Bogrant

Vyjednávač si vyjednal svoje štyri hviezdičky najmä vďaka perfektným hercom, ktorí robia tento, inak menej výrazný thriller o niečo zaujímavejším. Jacksonovi fandíte hneď od začiatku a Spacey si vašu náklonnosť získa po pár minútach, takže spokojnosť. Aj záver sa dal zvládnuť. ()

Bragi66

Dva policejní vyjednávači proti sobě - to je herecký koncert. Je to takový vyjednávačský poker (škoda, že neukázali více vyjednávačských triků), ale poněkud to trpí dějovou chudobou a neobjevností. ()

Skylwalker42

Tak to byla jízda! Naprosto skvělý film. Geniální S.Jackson a Spacey. Žádná scéna není hluchá a stále se něco děje. Výtečná podívaná. ()

motyka52

Nepochybně to mělo řadu logických děr, což může být problém u filmu, který nechce být jen klasickým akčním nářezem, ale něčím chytřejším. Jenže to celé bylo tak vtahující a napínavé, že jsem za celou tu dobu neměl ani jednou nutkání tak nějaké ty logické díry hledat. Takže jsou mi u prdele, protože já si ty dvě hodiny královsky užil, a to hlavně díky sympatickým - leč poněkud naivně se chovajícím - postavám, ale taky hudbě a střihu. Nenápadný nářez, náhodně objevený po 26 letech od vzniku na HBO Max. ()

Zabriskie

Nudný film s nezajímavou zápletkou, ve kterém zaujme jen herectví Kevina Spaceyho. Celou dobu se bez většího posunu v ději jen dokola střídají chvhíle vyjednávání a útoků na hlavního hrdinu. Nejvíc mě znechutil konec filmu, kde Jackson míří na hlavního padoucha s úmyslem ho zabít, ale nakonec pistoli s výrazem „ty mi za to nestojíš“ odkládá. V kolika filmech už tahle příšerná scéna byla? ()

Benilta

Kevin Spacey podává výborný výkon, stejně jako ve všech jeho filmech. Film má svůj nápad a zajímavost. 4* sice jen tak tak, ale přesto povedený film. ()

luken2000

Velmi dobry thriller s velmi dobrym obsadenim, S.L.Jackson ako Danny Roman, ktory konfrontuje svoje vyjednavacske schopnosti proti profikovi Spaceymu. Ulohy usite na mieru obom hlavnym postavam. Naozaj vyborny film, jeden z mojich najoblubenejsich. 5* ()

triscimy

Příběh nijak výjimečnej a padoucha jsem poznal po 10 minutách filmu.... vše to ale vynahrazují bravurní herecké výkony dvou hlavních představitelů, na kterých film konec konců stojí a padá. ()

gerojmanus

Tak vlastně nic novýho pod sluncem, ale herecký výkony obou dvou hlavních představitelů jsou, vlastně jako skoro v každým jejich snímku, dokonalé. Sečteno podtrženo jako celek tak 70% ()

Calvus77

Velmi příjemný thriller. Zápletka není zas až tak originální, kolikrát už jsme viděli, že na hodnýho poldu někdo ušije boudu a on se z toho musí vysekat...?! Ale tentokrát je to opravdu uvěřitelně zahrané. Ovšem s realitou to dle mého nemá nic společného, u policie (armády apod.) je subordinace jasně daná a nemůže se stát, že si někdo sám dělá co chce (obzvláště v přímém televizním přenosu) ()

Profík

Thriller nijak nepředvídatelný, ale přesto napínavý, hlavně díky ústřední dvojici. Tam vyčnívají Spacey a Jackson, bez nich jen za 3***, ale takhle 75% ()

Vindemiatrix

Protihra/souhra obou vyjednávačů funguje výborně, zčásti díky hereckým výkonům Jacksona a Spaceyho, zčásti i proto, že jsou jejich postavy a dialogy dobře napsané. O většině ostatních postav a o samotném ději už se to ale tak docela říct nedá. ()

k0dl

Zručně natočený thriller se skvělými Kevinem Spaceym a S.L. Jacksonem a s dosti předvídatelným koncem. ()