Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

tsatsiki

Miluju filmy typu Fakju pane učiteli nebo Scary Movie.A tohle je přesně ono, dokonale ulítlá komedie plná hlášek a kvalitního ujetého,  sem tam nekorektního humoru,  někdy na hranici trapnosti, ale hned to vrátí zpátky, takový podobný humor měl Comeback a Jackpot od Tří Tygrů.Prachař, Kotek skvělý, ten byl nejlepší z celého filmu a jeho postava mu sedla jak hrnec na prdel, stejně jako Einstein. BÁRTA, POLNIŠOVÁ A POLÍVKOVÁ TÉŽ POBAVILI, u Aničky jsem byl rád, že zase jednou dostala hlavní roli, a po špatných recenzích jsem nic moc nečekal, ale tohle hodně překvapilo.Upřímně od srdce jsem se několikrát řečhtal smíchy a dal jsem to na jeden zátah.Za cameo Michala Davida a za skvělou hlášku,,  To porno se samo nevykouká.",dávám 5% navíc.75 % a 4*. ()

Crube

A jsme zase jednou v bezpečí české komediální prdele. Hned unikátní úvodní přizdisráčský disclaimer upozorňující, ze tvůrci se vlastně distancují od svého materiálu,  slibuje velké  WTF. To vzápětí potvrdí zbytečně na sílu vulgární rozehrávka (která by v jiných  než neschopných režijních rukách stačila aspoň na průměr). To by si ale nesměli impotentně plést sprosté s vtipným. Pak ubyde cringe vulgarit, ale humor se nedostaví.  Zbyde protrpět 3 dny s nesympatickými kokoty, hranými tu bezradnými (Polívková), tu přehrávajicími (Stárková), tu prostě jen nevtipnými (prakticky všichni  ostatní) herci, budující tak toxic prostředí , že na něj chci intenzivně nemyslet už během sledování . Jedna ⭐️ za Vojtu Kotka, který komediálním timingem a suchým delivery jak osamělý kulometčík suverénně vystřílí každou scénu - ale vypadá, jak kdyby sem přišel z jiného, podstatně lepšího filmu - Kotek ne na Hrad…ale na Vyšehrad klidně.  (Mám tendenci ji zase ubrat za vepřovou hlavu božského Láďi Štancla - ale už sem skoro zapomněl) ()

sabo5

50% ( 2,5 hvězdičky by pro ten film bylo ideální hodnocení) Kdy už ČSFD udělá půl hvězdičky hmm ?? Ulehčilo by to hrozně nerozhodných či těsných hodnoceních. ()

koza3

Už jsme pár korporáty prošli a teambuildingy jsou všude stejné. Chlast, sex, ostuda a ráno, kdy se chceš vytratit. Při klikačce na Netflixu jsme na tohle narazili a měli jsme vlastně chuť na nějakou úplnou koko*inu. Trefili jsme se do černého. Je mi líto tak jen té Polívkové, které bych přál trošku lepší role než vedlejšáky v béčku. Klasická šablona s přeslazeným závěrem, kde si každý najde tu svoji drahou polovičku. ()

Stoctyrec124

Nééééé. Proč tohle někdo dělá to by mělo být trestné, jsem u toho skoro chcípnul smíchy. To je tak stupidní až je to vtipný. To je ještě větší cipovina než Babovřesky a to už je co říct. Dá se na to koukat že dvou úhlů pohledu. V jednom úhlu pohledu jde o kvalitní komedii, která vás polechtá na bránici, ale málo lidí ho vidí protože to nemá ani 50%. V druhém úhlu pohledu je pro vás úplně zbytečný se na ten film koukat, protože se vám stejně nebude líbit, protože to není pro lidi který nemají rádi laciný humor a tyhle typy filmů. Vy si radši běžte si radši pustit Dunu nebo něco jiným způsobem kvalitního. ()

Emilii

Kotek i Prachař to opravdu zvládli bravurně!!!! Musím se přiznat, že větší šílenost jsem už dlouho neviděla, docela dost jsem se pobavila, (i když jsem to nečekala) a mělo to koule. Hele Brňáci jsou holt Brňáci!!!!!!!!!!! Jo a při závěrečném defilé Prachař verzus Bárta jsem prostě brečela míchy!!!!!!!!!!!!!! Takže proč ne takhle, klidně!!!!!!!!!! ()

ElisR

Na volný večer je to pohodová oddychovka, ALE….na mě zbytečně moc sprostých slov, bizáry ála David na kolotoči a úplně nedávám Stárkovou, která neumí ani pořádně artikulovat, natož hrát…naopak dvojice Kotek - Prachař nezklamala! Ta ten film drží :) A po takovém snímku jsem přesvědčená víc než kdy jindy, že korporát fakt neee! 😀 ()

david141474

Moje očekávání nebyly vysoký potom co jsem viděl ty recenze na ČSFD. A mám pocit, že se to vyplatilo, protože jsem byl příjemně překvapen. Prachař tady teda jel, to se musí uznat. Humor byl naprosto skvělej. Kino bylo sice poloprázdný, ale dost lidí se tam chechtalo. To jsem naposled zažil na Mimořádné události, co se českých filmů týče. Tento film je strašlivá píčovina, ale sakra vtipná. Soundtrack byl nařachanej nesmělo chybět ani Con Te Partirò. Holky z Teplic byly smash, o tom žádná. Brňáci byly skvělí, jsem se z nich několikrát malém posral smíchy. Paní Pičusová byla píča, strašně mě tam srala. No a to je tak vše. Dvojka určitě nevyjde, ale mně to nevadí. 9/10 Píčovina jak má být! (Olympia - 29.12.2023) ()

em.redrum odpad!

