Cinderella's Revenge

Popelka (Lauren Staerck) je svými zlými nevlastními sestrami a macechou dotlačena příliš daleko, což ji přiměje vyměnit skleněné střevíčky a s pomocí Kmotřičky víly (Natasha Henstridge) se vydat za krvavou pomstou. (JasonCZ)

MIMI.kry

Pelmel různých žánrů, které jako celek vůbec nedrží pohromadě, chvíli gore, chvilku známá a lacině podaná romantická pohádka a hlavně nevtipná komedie,  u které nic nejde brát vážně, dohromady tenhle pelmel žánrů s moderními atributy (místo kočáru auto od Muska) a nadsázkou příliš nefunguje. Škoda, že si s tím tvůrci víc nevyhráli a odflákli to, jistý potenciál to v základech mělo.  Béčkové, nevyrovnané a amatérsky působící krvavé komedii s přehrávajícími herci o Popelce, na které se kruté zacházení podepsalo a tak trochu jí nakonec ruplo v bedně, dávám nadsazené, protekční, slaboučké 3* z principu , neb mám pohádkové motivy ráda, i když se vůbec  nedivím, pokud téhle odfláknuté slátanině někteří nasolili odpad. Spoiler: A konec? Takové to klasické: kdo s čím zachází,  s tím také schází,  jak svět kazí nevinné, zvlášť pokud mu přijdou bezbranní nebo také kdo z koho? A úplný konec je vlastně originální, Zážitky nadobro poznamenanou Popelku, praktikující sado-maso a ničící pracně nabytý hrad, jsem vlastně ještě neviděla.  Komentáři od Adramelecha dávám symbolický palec nahoru. ()

Kudly4

Hrozná ptákovina, ale rozhodně o něco lepší, než včerejší Cinderella's Curse. Tohle se nebralo natolik vážně, párkrát jsem se i zasmál - Kmotřička víla (Tom Ford, Elon Musk, jako šofér elektromobilu, akcie Applu, neprůstřelná vesta). Popelka tu byla hezčí a i zajímavější mordy jsou tady. Teda kromě té gumové useknuté hlavy a uřezání gumového malíčku, to bylo hodně low, ale ostatní krvavější scénky nejsou úplně špatné (zrzka). Každopádně, není to něco, co bych doporučil ke zhlédnutí a snad už na další Hororovou Popelku, dlouho nenarazím. (37. hodnocení) ()

Wade

Je velká škoda, že si někdo nedal pořádnou práci s Popelkou na tenhle styl, protože to nejlepší z celého filmu byly úvodní titulky s fajn písničkou. Celý zbytek filmu je hrozně meh.. jako kdyby se jednalo o šíleně amatérský počin což je škoda a filmu nepomůže ani scéna s obouváním střevíčku nebo střevíc jako zbraň. Nakonec je pro mě Cinderella's Revenge velké zklamaní.  2/10 IMDb ()

Arsenal83

Už začiatočný song naznačuje, že film neberie vážne ani sám seba a že to bude len také laškovanie s hororom, kde najhororovejšia stránka filmu bude jeho spracovanie založené v podstate na tom, že dáme Popelke do ruky nôž a nech si seká hlava nehlava. Ani pár vypichnutých očí a zmrzačené končatiny nedávajú pocit, že človek sleduje pravý horor. Atmosféra je úmyselne privedená do opaku, takže akože sranda s litrami krvi neurčenými na transfúziu, čiže jehovistom by sa film napríklad mohol páčiť. ()

Adramelech

Přejinačená až zmršená verze pohádky o Popelce. Zapojení soudobých motivů do děje jsem vysloveně neocenil. Pár dobrých scén se tam ale našlo. Katastrofický konec chápu. Popelka se ocitla v situaci, kdy ji štvalo už úplně všechno: macecha, sestry, brutální sluha, princ, hrad, politické zřízení (konkrétně feudalismus), elektromobily a dokonce i Elon Musk. V minulosti to o moc lepší nebylo a v budoucnosti to bude už jenom horší. Co s tím udělat? Zničit to všechno nebo aspoň to, na co jí síly stačí. Ať celý ten bordel táhne k čertu! Má takové gesto smysl? Prakticky vzato moc ne, ale psychologicky vzato je protestem proti existenci Universa. Prosil se snad někdo o to, aby tady tohle všechno bylo? Popelka určitě ne. Tak proč by to měla snášet? Řekl bych, že Američané místo pohádky natočili nihilistický manifest. ()