Horizont události

• Velká Británie Event Horizon (více)

cocaine

Naprosto skvělej námět, kterej mě oslovuje...bohužel zpracování trochu drhne...atmosféra krásně ponurá, připomínající místy až vetřelce, ale víc jak 3* tomu dát nemůžu... ()

ellysium

Osobně považuji Horizont události za nadčasový filmeček, a úplně skvělý.Chyby jsem nenašel,akorát ten závěr byla dost divočina,ale jinak nápadem a dějově výborný... ()

Fhilipo

Scifi hororov aspon takejto kvality je malo, preto sa tento film v tejto kategorii radi k tým najlepsím. Aj tak som ale ostal sklamaný, asi preto ze film je tak stary a videl som ho az teraz. Prilis som si od neho sluboval. Hororove sceny su dobre, clovek ma fakt strach.Tie stiesne, tmave a klaustrofobicke priestory robia svoje. Neviem si ale predstavit praco by niekto postavil taku lod. Námet je dobrý nie preto, ze sa posádka vydava zachranit inu posadku to sme videli v mnohych filomch ale preto preco ich idu zachránit. Zaujme Vas to natolko, ze Vam to staci na prvu polovicku filmu potom akosi mysticno opadne a meni sa to na klasickú survival zálezitost.Mám rád scifi preto si potrpím na vízie budúchich technologii a s buducnosti v tomto filme som mal deprimujuci dojem,ale tak to asi malo byt.Skoda tej reziserskej verzie mozno by som dal o * viac. ()

chaosteory

Zlatý klenot Andersonova umění a pravděpodobně už ho ani nikdy nepřekoná. Skvělé herecké obsazení, fungující scénář a atmosféra dotýkající se žánrových špiček. Strašně se mi líbilo pojetí pekla, jako jiné vesmírné dimenze a nehmatatelné zlo všude kolem. Mezi filmy s podobným tématem jasné eso. ()

ceftax

poměrně slušná slabota, srovnání s vetřelcem co jsem tu četl, tak to ani náhodou, hrozně předvídatelný děj, slabá zápletka. 3* jen díky slušnému výkonu L.Fishburna, jinak film za h....o ()

spawn866

Hrozná blbost, kdyby si odpustili ty hororové prvky a spíše to udělali jen jako Sci-Fi tak by to jistě bylo zajímavější, už jenom proto že by byl film o cestování vesmírem nadsvětelným pohonem, který ohýbá prostor, jenom toto samo o sobě by vydalo na celý výborný film, ale to že se díky porouchanému gravitačnímu zařízení začnou lidi zabíjet, to je fakt uhozený a dost trapný, už jsem film jednou viděl, ale teď když jsem se na něj chtěl podívat po druhé tak jsem to vypnul hned jak to začlo být hororový... úplná kravina, nesmyslná! ()

Andy.222

Velmi dobře pojaté a dobře upravené, herecké obsazení mi sedlo a zápletka zajímavá. Jelikož se o podobné věci zajímám, možnost, že se Peklo a Nebe nacházejí v meziprostoru nebo jiné dimenzi jsem už taky slyšel a není mi proti mysli. Jediné co bych vytknul byla malá propracovanost postav - když umíraly pořád jsem k nim neměl vypracovaný pořádný vztah. Nicméně, to jde nejspíš přisoudit výše zmiňovanému silnému střihu, takže bych rád v budoucnu viděl nesestříhanou verzi. Pak by se to možná i mohlo vyšplhat na pět hvězd. ()

Mrtvobog

Paranoja, strach, neznámo, stiesnenosť - to všetko graduje. Postupne človek zisťuje nové a nové súvislosti, ako ubúda posádky a zväčšuje sa hrôzostrašnosť celej situácie. Loď, ktorá priletela z iného vesmíru, z dimenzie, ktorú nazývajú ľudia peklom. A peklo tú loď oživilo. Originálne poňatie, len to chcelo dotiahnuť dokonca a vygradovať záver do maxima (chcelo by to nejakú tú retrospekciu do samého pekla). ()

J. K. Lister

Mimo technické detaili, které se tady hodně často řeší mne zajímá u filmu obsah a sdělení a pointa, která mne velice ohromila. (film jsem viděl před několika lety, takže už si tak zevrubně celý děj nepamatuji). Vím, že příběh skončil nečekaně, stejně tak, jak se vyvíjel celý děj sci-fi a k jakému cíly směřoval. ()

michalkop

Na začátku má film skvěle mystickou atmosféru, vprostřed je pln napětí, ale nakonc napětí i atmosféra odpadává a nastupuje jen klasická vyvražďovačka se spoustou výbuchů a krve. ()

Marcus.Vinus

Napětí, energie, strach... No prostě atmosféra, která z tohoto filmu jen sálá a ještě zasazená do prostředí sci-fi. Bezvadný film ()

DrobnohledX

SuperSračkojdní Béčko - jedna hvězda za pár pěkných efektů. Naivní zápletka, afektovaní "hrdinové" ve stupidním filmu kde je vše dopředu předvídatelné. Na závěr filmu by měl přijít vichr z hor... ()

Otan

Podle mne se to rozjíždí dobře a nemohl jsem se dočkat až to vygraduje.Bohužel ,nestalo se.Podle mne to mohlo mít naději,ale muselo by se to trochu víc dotáhnout,zejména scénář.Efekty snad ok.50% ()

aciss

Film jsem si pustil hlavně kvůli kultovní hlášce "Hell is only a word" načež jsem zjistil, že na filmu kromě této jediné věty není nic zajímavého. Nelogičnost děje, přehrávání postav a chatrný příběh - toť vzehrubné hodnocení této podprůměrné scifi. Chceteli si ukrátit čas, pusťte si Nemocnici na kraji města, uděláte lépe. ()

sebinho

Veľmi dobrý sci-fi horor s ako vždy vynikajúcim Samom Neilom. Keby si film udržal až do konca ťah na bránu, mohol dopadnúť o čosi lepšie. ()

Durrie

Jsem velký fanoušek sci-fi a Horizont události uspokojil moje sci-fi touhy. Příjemná podívaná s dobrou atmosférou a hereckými výkony. Samozřejmě není to Vetřelec, ale v rámci žánru určitě stojí nad průměrem. Věcem, které mi vadily kraluje scéna s vypuštěním kyslíkové nádrže, to snad autor nemohl myslet vážně. ()

Chizkiyahu

Výborně. Takhle má vypadat dobrý sci-fi horor, né jako ta blbost Prometheus. Nádherně zpracované interiéry i speciální efekty (na svou dobu, ale i dneska vypadají hezky), tísnivá atmosféra a postavy, které si člověk dokonce i zapamatuje! Jaká vzácnost. Moc hezké, moc příjemné koukání... Škoda že to nebylo mysteriózní až do konce. ()

RoyBatty444

Nič nechutnejšieho som nevidel a pachuť ostáva dlho zachovaná. Na horor to je jedna báseň a vyznávači žánru sa majú na čo tešiť. Príbeh a herecké výkony tiež obstojné až na to, že len veľmi málo ľudí si film dopraje viac krát aby si ich vychutnal. ()