crha odpad!

Tak tady jsem náhodou viděl asi třetinu. Troška je fakt umrdanec a všichni, co se tu nachomejtli by měli dostat doživotní ban. Mimo Lipskýho, ten už měl být dead. ()

yossarian-

Člověk si může jen říct - je tohle možné.... a pak vezme ovladač a přepne na zábavnější program - kupříkladu na panoramatické pohledy na hory při viditelnosti 3,5 m:-) ()

Dimo odpad!

Neuvěřitelná snůška trapností a hrůz. Stydím se za národ Český, který toto dílo obdivuje. Hanba! ()

Grimlok odpad!

Nikdy více, místo smíchy mi spíše tekly slzy proudem a hlavou mi prolítavala myšlenka "Ať už je konec, ať už je do hajzlu ten pitomej konec". Už nikdy více tento film nechci vidět. ()

Jeand´Boa

Jakýkoliv kámen do vody - vždy kruhové vlny směrem od středu... sebevětší kravina - fronty lidí před kinem... No nejsou to dva zajímavé podněty k zamyšlení?... ()

sarkareifova odpad!

Je něco horšího než tohle? Asi už ne. Jinak tahle série nemohla dopadnout. Je to naprostý debakl a neúspěch jinak dobrého pana Trošky. Pepa je takový ˙˙˙˙, že ani nepozná když hi jeho žena podvání se svalnatým trenérem, který ji učí sebeobranu. Tohle je jeden z deseti nejhorších filmu které kdy byly v ČR natočeny. ()

Wyrdas

Třetí díl série filmů o kameňácích měla oproti předešlým promyšlenější příběh a celkově na mě působil méně kýčovitě. Ve scénkách s naší romskou menšinou jsem viděl obraz reality v humorném podání. Opět většina uživatelů ČSFD nezklamala a hodnotí český film instantně jako odpad, přestože americké slátaniny nabyté efekty ale s polovičním dějem jako prvotřídní materiál. Tito uživatelé mají IQ rovno hodnocení filmu a ti, kteří u toho používají vulgarismů mají IQ na úrovni poloviny hodnocení. Co víc dodat. Trochu na truc, jak moc je tento snímek podhodnocený a protože jsem se u pár scén upřímně zasmál, udělím tomuto dílu plný počet. ()

Plechpetr odpad!

Když jsem to tuhle sobotu viděl, říkám si: Musím změnit hodnocení na odpad! ... Díky bohu jsem to tak už jednou ohodnotil! Palec hore! ()

rublik05 odpad!

Příběhově asi nejhorší a nejhloupější díl původní trilogie. To, co fungovalo v předchozích dvou filmech, se zde úplně minulo účinkem, humor působí mimořádně stupidně a nesedla mi ani "dějová linka" o fotbalu a nově nastěhovaných cigánech. Absolutním vrcholem pro mě byly herecké výkony, teda jestli se tomu tak dá vůbec říkat. Hrůza a děs. Scénář a dialogy asi nemá smysl komentovat. Horší už to snad ani být nemohlo, pana Trošku mám rád, ale tohle je totální dno a zbytečnost. 0/10. ()