The Passenger

Muž je nucen čelit svému strachu a konfrontovat se s pohnutou minulostí. Musí najít způsob, jak přežít, když se jeho spolupracovník zlomí a začne násilně zabíjet. (FunDinDung)

Easykill

Z tohoto kousku plyne fajn ponaučení. A to, že bys fakt neměl jíst den starej burger, protože to může zpustit řetězec nežádoucích událostí. Celkem zajímavý zachycení "bodu zlomu" v životě jednoho bezvýznamného prodejce hambáčů. Herecký výkon Kyla Gallnera na jedničku ()

yoryk

Horor?? Ani náhodou....Triller?? Ani náhodou...ale nudná road movie s par vraždami hlavného hrdinu a celý film o morálnom kecaní mladšiemu kolegovi z bistra o tom čo má v živote urobiť, napraviť, vyriešiť atd...vôbec som nepochopil prečo konal hlavný hrdina tak ako konal a zobral na road trip mladšieho kolegu, o čo mu vlastne išlo, aký bol jeho zámer, proste vôbec nevysvetlené...za mňa veľké sklamanie. Jedna hviezda za ten efektný začiatok v bistre, to malo šťavu. ()

Ivana09

Film není horor, ale spíše thriller. Děj mi přijde trochu nesmyslný a nepochopila jsem, proč Banson pomáhal Bradleymu. Člověk si může ledacos domýšlet. Celý film jsem měla pocit, že Banson má pro Bradleyho slabost. Je to film, který není dějově častý. Proto těm, kteří jsou zvyklí na akčnější filmy, krváky, střílečky apod. se nedoporučuji dívat, nudili by se. Těm, co jde o příběh a mají rádi psychologické drama, tak to doporučuji. Já jsem se u něj nenudila ani minutu. ()