Nick Wild pracuje jako bodyguard v Las Vegas. Zároveň ví jak být profesionální zabiják a má tak trochu problém s gamblerstvím. Když mu kamaráda zmlátí sadistický gauner, Nick zasáhne a zjistí, že onen násilník je synem mocného mafiánského bosse. Nick se tak ocitne v podsvětí a na stopě mu je jak policie, tak i mafie samotná. Na Nicka tedy čeká sázka nejvyšší, hra o život začíná. (Filmbox)

Snakefinger

Kuře stokrát jinak, pokaždé lehce stravitelné a nizkokalorické a pořád je to kuře. Stejně jako Jason Statham. Pořád stejné NEPOSTRADATELNE (díl jedna, dva a tři - možná budou další, jde koneckonců o prachy) kuře. Jason jako již stokrát jinak ve své póze klidné síly, která kosí co mu přijde do cesty. Jo jsem fanda Jasona i kuřete, tak jsem si i tentokrát pochutnal, více ale než průměr to dneska nebyl. K tomu akčnímu menu bylo tentokrát málo koření i přílohy. Navíc pobavila mě ta scéna jak si nechal Jason zaplatit aby ho nějaký pasák zmlátil aby mohl sbalit nějakou tu pipinu. Kde jsem to už jenom viděl? Jo už vím Zítra to roztočíme drahoušku. ()

Mukade

keby bolo viac akcie, dal by som o hviezdu viac. Neakčné časti neboli nezaujímavé, ale ani za 5*. Proste celkovo 4* ()

pepca72

Velice slabé, hlavně po dějové linii. Slepenc debilit, okořeněný třemi akčními souboji, za doprovodu debilní hudby. Ano, pouze tři, v hotelovém pokoji, v casinu a venku před barem. Toť vše. Technicky navíc špatně natočené. Scény jsou zbytečně zpomalené a jinde zase blbě zrychlené. Choreografie soubojů a samnotné provedení chvatů a úderů je však Stathamovsky cool. Špatný film, s výborným akčním hercem, jehož potenciál nebyl v tomhle filmu využit. Slabé dvě*. ()

raru

Starý známy Jason,ibaže akcie,ktorú mám uňho rád,tu je akosi pomenej a pokus o akože dobrý príbeh nevyšiel. ()

006.Trevelyan

Johny Statham Bouchač je zpět. Hraje blackjack, mstí zneuctěné ještěrky a umí to sakra dobře se lžičkou ! Jediný problém vidiím v tom, že divák čeká hodinu a půl nudy na závěrečnou akci, kterou si ani neužije, protože je velmi krátká a zbytečně drastická. ()

Luciaaas2

Tak tohle byl snad nejhorší film se Stathamem za poslední dobu, nuda, o ničem, nezaživný. Hvězdička jen za dobře udělanou akci.... ()

chytri

Co se dějové linie filmu týče tak je to tak za 1-2* maximálně. Ostatně jako většina Stathamových filmů z posledních let. U mě to ale vyhrály bojové scény, které byly až překvapivě propracované. Překvapila mě zejména vhodně zpomalená kamera při bojích, u který je z pozadí slyšet vánoční koleda. Proto také 3x ()

mmajjkii

Vcelku o ničem, akce kterou by si člověk v podání Stathama užil je po skromně, zato blbých keců je tam habaděj, celé se to táhne. Ten maník milionář, to mělo být co?? To ty peníze mohl rovnou najít na strastiplné cestě na latrínu, rozhodně by to bylo zajímavější, a ta nána pro kterou to všechno dělal, tak pro tu bych nehnul ani prstem. Prostě bída. **, IMDb 4/10. ()

MiKos

Varování nadmíra subjektivity: a jo mě se to líbilo, příběh je trochu dost jednoduchej a bez zásadních zvratů, happyend je prostě do očí bijící kravina, ale Jason je prostě pro tyhle ploché role vyšinutých patologicky chovajících se lidí jak dělanej. Akce ve filmu není moc, ale ani málo. Drsňáckých keců je taky tak akorát. Prostě pohodovka na večer po celodenním používání mozku na odpočinutí. 75% ()

terordemon

Akčný film bez akcie a atmosféry, s trápnym scenárom, kde sa nič zaujímavé nedeje. Úvodná scéna je super a príjemne navnadí, no potom trvá skoro 30 minúť kým sa začne niečo diať. Súboje sú skvelé ale je ich tak málo, že to je na zaplakanie. Takto akčný film vyrezať nemá. Jason Statham a Simon West sa môžu isť za toto hambiť do kúta. Najhoršía stathamovka. 40% ()

Monditrade odpad!

Zde je vidět, že i Statham občas kvůli cash natočí pěknou sračku! Kecy, kecy a zase jen kecy......3x kopačka, 3x pěstí.....a zase kecy a kecy.. fuj...zlatý první Kurýr.... ()

Gluminator

Takovej ten americkej život ve Vegas, nic extra to nepřineslo, ale dobrej filmek na zkrácení letu právě z USA. Statham sice trošku slabší, ale za to celkme slušný bitky. 60% ()

johnysd

Hm, tak trochu zklamání. Jason by měl hrát ve filmech, které od něj očekáváme. To jest, drsňáky s temnou minulostí, co dokážou záporákům co nejoriginálnějším způsobem nakopak pr....l a to nejlépe pocelou délku filmu. Tady vše, až na drsňáka s nějkaou minulostí, chybí. Škoda. Chci pořádnou Stathamovku. ()

Johgas

Mně to nebavilo. Přišlo mi, že Jason nemá šťávu. A nebyla tam ani kapka humoru. S Jasonem je to asi nejhorší, co jsem viděla. ()

PsychopatXXX

jako ročník 88, jsem začal s bojovými sporty díly klasice JCVD, věřím, že dnešní mladý může k lásce k bojovým sportům dovézt právě tenhle týpek ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu