prometheusll

No o tomhle už nemluvě. To je taková kravina kterou mohl natočit jen Zděnek Troška. Opravdu. U mě Troška příjde k těm Nejhorším režisérům České Republiky. ()

otoman92 odpad!

Troška i napotřetí ukázal, že jeho filmy by byly ideální do nějakého nočního vysílání rádia, které nikdo neposlouchá. ()

2sistem

Tak to je už naprostá kravina. Je vidět, že Troška je režisér pro obyčejné lidi, vesnické burany a ti co moc inteligence nepobrali. Nic pro náročného diváka. ()

salokin odpad!

V křeči, s rukama na tváří zakrývajícími děs a hrůzu, se řítím k zemi a běduji:,,Proč, vole ? Za co ? To už toho zla není na světě i tak dost ? " ()

Antal89 odpad!

Jestli jsem označil dvojku za odpad, tak trojka je odpadem na třetí! Sám se divím, že taková hrůznost mohla vstoupit do kin. Prakticky celý film už pro mě není vtipný, je zde mnohem více lascivních vtipů, které normálnímu člověku už ani nepřijdou vtipné. O nějakém rozumném ději již ani nelze mluvit, protože děj je narozdíl od jedničky zcela podřízen všem těm vtípkům a sprosťárnám. Úplný závěr, kdy je pak pan Kohn, který je nucen čepovat pivo týmu swvé tchýně, obšťastňován bábou Kropáčkovou schovanou pod výčepem není ani výbušným koncem, ale naprostou nechutností, která jen dotvrzuje debilitu celého filmu a zřejmě i psychickou neukotvenost jeho tvůrců. ()

mcamino

Tak jde to díl od dílu z kopce, nicméně už to nebyl ten stereotyp a nutno podotknout že to mělo jakýsi, ač kostrbatý, příběh. Na první díl to ani náhodou nemá, a tak hodnotím stejně jako díl druhý, 3*. ()

ElVory odpad!

Kdyby to ukončili Kameňákem 2, ještě by se to přežít dalo, ale koho napadlo, že to potřebuje pokračování!!? Snad jen Trošku, který je trošku vedle. Nejhorší komedie jakou jsem kdy viděl, hlouběji se snad ani klesnout nedá. 5% ()

zeromen

Zatím nejhorší Troškův film, s těma cigošama to pokazil. Pár vtipů dobrých se tam najde, jinak slabé. Předchozí díly super. ()

Chlo0opek

Tenhle díl se opravdu nepovedl. Definoval bych ho slovem "utahaný". Vtipy jsou slabší než u předchozích dílů, příběh také nic moc, film celkově neodsejpá, hudba je slabá a do toho ta strašná píseň Má lásko nevěřím bo jak se tento utahanec jmenuje, trapná Dolly, no zkrátka slabota. Horší 2*. ()

Tumbik odpad!

Že se na to Zdenda už nevysere, každýmu jsou jeho filmy pro smích... Nepochopím, že něco může být až tak špatné... ()