Komik v krizi prokáže laskavost ženě, která na tom není zrovna nejlíp. Ta se do něj ale úplně zblázní a převrátí oběma život vzhůru nohama. (Netflix)

FawayitanaXX

Myslím, že poslouchat o komentáře o tom, jak je film plný hloupých postav a nedávají žádný smysl je zbytečné, radši se přesvědčte sami. Doslova celý čtvrtý díl, který má okolo 45 minut, osvětluje některá zvláštní chování hlavní postavy a chování vedlejší postavy se i hlavní postava, Donny, snaží objasnit l. Myslím, ze je to krásné, pochopitelné, milé a fakt velké překvápko od Netflixu, které vás ani na vteřinu nepřestane bavit a udivovat. Neposlouchejte hloupé komentáře a určitě to zkouknete! Budete mile překvapeni... ()

Duffman 97

Je jen málo projektů, které dokáží s divákem pořádně zacloumat, které nás donutí se zamyslet nad našimi vlastními činy a jejich důsledky. Sobík je ale rozhodně jedním z nich a určitě jedním z nejlepších seriálových počinů, které k nám v posledních letech dorazily. Navenek se seriál tváří jako thriller o muži, který je stalkován psychicky labilní ženou. Ve skutečnosti jde ale o zpověď muže zlomeného vlastním životem. Zpověď muže, kterého ztrestala vlastní naivita a snaha vyšplhat se na vrchol. Do toho se objeví Marta.......... zdánlivě neškodná a přívětivá žena. Dokud si Donny nenajde přítelkyni. Může se zdát že od začátku víme kdo je zlý a kdo ne. Jenže nic není tak jednoduché což vede k tomu, že je vlastně divákovi líto obou protagonistů. Pocit že seriálu je umocněn ještě tím, že hlavní hrdina je zároveň osobou, jenž to celé zažila. Seriál taky skvěle vyobrazuje chování obětí sexuálního násilí a Stockholmského syndromu. Marta totiž potřebuje Donnyho a Donny Martu. Nečekejte akci, nečekejte žádný thriller ve kterém Marta začne likvidovat Donnyho blízké, aby se dostala k němu. Ne..........tohle je zpovědní drama o životě, který né vždy je procházka růžovou zahradou. PS: Musím zmínit i výborné herecké výkony všech protagonistů včetně Marty. ()

Sukdolakus7

Vynikající tragikomická jednohubka se skvělým obsazením. Už jsem ani nedoufal, že by mě Netflix ještě někdy dokázal příjemně překvapit. Trochu mě ale znepokojuje, jak snadno jsem se dokázal ztotožnit s Donnym a s jeho lítostí vůči Marthě. Sent from my iPhone ()

Sylviiik

Možná jsem přízemní, ale tohle fakt nedám. Koukat celých sedm epizod na tlustou ženskou s šíleným ječákem, jak si vymýšlí jeden příběh za druhým, a na nesympatického ubožáka, který si za své problémy může převážně sám a dělá jedno nelogické rozhodnutí za druhým... Ne, díky. Je mi absolutně u zadku, jak jeho příběh začal, pokračoval i skončil. A snad brzy skončí i to veliké halooo okolo tohoto zbytečného seriálu. ()

vecnevysmata

První polovina mrazivá, druhá mi přišla trochu slabší. Důležité a neotřelé téma, které navíc boří hned několik předsudků naráz. Autorovi klobouk dolů za to, že s takovým traumatem šel ven. ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (více)