Režie:
Paul Michael GlaserScénář:
Steven E. de SouzaKamera:
Thomas Del RuthHrají:
Arnold Schwarzenegger, Maria Conchita Alonso, Richard Dawson, Yaphet Kotto, Jim Brown, Jesse Ventura, Erland van Lidth, Professor Toru Tanaka (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Kdo přežije, je vítěz. A pro Arnolda Schwarzeneggra, který se marně snaží uprchnout z vězení a dokázat svou nevinu, navíc získaná svoboda. Nejdříve ale musí v podivně kruté televizní show porazit nelítostné gladiátory... (oficiální text distributora)
Hrají
Arnold Schwarzenegger
Rakousko
Nejlepší filmy:
Terminátor 2: Den zúčtování (1991)
Terminátor (1984)
Predátor (1987)
Maria Conchita Alonso
Kuba
Nejlepší filmy:
Dům duchů (1993)
Moskva na Hudsonu (1984)
Extrémní předsudek (1987)
Richard Dawson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Nejdelší den (1962)
Král Krysa (1965)
Munster, Go Home! (1966)
Yaphet Kotto
USA
Jim Brown
USA
Nejlepší filmy:
Live 8 (2005) (koncert)
Vítězové a poražení (1999)
Tucet špinavců (1967)
Jesse Ventura
USA
Nejlepší filmy:
Predátor (1987)
Demolition Man (1993)
Ricochet: Odražená střela (1991)
Erland van Lidth
Nizozemsko
Nejlepší filmy:
Tuláci (1979)
Blázni ve vězení (1980)
Běžící muž (1987)
Professor Toru Tanaka
USA
Nejlepší filmy:
Černý déšť (1989)
Pee-Weeho velké dobrodružství (1985)
Ninjova pomsta (1983)
Marvin J. McIntyre
Nejlepší filmy:
Návrat do budoucnosti III (1990)
Číslo 5 žije (1986)
Silverado (1985)
Gus Rethwisch
Nejlepší filmy:
Souboj pěstí (1989)
Dům II (1987)
Běžící muž (1987)
Mick Fleetwood
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Běžící muž (1987)
Nulová tolerance (1994)
Pan Muzika (1998) (TV film)
Sven-Ole Thorsen
Dánsko
Nejlepší filmy:
Gladiátor (2000)
Smrtonosná zbraň (1987)
Predátor (1987)
Edward Bunker
USA
Nejlepší filmy:
Gauneři (1992)
Na svobodě (1978)
Slow Burn (1986) (TV film)
Kurt Fuller
USA
Nejlepší filmy:
Ray (2004)
Štěstí na dosah (2006)
Půlnoc v Paříži (2011)
Dey Young
USA
Nejlepší filmy:
Pretty Woman (1990)
Starke Zeiten (1988)
Rock 'n' Roll High School (1979)
Rodger Bumpass
USA
Nejlepší filmy:
Příšerky s.r.o. (2001)
Železný obr (1999)
Toy Story 2: Příběh hraček (1999)
Lin Shaye
USA
Nejlepší filmy:
Je to i můj život (2009)
Zesil to! (1990)
Noční můra v Elm Street (1984)
Jeff Jensen
Nejlepší filmy:
Maska (1985)
Spolužáci (1992)
Podivná věda (1985)
Franco Columbu
Itálie
Nejlepší filmy:
Terminátor (1984)
Barbar Conan (1982)
Běžící muž (1987)
Boyd Kestner
USA
Nejlepší filmy:
Černý jestřáb sestřelen (2001)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Hannibal (2001)