Nozomanu fuši no bókenša

• Japonsko Nozomanu Fushi no Boukensha (více)

Rentt Faina je průměrný dobrodruh, který se už deset let nedokáže dostat z úrovně bronzového dobrodruha výše. V rámci dělení dobrodruhů je to druhá nejnižší úroveň a i kvůli tomu s ním nikdo nechce na lovu monster spolupracovat. Ačkoliv by si Rentt opravdu přál, aby se mu z této pozice podařilo vymanit, nemá na to prostě dostatek talentu. Jednoho dne nalezne v opuštěném labyrintu něco nečekaného. Jedna z jeho oblastí ještě nebyla zmapována a prozkoumána. S vyhlídkou zisku, který by mu mohl pomoct na cestě za jeho snem, se do proto ní vydá. Naneštěstí tam nalezne pouze legendární monstrum, draka, který ho vzápětí pozře. K Renttovu překvapení tato událost ale není konec všech jeho snů a nadějí, ale nový začátek. Probouzí se jako kostlivec, nejníže postavené monstrum. Monstra však mají schopnost evoluce pomocí absorbování magie dalších druhů monster. (TheDarKnig)

Recenze uživatele Kimkong k tomuto seriálu (13)

Nozomanu fuši no bókenša (2024)

Příjemná jednohubka s originálním začátkem. Pár postav. Bohužel až moc rutynní střed s misemi, kde hrdina je dobrák. Zajímavé vývojové stupně hrdiny. Hezký song v endingu. ()

Nozomanu Fushi (2024) (E01)

Kostlivce jako hlavního hrdinu jsme tu již jednou měli. Tohle má ale originálnější zápletku. Ale čekal jsem že při proměně uteklo více času, ne jen pár dní. Asi jej strávil a vykakal. ()

Kakedashi to Veteran (2024) (E02)

Sbližování člověka a monstra. Docela důvěřivého člověka. ()

Fushisha, Machi ni Shinnyuu (2024) (E03)

Minulost shledání s ženou se kterou bydlí a začátek výpravy do dungeonu. ()

Sonzai Shinka (2024) (E04)

Boj s monstrem, vývoj a povídání si o něm. ()

Fushi no Boukensha (2024) (E05)

Setkání s nějakou spoře oděnou ženou a zisk vzácných odměn. ()

Doukyuu Shiken (2024) (E06)

Zkouška na novou úroveň se mění v hlídání dětí. ()

Majutsu Keiyaku (2024) (E07)

Dokončení zkoušky a sdílení tajemství. Hodně povídací epizoda. ()

Ryuuketsu Hana (2024) (E09)

Další zakázka. Tentokrát více nebezpečná a získání společníka. ()

Kimyou na Otoko to Kimyou na Irai (2024) (E10)

Dalo by se říci, že odměňování po dokončení úkolu a také další úkol. Takový zkouška zatím spíše. ()

Teien Meikyuu (2024) (E11)

Nějaká bohatí panička si s hrdinou hrála. Co tím sledovala? ()

Rentt Faina (2024) (E12)

Příjemné zakončení a současně nalákání na pokračování. ()