dandirion

Když člověk úplně vypne mozek, zachová jenom základní životní funkce, a neřeší jak protivnou krávu Lopez hraje (jestli se tomu dá vůbec říct hraní), jak blbounká je zápletka a jak vykleštěný jsou postavy, tak se na to dá koukat jako na film, kde "ty voe jako hustej robot na husto rozsekavá vostrý roboty voe, a jako fakt nářez kámo" ()