Já vůbec netuším, co jsem si to provedl, že jsem se dobrovolně odhodlal vidět film, kde účinkují (záměrně se vyhýbám termínu hrají..) Prachař a Polívková... (Ta je mimochodem ve scéně u baru a ve stanu opravdu strašidelná..) Jo, už vlastně vím!!! Já taky dvě desetiletí pracoval v korporátu a teambuilding jsem absolvoval celkem třikrát... Celých nekonečných 105 minut mi oči krvácely a bylo mi stydno za všechny účastníky této křečodie.. A to jsem se varoval.. Marně... Všichni se jen pitvoří a přehrávájí a mluví sprostě.. Možná bych dal jednu hvězdu za karaoke Zlatokopku, ale ten zbytek je fakt zblitek.. Ano, jsem vyléčen a poučen a další českou komedii zkusím tak za deset let.. 56%? Inu jak říkal Werich: to je blbý, to se bude líbit... ()

LiDoOp odpad!

Podle popisu jde evidentně o remake rumunského filmu Sázka na teambuilding (2022), což je samo o sobě dost smutné. Ještě horší je hodnocení tady na webu, protože to rozhodně není průměrný film. Omlouvám se předem všem ku*dám, ale toto je ku*dovina nejhrubšího zrna, osobně bych dal max 20%, protože je to jen naprosto debilní. Ne roztomile nebo vtipně debilní, ale lobotomicky debilní. ()

v.indruchova

"Kind reminder." Ona je to vlastně blbost. Ale taková odechopvka na líný odpoledne. Nic moc nečekejte a bude to fajn. Nehraje si to na nejlepší film roku. Jako některé a pak prd. Stereotipy s kterými se setkáváme denně. Podivíni. Odporné povahy co vás štvou, které potkáváme všude. A pokud paracujete ve firmě nebo v nadnárodní firmě tak vám to sedne. Pokud jste pod nikým nikdy nepracovali víc vám toho uteče a narážky možná nepochopíte. Postavy a jejich povahy jsou schválně přemrštěné. Určitě z těch všech postav znáte alespoň někoho v reálném životě. Pro děti to není ale dospělí budou vědět. ()

rigby

I herci se občas potřebují vyblbnout a tady měli docela velký prostor. Tedy pokud i ono blbnutí není předem přesně nacvičené. Dokonce jsem se občas zasmál přímočarosti, se kterou jsou některé situace a věty ztvárněny. Ale jinak je to naprostá ptákovina, kterou bych podruhé už nedal. 2- ()

MiniRecenze odpad!

R - Při prvním výraznějším vtipu jsem zacítil nádech trapnosti Kameňáku od Trošky a už jsem kroutil očima do vrchu... Kdybych věděl, co mě ve skutečnosti čeká skoro dvě hodiny, byl bych pokornější. Zatím co u Babovřesek a Kameňáku připadl jeden vtip na deset špatných, tak zde je to jeden ke sto. Vulgarita střídá trapnost a vy znechuceně kontrolujete časomíru, kolik této zhovadilosti zbývá do konce. KATASTROFA!!! 0,5/10 ()

Emperor1

Lidová taškařice z korporátního prostředí, humor na úrovni Troškových komedií, vyšperkováno o tucty vulgárních slov a sexuálních narážek.  Dokonce i v kontextu novodobých českých komedií velice slabé, často jsem si říkal, jestli se herci sami při svých replikách necítili trapně. Ale své příznivce si to v řadách českého nenáročného diváka jistě najde. ()

Grimaldi

Jako jednoduchým humorem a mnoha sexuálními narážkami/ situacemi oplývající komedie se Jedeme na teambuilding věřím správně trefila do vkusu většinové společnosti. A i já jsem se po slibném začátku ve stylu IT Crowd a sympatickém obsazení těšil na něco v tomto žánru netradičního. No bohužel s odjezdem na Slovensko tvůrcům dojdou zajímavé nápady a celý snímek sklouzne k již x krát na plátně spatřeným klišé. Jako film na zabití času neškodné, ale tak nějak jsem po zdařilém začátku doufal, že si z něj po skončení budu pamatovat víc než jen „kind reminder“. ()

hony23 odpad!

Čeština, jakkoliv bohatá, na tomto místě zcela selhává a já marně hledám výrazivo, kterým bych popsal tento audiovizuální teror. Prachař, Kotek a spol. takřka 2 hodiny týrali múzy a mě bylo stydno za každého, kdo se na této filmové kafilérii podílel. ()