Reklama

Reklama

Scooby-Doo! and Krypto, Too!

  • Austrálie Scooby-Doo! and Krypto, Too!
Trailer

Obsahy(1)

Keď zmiznú členovia Ligy výnimočných a darebáci prepadnú Metropolis, je tu len jeden tím, ktorý dokáže vyriešiť túto záhadu: Scooby-Doo a priatelia! Záchrana mesta teda ostáva na najväčších super detektívoch na svete - Záhady s.r.o... s malou pomocou od ich nového kamaráta Krypta – Supermanovho superpsa so superschopnosťami. (SWAT17)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

ondraondra 

všechny recenze uživatele

Pohodový animák, který se drží klasického Scooby-Doo standardu. Zápletka sice není kdovíjak nosná, ale jako superhrdinská komedie se spoustou vtipných odkazů to funguje dobře. Pár let starý crossover s Batmanem je o chlup povedenější. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Pre dcérku to bolo fajn, ale na mňa je to už príliš, ešte že som polku prespal, slabá animácia, šialene pre dospelého nevtipné a navyše pre fanúšika DC veľmi veľmi slabo využívajúce tento vesmír. ()

Reklama

Zajímavosti (1)

  • V březnu 2023 kolovaly zvěsti, že byl snímek zrušen, aby si jej studio Warner Bros. mohlo odepsat z daní (podobně jako tomu bylo u Batgirl – 2022 nebo Scoob!: Holiday Haunt – 2022). Následně se celý film objevil online, aniž by se podařilo zjistit, kdo za jeho zveřejněním stojí a nakonec bylo oznámeno, že se snímek oficiálního uvedení dočká. (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama