otík

Výtečně stavěný akční thriller, který se povedl a až do konce je člověk napnutý, jak to skončí. A ačkoli by se mohlo zdát i vzhledem k obsazení neakčního Spaceyho, že akce moc neuvidíme, akční fanda musí být zcela spokojen s tím, co na obrazovce vidí. A také neuškodí se opět setkat s pár známými ze Skály (Morse, Spencer). ()

kocik1

Nápad použít proti sobě ve vypjaté situaci dva vyjednavače považuji za dobrý, pokud by tedy čerpal spíše z psychologické roviny. Jenomže tady nám bylo brnkáno na nervy především a hlavně akcí plnou nelogických záběrů. Dany je prostě typický americký hrdina. Nevadí, že v místnosti, kde se zabarikádoval, chybí už pomalu každá stěna, stejně ho z toho letadla nedostanou, protože Dany vždycky ví, za kterou židli skočit. Dany je veskrze kladný hrdina, protože nedovolí ublížit nevinným a co víc, oběti si ho zamilují, protože on přece není žádný druhořadý únosce. Ačkoli se hodně snažil o opak, film pro mě postrádal veškeré napětí, dá se říci, že si jen tak znuděně plynul jako Díra u Hanušovic a já jen rezignovaně očekávala konec, který překvapil tím největším klišé ze všech možných, které nakonec vykouzlilo na mých rtech namísto strachu hurónský smích:-(. ()

CinemaRanger

Po velice intenzivních 140 minutách vyjednali Sam s Kevinem úžasný plný počet. Strhující thriller, který nepostrádá napětí, akční momenty, ani nějaký ten menší twist. Výborně zmáknuté řemeslo, od parádních výkonů, po režii, scénář, kameru i hudbu. ()

drexik

Kdyby Vyjednavače dokázali kvalitně namixovat se starším žánrovým kolegou Uprchlíkem asi by na světlo světa vykoukl nejlepší akčňák na téma „jsem nevinný Vy parchanti“. Takhle je až druhý (za kým asi?). ()

Honzíno

Nátěr jako prase. Škoda jen klasicky šablonovitého konce. Jinak je to napínavý jako kšandy! Až mě překvapilo, jak dlouho jsem si mohl nechávat ujít takovou 'klasiku'. Největší plus: Herci, Hudba, Napětí. ()

Tyny

Takhle nějak vypadá pořádné drama. Vyjednavač Danny Roman v podání Jacksona je takzvaně v pěkné rejži, když je na něj shozena vražda jeho kolegy. Spacey jako vyjednavač, kterému jsem opravdu zobala z ruky byl opravdu soustředěný a bylo vidět, že moc dobře ví co dělá. ()

lennyd

Danny Roman (Samuel L. Jackson), vyjednavač chicagské policie je obviněn z korupce, zpronevěření peněz fondu a vraždy svého přítele. Jen on sám ví, že je nevinen, a rozhodne se pro něco, proti čemu celý život bojoval. Unese několik lidí, a pokouší se vypátrat kdo na něj celou boudu ušil. Jako vyjednavač s ním komunikuje Chris Sabian (Kevin Spacey)... a netrvá dlouho, oba se dávají do kupy aby celou korupční aféru odhalili... Skvélý thriller F. Gary Graye, se vskutku hvězdným obsazením (kromě hlavních rolí Jacksona a Spaceyho - obě dvě naprosto dokonale zahrané) například Ron Rifkin, David Morse či Paul Giamatti. Akce je prokládána dlouhými rozhovory (kdo by to byl řek, u vyjednavačů, že?), ale vše má takový spád, že dvě hodiny filmu utečou ani nemrknete.... Takovéhle filmy se mají točit.. ()

PierrevanH

jestli to je dle skutečnosti, tak by Jacksona stejně museli obvinit, za to, že ohrožoval ostatní - je to už asi jak to tak bývá hodně volná návaznost na skutečnou událost ()

Luk80

Kvalitní souboj dvou mistrů v oboru. Spoustu vyjednávačských fíglů, tahů, lží a přetvářek. Do toho všeho herecké koncerty hlavních hrdinů. Film je skvěle obsazen i na poli vedlejších rolí.Ve vysokých budovách už se toho semlelo hodně, John McClane by mohl vyprávět:-) Pěkně fungující thriller. ()

noriaki

Samuel L. Jackson a Kevin Spacey, dvě těžké váhy v disciplíně vykecávání děr do hlavy. Když stojí proti sobě, v sázce je šest rukojmí a život policajta falešně obviněného z vraždy, tak je jasné, že se začnou dít věci. The Negotiator je jeden z těch zamotaných thrillerů podepřených chytrým scénářem a hutnou, neustále gradovanou atmosférou. Jen jsem celou dobu přemýšlel, jestli by nebylo lepší kdyby si ti dva prohodili role. ()

Fleetguard

Opravdu originální nápad! Postavit špičkového policejního vyjednavače do nechtěné role teroristy. Oblast je neprodyšně obklíčena policií a odstřelovačum již svrbí prst na spoušti. V jeho situaci mu tedy nezbívá nic jiného než si nechat přivolat dalšího vyjednavače, ktrého pak musí přesvědčit o své nevině a zároveň s jeho pomocí, odhalit policejní korupci! Vyjednavač je bezesporu nadprůměrný film, který nám nabídnul další podled klasického thrilleru. S.L. Jackson jako vždy excelentní a jakoby to samo o sobě nestačilo má ještě k ruce dva vynikající parnery K. Spaceyho a J. T. Walshe!!!! ()

Master19

Neuvěřitelně vyrovnané hodnocení :-) Všechno je super, herecké výkony excelentní, ale ten konec. Vůbec mi to nesedlo. Nechci být nějaký hnidopych a navíc prozrazovat konec, takže kdo to neviděl, ať nečte, nebo se dozví konec!!! Z morálního hlediska je v podstatě film návodem, a ve své podstatě ospravedlňuje braní rukojmí v zájmu cti. Mě osobně přijde nepravděpodobná, a minimálně nespravedlivá okamžitá glorifikace člověka, který zaviní obrovské policejní manévry, a zničí jedno patro mrakodrapu. Nic proti, ale tohle by se ani v Americe nestalo... ()

dANo

V samotnej podstate je to iba priemerný thriller, ktorý svojim príbehom nejak veľmi nezaujme, ale čo je na ňom pozitívne, je klasicky výborný herecký výkon Kevina Spaceyho, ktorému celkom dobre sekunduje Samuel L. Jackson. Samotní títo herci však film nespravia, a preto sa prikláňam k 60%-nému hodnoteniu, hlavne kvôli otrepanému klišé v závere filmu. ()

JohnSmith

Další Hostage movie, tentokrát konfrontace dvou nejlepších vyjednavačů. Jak Jackson tak Spacey jsou velice přesvědčiví a asi bych se od nich nechal ukecat.Ikdyž nevím,když Spacey není schopen ukecat manželku,aby vylezla z koupelny. ()